PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : >>>تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به آموزش هک اینترنت ماهواره ای <<<

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Ali_Satellite
7th June 2011, 07:15
با سلام
دوستان عزیز توجه کنند از امروز به بعد تمامی سوالات و مشکلاتی که در زمینه هک اینترنت ماهواره ای دارند فقط در این تاپیک مطرح کنند

[Only registered and activated users can see links]

موضوع مهم :

>>>>تاپیک مربوط به فایلهای آموزشی هک اینترنت ماهواره ای فقط در اینجا<<<<<
([Only registered and activated users can see links])

p30tec
7th June 2011, 10:50
من یه مک دو مگ پیدا کردم (مطمئن هستم دو مگ هست چون دیشب ریتش بالای 2000 کیلوبت بود) و الان ریتش 500 هست
ولی وقتی هکش میکنم سرعت من بالای 80 نمیره نه دیشت نه امروز؟ چرا ؟ از اوپن وی پی ان هم استفاده میکنم

atef
7th June 2011, 12:15
من یه مک دو مگ پیدا کردم (مطمئن هستم دو مگ هست چون دیشب ریتش بالای 2000 کیلوبت بود) و الان ریتش 500 هست
ولی وقتی هکش میکنم سرعت من بالای 80 نمیره نه دیشت نه امروز؟ چرا ؟ از اوپن وی پی ان هم استفاده میکنم
اینی که ریتش بالای 2000 بود ولی تو 80 بیشتر نمیتونستی احتمالاً یوزر اصلی یا یوزرای فرعی مثل تو رو مک ان بودن من خودم یه مگ 2 پیدا کرده بودم دانلودم بالای 50 نمی رفت ولی یه مگ 768 داشتم دانلود ثابت 95 بود و در مورد دوم اینی که ریت یکهو میاد پایین شاید اخرای اکانت باشه من شنیده بودم تو اکانت های قانونی (منظورم غیر حکیه ) بعد از تموم شدن گیگ بایه سرعت پایین تر یه مدت دیگه شرکت سرویس میده

p30tec
7th June 2011, 12:33
اینی که ریتش بالای 2000 بود ولی تو 80 بیشتر نمیتونستی احتمالاً یوزر اصلی یا یوزرای فرعی مثل تو رو مک ان بودن من خودم یه مگ 2 پیدا کرده بودم دانلودم بالای 50 نمی رفت ولی یه مگ 768 داشتم دانلود ثابت 95 بود و در مورد دوم اینی که ریت یکهو میاد پایین شاید اخرای اکانت باشه من شنیده بودم تو اکانت های قانونی (منظورم غیر حکیه ) بعد از تموم شدن گیگ بایه سرعت پایین تر یه مدت دیگه شرکت سرویس میده

منظور از یوزر های فرعی همون هکر ها هستند؟ یا نه؟

atef
7th June 2011, 12:43
منظور از یوزر های فرعی همون هکر ها هستند؟ یا نه؟

بله عزیز

eminemrap
7th June 2011, 12:56
اقا این مشکل ******* هنوز حل نشده سرعت واقعی مک رو نمیده مشکل از کجاست من از هر جایی که تونستم اکانت گرفتم اما نشد سرعت از 100 بالاتر نرفت امروز هم یه مک 6 مگ زدم اما فقط 200 تا دانلود میداد مشکل از کجاست چرا اینطوریه.

p30tec
7th June 2011, 12:57
یعنی شما میگید با هک نمیشه به سرعت صاحب اکانت رسید؟

mohammaaad
7th June 2011, 13:00
ممنون از مدیریت محترم سایت بابت اینکه نظم و ترتیب دادین.در مورد پایین اومدن سرعت مک باید بگم سرویسهای اپن اسکای وقتی میزان حجم دانلود رو استفاده کردی بعد از اون دیگه سرعت میاد 64کیلوبایت ولی بقیه شرکت ها رو نمیدونم

p30tec
7th June 2011, 13:00
اقا این مشکل ******* هنوز حل نشده سرعت واقعی مک رو نمیده مشکل از کجاست من از هر جایی که تونستم اکانت گرفتم اما نشد سرعت از 100 بالاتر نرفت امروز هم یه مک 6 مگ زدم اما فقط 200 تا دانلود میداد مشکل از کجاست چرا اینطوریه.

منم همین مشکل رو دارم با این تفاوت که سرعت روی هر مکی که تست میکنم از 80 بالا تر نمیره و متوسط سرعتم 50 هست

remix.hotel
7th June 2011, 16:52
سلام
با تشکر از اساتید که زحمت اتنقال این فایلها و صفحه اموزش رو کیشدن.

اما چرا محدودیت دانلود دیگه گذاشتید رو سایت.یا حداقل این قسمت
وقتی بسیاری از اموزشها ازاد هست بنظر شما این کار کمی دور از انتظار نیست؟
بازهم ممنونم

eminemrap
7th June 2011, 17:19
کسی نیست در مورد افت سرعت با برنامه ******* کمک بکنه مشکل برطرف بشه.

n.m.t.u.1986
7th June 2011, 18:38
سلام
درمورد اینکه سرعت وی پی انی که گرفتین از یه حددی بالاتر نمیره یکی از دلایل اصلیش می تونه این باشه که اونی که ازش وی پی ان گرفتین رو سرورش محدودیت سرعت گزاشته چون اینجوری پهنای باند سرور زود تموم نمیشه پس اگه خواستین از کسی وی پی ان بگیرین (l2tp یا *******) از طرف بپرسین که محدودیت سرعت دانلود نداشته باشه من خودم اینجور موارد رو زیاد دیدم

Blacking
7th June 2011, 19:41
سلام
کسی راهی برای وصل شدن به مکهایی که پینگ نمیدن نداره؟

takhd
7th June 2011, 23:22
دوستان من اکانتشو الان خریدم تست کنم نتیجه رو براتون همین جا بگم

mehrdad_dgmax
7th June 2011, 23:32
سلام...
یه چیزی هم در مورد ipig بگم که متاسفانه روی سرور لینوکس نمیشه کانفیگش کرد و باید روی ویندوز سرور حتما کانفیگ بشه....
دوستانی که vps ویندوز دارن میتونن راحت استفاده کنن....
روی ویندوز اکس پی هم میشه استفاده کرد و ویستا و سون هم که جای خود دارد...
البته من ندارم و فعلا تست نکردم...
اکانت تست هم پیدا نکردم هر چی گشتم...
مهرداد

mohsenp910
7th June 2011, 23:35
دوستان من اکانتشو الان خریدم تست کنم نتیجه رو براتون همین جا بگم

خیلی ممنون دوست عزیز لطف بزرگی میکنی

mehrdad_dgmax
7th June 2011, 23:37
سلام ذوستان
ما هنوز اندر خم اولین کوچه ایم
من هنوز نتونستم یه مک با ریپلای پیدا کنم روw3ایا هست مک رو این مسیر یا همه سکیورن؟
اصلا شما ازکجا سکیور رو تشخیص میدید؟
دوستان حرفه ی و استاتید که کارشون شده سری هم اینجا بزنن از منه بیسواد تا دوستان ماهر رو یاری کنین
امید وارم
بله دوست عزیز مک روی این مسیر هست روی چندتا فرکانس که میتونی لیستشو از فلای ست در بیاری...
البته با اوپن وی پی ان راحت هک میشه...
مهرداد

remix.hotel
7th June 2011, 23:43
من هنوز نتونستم ریپلا بگیرم با مک های که از اسکانت در میارم
ایا این مک های که ریپلا نمیدن میگن سکیور؟
یهنی اگه بعد از کانکن شدن به سرور میکرو(vp1)بعد که ریپلای نداد همون openvpرو کانکت شم ریپلای میده؟
مرسی

takhd
7th June 2011, 23:45
سلام...
یه چیزی هم در مورد ipig بگم که متاسفانه روی سرور لینوکس نمیشه کانفیگش کرد و باید روی ویندوز سرور حتما کانفیگ بشه....
دوستانی که vps ویندوز دارن میتونن راحت استفاده کنن....
روی ویندوز اکس پی هم میشه استفاده کرد و ویستا و سون هم که جای خود دارد...
البته من ندارم و فعلا تست نکردم...
اکانت تست هم پیدا نکردم هر چی گشتم...
مهرداد

خوشبختانه سرور من ویندوز هست و دارم تست میکنم

جناب remix.hotel
مک های که ای پیشون 10 هست سیکورن
به من پیغام بده تا بیارمت تو کار خسته شدیم از بس با سرعت 400 دان کردیم وقتی میگی هک مک باید انتظارت بالای 1 مگ باشه که من دوست دارم همه بتونیم با سرعت بیشتر از 1 مگ دان کنیم

bab_a1983
7th June 2011, 23:46
من هنوز نتونستم ریپلا بگیرم با مک های که از اسکانت در میارم
ایا این مک های که ریپلا نمیدن میگن سکیور؟
یهنی اگه بعد از کانکن شدن به سرور میکرو(vp1)بعد که ریپلای نداد همون openvpرو کانکت شم ریپلای میده؟
مرسی

بله دوست عزیز رو بعضی جهتها حتی اگه پینگ هم نداشته باشه جواب میده .

mehrdad_dgmax
8th June 2011, 00:05
بخدا من الان یک هفته هست شدم مثل بازپرسا همش از اون شروع میکنم اما نمیدونم کجای کار میلنگه.
کلی وقت گذاشتم رو اموزشا اما نمیشه
بزار ساده بهت توضیح بدم...
اول دوتا سرور تهیه مکنی با کانفیگ مخصوص که اموزش کانفیگ هم تو بخش هست...
دیش رو تو مسیر مورد نظر نصب میکنی و با استفاده از برنامه اسکای گریبر با اسکاینت از مسیر مورد نظر دانلود میکنی و مکها با ایپی هارو به دست میاری...
اگر از اسکای گریبر استفاده میکنی باید ای پی دومی که روی فایلی که از افلاین برات اومده رو روی سرور یا همون وی پی ان 1 ست کنی که تو قسمت ریموت ادریس باید اینکارو کنی از تب سکرت....
مک کارت دی وی بی خودتو با برنام های مخصوص که تو قسمت اموزش هست تغییر میدی که البته بستگی داره کارت دی وی بیت پی باشه...
بعد وی پی ان 1 رو کانکت میکنی و بعداز اون هم وی پی ان 2 رو که اگه کانکت نشد از اوپن وی پی ان باید استفاده کنی که اگه باز هم نشد دیگه مک قابل هک نیست و باید بری سراغ یکی دیگه...
همین خیلی ساده است فقط باید قشنگ مرحله به مرحله انجام بدی...
مهرداد

p30tec
8th June 2011, 00:07
من حتی وقتی پینگ هم دارم به ipig وصل نمیشم در صورتی که اوپن کانکت میشه
اصلا باید به عنوام دومین وی پی ان استفاده کرد؟

روش خاصی داره؟

matrex63
8th June 2011, 00:11
دوست عزيز نا اميد نشو منم كلي وقت صرف اين كار كردم چقدر هم هزينه كردم ولي موفق شدم به دقت اون چيزايي كه گفته شده تو سايت مطالعه كني حتما موفق ميشي

p30tec
8th June 2011, 00:17
دوست عزيز نا اميد نشو منم كلي وقت صرف اين كار كردم چقدر هم هزينه كردم ولي موفق شدم به دقت اون چيزايي كه گفته شده تو سايت مطالعه كني حتما موفق ميشي

میشه کمی در مورد ipig راهنمایی کنیم ، مسیر میان بر رو نشون بدید

ghased
8th June 2011, 00:21
دوستان برنامه lpig با ویندوز 64 بیت کانفلیت داره و اجرا نمیشه

remix.hotel
8th June 2011, 00:27
بزار ساده بهت توضیح بدم...
اول دوتا سرور تهیه مکنی با کانفیگ مخصوص که اموزش کانفیگ هم تو بخش هست...
دیش رو تو مسیر مورد نظر نصب میکنی و با استفاده از برنامه اسکای گریبر با اسکاینت از مسیر مورد نظر دانلود میکنی و مکها با ایپی هارو به دست میاری...
اگر از اسکای گریبر استفاده میکنی باید ای پی دومی که روی فایلی که از افلاین برات اومده رو روی سرور یا همون وی پی ان 1 ست کنی که تو قسمت ریموت ادریس باید اینکارو کنی از تب سکرت....
مک کارت دی وی بی خودتو با برنام های مخصوص که تو قسمت اموزش هست تغییر میدی که البته بستگی داره کارت دی وی بیت پی باشه...
بعد وی پی ان 1 رو کانکت میکنی و بعداز اون هم وی پی ان 2 رو که اگه کانکت نشد از اوپن وی پی ان باید استفاده کنی که اگه باز هم نشد دیگه مک قابل هک نیست و باید بری سراغ یکی دیگه...
همین خیلی ساده است فقط باید قشنگ مرحله به مرحله انجام بدی...
مهرداد

این قسمت که فرمودی "بعد وی پی ان 1 رو کانکت میکنی و بعداز اون هم وی پی ان 2 رو که اگه کانکت نشد"

من اینکارو میکنم باvp1کانکت میشم , .وفقط پینگ میگیرم که نمیشه و دیگه vp2یاopenvpدیگه وصل نمیشهم مگه همین مسیر روش نیست؟اگه ریپلای داشتیم میریم سراغ vp بعدی.
این درسته؟
.
جناب takhd هم فرمودن دارن یک روش رو تست میکنن تا یک ساعته هم خبر این روشو میدن هم اینکه اکثر جهتا رو تست میکنن.براشون ارزوی موفقیت داریم.

mehrdad_dgmax
8th June 2011, 00:34
این قسمت که فرمودی "بعد وی پی ان 1 رو کانکت میکنی و بعداز اون هم وی پی ان 2 رو که اگه کانکت نشد"

من اینکارو میکنم باvp1کانکت میشم , .وفقط پینگ میگیرم که نمیشه و دیگه vp2یاopenvpدیگه وصل نمیشهم مگه همین مسیر روش نیست؟اگه ریپلای داشتیم میریم سراغ vp بعدی.
این درسته؟
.
جناب takhd هم فرمودن دارن یک روش رو تست میکنن تا یک ساعته هم خبر این روشو میدن هم اینکه اکثر جهتا رو تست میکنن.براشون ارزوی موفقیت داریم.
دوست عزیز درسته دیگه اگه پینگ داشت میریم سراغ وی پی ان بعدی همین...
اگر وی پی ان بعدی نشد از اوپن وی پی ان استفاده میکنیم...
مهرداد

p30tec
8th June 2011, 09:27
لطفا در مورد iPig هر کسی اطلاعاتی داره که چطور باید یا اون هک کرد یه راهنمایی بکنه

lila400
8th June 2011, 09:46
دوست عزیز ای پی ای جی فایده نداره ای پی ای جی هم سیستم کارش مثل sstpهست فرقشون توی اینه که ipig توی ویندوز ایکس پی کار میکنه و sstp داخل ویندوز 7 همین هر کی اینجا گفته که میشه با این دو تا پروتکل هک کرد داره شما رو دست میندازه من خودم هر دوتاشو دارم خواستی بهت رایگان میدم تست کنی تا باور کنی چون این دوتا دارن از پورت 80 که مربوط صفحات وب هست استفاده میکنن الانم که شما دوستان دارین هک میکنین اون مک های که با اوپن جواب میده به خاطر اینه که شرکت ها پروتکل tcp رو بستن و پورت udp رو باز گذاشتن رو پروتکل udp یک پروتکل نا امن هست برای شرکت ها زیاد اهمیت نداره چون کارکرد این پروتکل اینه که رسیدن پاکت های حاوی اطلاعات به دست مشتری براش اهمیت نداره به خاطر همینه که بعضی از جهت ها با اوپن درست کار نمیده.اگه زیاد بخوام تخصصیش کنم داستانش زیاده اونای که کامپیوتر خوندن میدونن من چی میگم:0011:

p30tec
8th June 2011, 09:59
دوست عزیز ای پی ای جی فایده نداره ای پی ای جی هم سیستم کارش مثل sstpهست فرقشون توی اینه که ipig توی ویندوز ایکس پی کار میکنه و sstp داخل ویندوز 7 همین هر کی اینجا گفته که میشه با این دو تا پروتکل هک کرد داره شما رو دست میندازه من خودم هر دوتاشو دارم خواستی بهت رایگان میدم تست کنی تا باور کنی چون این دوتا دارن از پورت 80 که مربوط صفحات وب هست استفاده میکنن الانم که شما دوستان دارین هک میکنین اون مک های که با اوپن جواب میده به خاطر اینه که شرکت ها پروتکل tcp رو بستن و پورت udp رو باز گذاشتن رو پروتکل udp یک پروتکل نا امن هست برای شرکت ها زیاد اهمیت نداره چون کارکرد این پروتکل اینه که رسیدن پاکت های حاوی اطلاعات به دست مشتری براش اهمیت نداره به خاطر همینه که بعضی از جهت ها با اوپن درست کار نمیده.اگه زیاد بخوام تخصصیش کنم داستانش زیاده اونای که کامپیوتر خوندن میدونن من چی میگم:0011:

من که علاقه مند شدم داستانش رو بشنوم

eminemrap
8th June 2011, 11:46
با سلام اقا کسی هست که تونسته باشه مشکل سرعت رو با ******* حل کرده باشه.ممنون میشم راهنمایی کنن دوستان

mohammaaad
8th June 2011, 15:27
سلام دوستان هنوز هم خیلی جهت هست که با سرورهای معمولی وصل میشه و خیلی از فرکانس های دیتا که توی فلای ست هم نیست که برای بدست ا.ردنش میتوننین از پروگ دی وی بی استفاده کنین

armin39
8th June 2011, 15:51
چطوری باید برای بدست اوردن همه فرکانس ها از پروگ دی وی بی استفاده کرد؟؟؟بعد من هم مثل دوستان مشکل سرعت با اوپن رو دارم.بیشتر از 170 نمیده..مک 4 مگ هست

mohammaaad
8th June 2011, 16:21
چطوری باید برای بدست اوردن همه فرکانس ها از پروگ دی وی بی استفاده کرد؟؟؟بعد من هم مثل دوستان مشکل سرعت با اوپن رو دارم.بیشتر از 170 نمیده..مک 4 مگ هست
خب حد اقل شکر خدا کن که میتوونی از اوپن**ان استفاده کنی من که نتونستم راه بندازمش اولش که گزینهconectنداشت بعدش که یه جورایی دس کاریش کردم و گزینه اومد هم از هر سروری میگیرم وصل نمیشه.با پروگ دیویبی یه اسکن کن فرکانسها رو نشون میده یه اتوماتیک سرچ

takoffline
8th June 2011, 17:54
ويندوز ايكس پي به صورتDefult پهناي باند يا همون Bandwidth روبيست درصد بيشتر تعريف نميكنه يعني هميني رو هم كه دارين استفاده ميكنني رو به صورت كامل به شما نميده شما ميتونين به Group Policy بريد و با تغيير اون تمام پهناي باند تعريف شده رو دريافت كنيد به اين ترتيب Start/ run/gpedit.msc بعد كه وارد شديد به اين آدرس بريد
Local Computer Policy/ Computer Configuration/ Adminstrative Templates/Network
حالا در قسمت نت ورك بر روي گذينهْ Qos Packet Scheduler بريد و روش كليك كنيد بعد روبه روش رو كه نگاه كنيد اين گذينه رو ميبينيد Limit Reseivable bandwidth با دبل كليك كردن روي اون قسمت تنظيماتش رو باز كنيد بعد گذينهْ Enabled رو فشار بديد بعد ميبينيد كه در قسمت Bandwidth Limit عددش بيست رو نشون ميده شما به جاي بيست عدد 0 رو وارد كنيد و اوكي كنيد البته بايد اين گزينه رو واسه كانكشنتون هم تعريف كنيد

Blacking
8th June 2011, 18:00
از دوستان کسی راه حلی برای وصل شدن به مکهایی که پینگ نمیدن نداره؟
آی پی مک هم با 10 شروع نمیشه
نمیدونم چه مشکلی داره!

saman2500
8th June 2011, 18:27
دوستان عزیز برای پیدا کردن راه کاریبرای آی پی های 10 آی پی های سکور بیاد اول ببینیم صورت مساله چیه
ما تو این روش که در حال استفاده است در اصل یه کاری می کنیم اونم اینه که اطلاعات یک اکانت رو به دست میاریم و بعد اون شرکته که اینترنت به مشتریاش داده برای شناسایی مشتریاش میاد آیپی و مک کارتشو ثبت میکنه و چک میکنه تا اکانتها هک نشه ولی ما میایم آیپی و مک خودمونو به عین اون تغییر میدیم در نتیجه سیستم فکر میکنه ما اونیم که اکانت خریده حالا این آیپی سکور ها یه چیزه دیگه هم بجز آیپی و مک چک می کنند که مطمئن بشن ما باید بفهمیم اونا چیو چک می کنند تا بعد ما بیام و مال خودمونو بکنیم عین مال اون و از آی پی سکور استفاده کنیم
حالا دوستان هم فکری کنند اگر اطلاعاتی دارند و اینکه اگر کسی تا حالا از open sky اکانت اصلی خریداری کرده بگه که اونا چیا رو ازش گرفتند اینکه اونا آیا برنامه ای چیزی بهش دادند و...

nima4u
8th June 2011, 19:05
با سلام
اگه میشه آموزش راه اندازی ******* روی سرور میکروتیک رو قرار بدهید
ممنون از سایت خوبتون

mohsenp910
8th June 2011, 19:44
ويندوز ايكس پي به صورتDefult پهناي باند يا همون Bandwidth روبيست درصد بيشتر تعريف نميكنه يعني هميني رو هم كه دارين استفاده ميكنني رو به صورت كامل به شما نميده شما ميتونين به Group Policy بريد و با تغيير اون تمام پهناي باند تعريف شده رو دريافت كنيد به اين ترتيب Start/ run/gpedit.msc بعد كه وارد شديد به اين آدرس بريد
حالا در قسمت نت ورك بر روي گذينهْ Qos Packet Scheduler بريد و روش كليك كنيد بعد روبه روش رو كه نگاه كنيد اين گذينه رو ميبينيد Limit Reseivable bandwidth با دبل كليك كردن روي اون قسمت تنظيماتش رو باز كنيد بعد گذينهْ Enabled رو فشار بديد بعد ميبينيد كه در قسمت Bandwidth Limit عددش بيست رو نشون ميده شما به جاي بيست عدد 0 رو وارد كنيد و اوكي كنيد البته بايد اين گزينه رو واسه كانكشنتون هم تعريف كنيد

دوست عزیز متاسفانه شما اشتباه توضیح دادی . این 20 درصد معنیش این نیست که ویندوز فقط 20 درصد پهنای باند بهتون میده اگه اینطور بود که دیگه هیچ. این 20 درصد یعنی برنامه هایی که نیاز به کیفیت بالای ارتباط دارن مثل netmeeting و mediaplayer همیشه 20 درصد از پهنای باند بهشون اختصاص داده میشه و 80 درصد میمونه واسه بقیه برنامه ها و اینترنت حالا اگر شما از اون برنامه ها استفاده نکنین ویندوز به طور اتوماتیک کل 100 درصد رو به برنامه ها اختصاص میده . یعنش اگه شما اون 20 درصد رو بکنین 50 درصد وضع اینترنت بدتر هم میشه پس یا باید اون عدد رو کمتر کنید یا اینکه کلا disable بشه

mastermind
8th June 2011, 19:51
استفاده از *** ([Only registered and activated users can see links])

فناوری شبکه خصوصی مجازی (Virtual Private Network) یا *** سالها پیش برای ایجاد یک ارتباط امن بین مراکز ادارات و دفاتر کار و خلاصه برای هر کسی که نیاز به یک ارتباط امن مثلا بین منزل و محل کارش داشت توسط شرکت مایکروسافت ابداع شد و تا به امروز مراحل تکامل پروتوکلهای پیاده شده برای نسخه های خودش را طی کرده است.
چند سال پیش این فناوری تبدیل به کلیدی طلایی برای حل مشکل *****ینگ ایران شد. چون میتوانست علاوه بر ارتباطات بین مراکز و تامین امنیت اونها به عنوان سپری پر قدرت در برابر *****ینگ ایران عمل کند.
ولی با پیشرفت *****ینگ مخابرات و شدیدتر شدن کنترلها بخصوص در سال 88 شاهد مشکلاتی در زمینه استفاده از *** برای عبور از *****ینگ در ایران بودیم.

تاکنون کلا پنج نسخه از پروتکلهای شبکه وی پی ان ابداع شده:
1- PPTP *** خلاصه شده از point to point transfer protocol

2- L2TP/ISE خلاصه شده از layet two transfer protocol/ ip security

3- Open ***
4- Ipig *** خلاصه شده از iOpus Private Internet Gateway

5- SSTP خلاصه شده از secure soket transfre protocol

PPTP و L2TP چند سالی مهمان ما بودند که مخابراتی ها بعد از چالشهای فراوان و پول خرج کردن های فراوان و خرید فایروالها و تجهیزات پیشرفته *****ینگ توانستند بر این دو مسلط شده و در مواقع خطر این ارتباطات را نه ***** بلکه ناچارا مسدود کنند. پورتهای 4500-500(IPSE) و پورت 1701(L2TP) - پورت 1723 (PPTP) و پروتکل شماره 47 جی آر ای در روزهای واقعه بسته شدند. البته این محدودیت تنها در مواقع بحرانی که قرار است مردم میلیونی به خیابان بیایند اتفاق می افتد و در مواقع عادی این سرویس ها برقرارند.

راهنمای کامل نصب، راه اندازی و تنظیم یک سرور *** با پروتکلهای L2TP/IPSec و PPTP:

بعد Open *** را داریم که فناوری کد باز وی پی ان هست و از یک سال پیش توسط فایروالهای ایران مسدود شده و در بسیاری از ISP ها این سرویس کار نمی کند. البته ممکن است بتوانید از این سرویس هم به راحتی استفاده کنید. باید برای خود تست کنید.

در این میان نرم افزار کد باز دیگری از شرکت Iopus بنام Ipig *** با استفاده از روش حفاظت قوی خودش که یک سر و گردن از وی پی ان های معمولی بالاتر هست (a 256-bit AES encryption technology) و توانسته امنیتی تمام عیار و ضد سانسوری بسیار پر فایده برای کاربران باشد!
برای راه اندازی سرویس *** باید یک سرور هاستینگ که دسترسی به ROOT آن مقدور است تهیه کنید. برای اینکه به root دسترسی داشته باشید معمولا باید سرور VPS یا Dedicated داشته باشید.
در مورد PPTP *** و L2TP *** کاربران برای استفاده نیازی به برنامه خاصی ندارند و تنها از طریق ساخت کانکشن *** در ویندوز خود می توانند به آن وصل شوند. ولی در سایر موارد نیاز به نصب برنامه مخصوص ارتباط با سرور *** در کامپیوتر کاربران می باشد.
برای راه اندازی سرور *** کافیست پس از خرید سرور در یکی از فروم های لینوکس درخواست بزنید تا افراد متخصص شما را در راه اندازی آن یاری دهند.

طریقه راه اندازی سرویس *** IPIG برای کسانی که سرور VPS یا سرور اختصاصی ویندوز دارند
اگر شما یک کامپیوتر سرور هاستینگ ویندوز در اختیار داشته باشید می توانید بر روی آن کاری کنید که افراد بتوانند از طریق این سرور هاستینگ شما به اینترنت آزاد دسترسی داشته باشند.
برای نصب Ipig باید سرور ویندوز داشته باشید و در این زمینه سرور لینوکس را فراموش کنید. ضمنا موقع سفارش حتما مطمئن شوید که ریموت دسکتاپ در سرور نصب هست. می توانید یک سرور VPS ویندوز 2003 تهیه کنید. مثلا برای ارائه این سرویس به 30 نفر سروری با 256 مگابایت RAM و پهنای باند ماهیانه 1500 گیگابایت کافی هست.

نسخه رایگان IPIG Server Express را می توانید از اینجا دانلود و بر روی سرور خود نصب کنید:

این نسخه رایگان تا 5 یوزر را به شما اجازه می دهد که خدمات iPig *** بدهید.
برای ارائه خدمات به افراد بیشتر باید نسخه iPig Server Pro را بخرید. قیمت آن 100 دلار می باشد و با پرداخت این پول شما لایسنس نسخه سرور این برنامه را خریداری می کنید. برای این کار باید باهاشون مکاتبه کنید:

روشهای خرید هم متفاوته ...

بعد از تهیه همه اینها به سرور ریموت شوید و نرم افزار را نصب کنید و بعد تنظیمات یوزرها را انجام بدهید. برای نصب روی سرور سرعت اینترنت خودتان 128 کیلو بیت به بالا توصیه می شود تا بتوانید با ریموت دسکتاپ براحتی کار کنید.

Ipig نسخه سرور:
بعد از نصب بر روی سرور یکبار سرور را ری استارت کنید. بعد نرم افزار را اجرا کرده و در قسمت Users روی گزینه Add کلیک کرده و user ،pass ،traffic limit را مقدار دهی نمایید.
سپس از غیر فعال بودن فایروال در سرور اطمینان حاصل نمایید. برای اینکار در windows xp , 2003 از مسیر control panel به Adminastrative Tools رفته و از آنجا services را باز نموده و (ICS) مخفف Windows Firewall/Internet Connection Sharing را گشوده و آن را به طور کامل Disable کنید.
اگر برنامه فایروالی نصب کرده باشید باید آن راهم غیر فعال کنید.

Ipig نسخه کاربر:
یوزرها هم برای استفاده از این سرویس باید نرم افزار Ipig Client را روی کامپیوتر خودشان نصب کنند. این برنامه رایگان از اینجا قابل دانلود است:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

توجه کنید که کاربرانی که شما به آنها خدمات می دهید لازم نیست در آدرس بالا برنامه IPIG Server را دانلود کنند، این برنامه را تنها شما بر روی سرور خود نصب می کنید. کاربران شما برای استفاده از *** باید برنامه IPIG Client را دریافت و بر روی کامپیوتر خودشان نصب کنند و با یوزرنیم و پسوردی که شما در اختیارشان قرار می دهید به سرور شما وصل شده و از اینترنت بدون ***** استفاده کنند.
کلا Ipig با حفاظت خیلی بالایی کار میکنه و از همه نظر مطمئن هست! الگوریتم حفاظت این نرم افزار (a 256-bit AES encryption technology) غیر قابل نفوذ و بسیار مطمئن هست.

چگونگی استفاده از *** IPIG بر روی کامپیوتر کاربران:
اکانت IPIG را می توانید از شرکت ها یا افرادی که این برنامه را بر روی سرور خودشان نصب کرده اند بخرید که در گوگل قابل جستجو هستند.
در اینجا نحوه استفاده از IPIG را با استفاده از اکانت تست رایگان یک شرکت ایرانی توضیح می دهیم. بدیهیست شما باید اطلاعات سروری را که از آن خرید کرده اید به جای این اطلاعات مثال زده شده استفاده نمایید.

- آدرس سرور های iPig این شرکت مثال زده شده عبارتند از:
سرور1: de.trustvpn.info
سرور 2: nl.trustvpn.info
اکانت رایگان این شرکت جهت تست سرویس:

username: trustvpn
password: test
- ابتدا برنامه IPIG Client را از اینجا دانلود کنید و بر روی کامپیوتر نصب کنید:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
دقت کنید که پس از نصب باید حتما یک بار کامپیوتر خود را خاموش و روشن کنید.

- مراحل تنظیم نرم افزار iPig بر روی کامپیوتر کاربران

قسمت Advanced Setting در برنامه:
از منوی Advanced setting گزینه دوم یعنی use your own Ipig server را انتخاب نموده و در پایین آی پی سرور که از آن وی پی ان گرفتید را وارد کنید. بعد در پایین پورت 11888 را وارد کنید. بعد کلید apply را بفشارید:

([Only registered and activated users can see links])به منوی settings رفته و تیک همه گزینه ها رو فعال کنید به غیر از start with windows , connect onstart. بعد کلید apply را فشار دهید.

قسمت USER در برنامه:
به منوی user رفته و یوزر و پسورد را وارد نموده و کلید Ipig on را بفشارید!

پس از کلیک روی Connect در قسمت Advanced Settings و اتصال به سرور، آیکن نرم افزار در قسمت System Tray که در حالت عادی آبی رنگ هست:

([Only registered and activated users can see links])به رنگ سبز در خواهد آمد:
([Only registered and activated users can see links])اکنون باید قادر به جستجو در اینترنت بدون هیچ محدودیتی باشید.

* لطفا پس از نصب نرم افزار، سیستم را Restart نمایید.

* توجه داشته باشید که در صورت موفقیت آمیز بودن اتصال شما به سرور، زمان استفاده آیکن نرم افزار به شکل زیر در خواهد آمد:

([Only registered and activated users can see links])* در صورت بروز مشکل، لطفا نرم افزار را Exit و دوباره اجرا نمایید:

SSTP *** تکنولوژی جدید مایکروسافت برای تامین امنیت و آزادی در اینترنت!
برای ارتباط با اینترنت از طریق وب حداقل به دو پورت همیشه باز نیاز داریم! یکی پورت 80 برای ارتباط عادی و دیگری پورت 443 برای ارتباط امن [Only registered and activated users can see links] مثل ایمیل و بانکها و... این دو پورت حتی در سختترین شرایط هم باید باز باشند چون بدون اینها عملا اینترنت بی معنی خواهد بود و دسترسی به هیچ سایتی مقدور نخواهد بود.
سایر پورتها مثل:

SSH(22)
SMTP(110)
FTP(21)
TELNET(23)
RTSP (9000-9001-9100)
میتوانند در مواقع بحران براحتی بسته باشند.

SSTP هم فن آوری جدید وی پی ان هست که از سال 2007 به همراه نسخه های جدید ویندوز سرور 2008 و ویندوز هفت و ویستا ارائه شد. این پروتکل یک تونل *** روی پروتکل [Only registered and activated users can see links] ایجاد می کند.
مایکروسافت امیدوار است که بسیار از کارکنان بخش پشتیبانی که با استفاده از ipsec و روش *** پشتیبانی می دادند بتوانند از پروتکل sstp در مواقعی که فایروال این امکان را ایجاد نمی کند، استفاده کنند.
sstp در زمانهای که فایروال ها و روترها امکان استفاده از پروتکل های امنیتی *** همچون PPTP و l2tp را فراهم نمی کنند می تواند بسیار مفید باشد. ارتباط از طریق SSL و پورت 443 انجام می پذیرد.
این نسل جدید از *** قادر هست تمامی ارتباطات شبکه رو بر روی تنها یک پورت ([Only registered and activated users can see links](443 برقرار کند طوری که هویت سرویس دهنده و مشتری و ارتباط بین اونها کاملامحرمانه باقی خواهد ماند.
این پروتوکل از درگاه امن (SSL(1024 bit برای تبادل گواهی های امنیت در ابتدا و سپس رمز نگاری و در نهایت ارسال و دریافت دیتا استفاده مینماید.

از جمله ویژگیهای این پروتوکل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
1- اضافه شدن فناوری امنیت و کنترل شبکه NAP
2-افزایش ضریب لایه امنیت تا 1024 bit
3- حمایت از نسل جدید IP V6
4- پشت سر گذاشتن تمامی فایروالها و *****ها و موانع قبلی که برای نسخه های قبلی وی پی ان وجود داشت.
5- کاهش مراحل تایید گواهی های امنیت اس اس ال از دو مرحله به تک مرحله ای و کم کردن مخارج سخت افزاری سرور
6- قابلیت برقراری ارتباط بسیار امن فقط بر روی یک پورت
7- پشتیبانی از شبکه های غیر مبتنی بر آی پی

کارهای لازم برای نصب SSTP *** بر روی سرور:
1- روی سرور باید ویندوز سرور 2008 نصب کنید.
2- یک وب سرور IIS روی سرور نصب کرده باشید.
3- روی سرور گواهی SSL نصب کرده باشید.
4- روی سرور وی پی ان، RRAS (مخفف Routing and Remout Accses) نصب کرده باشید.
5- NAT را روی RRAS فعال کرده باشید.
6- برای یوزرها اکانت در سمت سرور تنظیم کنید تا بتوانند از طریق Dial-up کانکت شوند.
7- سمت یوزر باید تنظیماتی انجام بشه.
8- ارتباط اولیه PPTP رو با سرور باید برقرار کنید.
9- یک گواهی تایید امنیت CA باید تهیه کنید از فروشندگان گواهی SSL
10- در نهایت یوزرها را برای ارتباط SSTP تنظیم کنید.

برای اطلاعات بیشتر راهنمای تصویری نصب SSTP *** را مطالعه نمایید:

[Only registered and activated users can see links]***-Server-Part2.html

معرفی دو شرکت خارجی که شروع به ارائه سرویس SSTP کردند (پولی هستند):

[Only registered and activated users can see links]***.html

تهیه سرور مجازی (VPS) یا اختصاصی (Dedicated)برای تهیه سرور بهتر است از سرور اختصاصی (Dedicated) استفاده کنید که به کاربران بیشتری بتوانید خدمات دهید. در سرور مجازی VPS معمولا محدودیت زیاد دارید. از شرکت های زیر خرید کنید:

چگونه یک اشتراک *** تهیه کنم؟
- اشتراک *** حتما باید از جای معتبر خریداری کنید. به دوستان خود که در خارج از کشور زندگی می کنند بسپارید برای شما از شرکت های خارجی معتبر اشتراک 6 ماهه یا 1 ساله *** خریداری کنند (مخصوصا از نوع IPIG یا SSTP). یا اگر شخص قابل اطمینانی را می شناسید و مطمئن هستید که سرورش متعلق به خودش هست، کانکشن *** خود را از او تهیه کنید.
به هیچ وجه از *** های مجانی که در اینترنت تبلیغ می شود برای لاگین کردن در سایت هایی چون بالاترین یا وبلاگ نویسی سیاسی استفاده نکنید چون ممکن است این *** ها توسط حکومت به صورت دامی برای شما تهیه شده باشد تا از طریق آن شما را زیر نظر بگیرند!
بنابراین از سایت و شرکتی اقدام به خرید *** نمایید که مطمئن باشید خارجی است و دست نیروهای امنیتی به آن نمی رسد.
روش استفاده از *** برای عبور از *****ینگ روشی کاملا امن هست، چون اطلاعات بین کامپیوتر شما و سرور *** کدگذاری میشه و کسی نمی تواند این وسط اطلاعات شما را ردیابی کرده و بخواند.

معرفی چند سرویس *** رایگان خارجی برای عبور از *****ینگ اینترنت:

- عبور از ***** با نرم افزار رایگان Ultra ***
نرم افزار Ultra *** در واقع یک *** مجانی است که شما می توانید با استفاده از آن به یک کامپیوتر دیگر در خارج از ایران وصل شده و به راحتی از اینترنت بدون ***** استفاده نمائید. ضمنا این برنامه آی پی شما را تغییر می دهد و از شناسایی شما در اینترنت جلوگیری می کند.
آدرس سایت سازنده:

برنامه Ultra *** را از اینجا دانلود نمایید و برنامه را نصب کنید:

وقتی برنامه شروع به کار می کند از شما یک Username و پسورد می خواهد که می توانید به این آدرس از سایت سازنده [Only registered and activated users can see links] بروید و یوزرنیم و پسوردی را به نام خود ثبت کنید.
بعد از نصب برنامه و وارد کردن یوزرنیم و پسورد، هنگامی که برنامه پیغامی مبنی بر اینکه آی پی شما تغییر کرده است را نشان داد یعنی اینکه برنامه شروع به کار کرده است.
ضمنا اگر باز هم با سایت ***** شده مواجه شدید می توانید روی آیکون برنامه در قسمت پایین سمت راست ویندوز کلیک راست کرده و قسمت Proxy Settings را انتخاب کرده و از پنجره جدید باز شده گزینه دوم که Use Internet Explorer Settings هست را انتخاب نمایید.

لینک دانلود برنامه Ultra *** روی سرور سایت سازنده:

- *** هلندی رایگان و پر سرعت بدون افت محسوس سرعت
وارد سایت زیر شوید و ثبت نام کنید و از یک وی پی ان هلندی رایگان و پر سرعت برای عبور از ***** استفاده کنید و لذت ببرید:

راهنمای تصویری استفاده از *** در ویندوز XP ([Only registered and activated users can see links])
راهنمای تصویری استفاده از *** در ویندوز Vista ([Only registered and activated users can see links])

- VpnTool وی پی ان رایگان
سایت VPNTool این امکان را برای شما محیا کرده که به راحتی بتوانید از *** برای عبور از *****ینگ و تغییر آی پی استفاده کنید:

بعد از وارد شدن به این سایت، تصویر زیر را مشاهده می‌کنید:

پس از کلیک کردن بر روی گزینه Subscribe for free now (با فلش در تصویر مشخص شده است) صفحه جدیدی با محتوای تصویر زیر مشاهده خواهید کرد:

([Only registered and activated users can see links])در اینجا فقط کافیست یکی از گزینه‌هایی که از پیش برای انتخاب تعریف شده‌اند (با فلش در تصویر مشخص شده است) را انتخاب کنید تا به صفحه بعد (تصویر زیر) انتقال داده شوید:

([Only registered and activated users can see links])پس از تکمیل فرم داده شده، بلافاصله نام کاربری و کلمه عبور شما طبق تصویر زیر به شما نمایش داده خواهد شد:

([Only registered and activated users can see links])پس از نمایش این صفحه، یک نرم‌افزار با نام vpntool.exe قصد اجرا و نصب روی سیستم شما را خواهد کرد!

([Only registered and activated users can see links])جای هیچ نگرانی نیست، با خیال راحت این نرم‌افزار را (برای استفاده‌های بعدی در صورت تغییر ویندوز) ذخیره کرده و سپس آن را نصب کنید. پس از اتمام نصب، نرم‌افزار را اجرا کرده و نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمائید.
به همین راحتی شما یک *** رایگان در اختیار دارید… گشت و گذار پر باری داشته باشید!!

- معرفی چند سایت که اکانت رایگان *** برای تست می دهند
معمولا شرکت های ارائه دهنده *** برای اینکه سرعت و کیفیت خدمات خود را قبل از خرید به مشتری نشان بدهند، اقدام به ارائه اکانت رایگان برای تست می کنند که بعضی از آنها از شرایط خوبی برخوردارند و می توانید از آنها به صورت موقتی برای عبور از *****ینگ اینترنت بهره ببرید:

چک کردن آی پی پس از اجرای هر برنامه ***** شکن جهت اطمینان از تغییر آن:
بعد از اجرای هر برنامه ***** شکنی حتما Ip خود را در یکی از سایت های شناسایی آی پی زیر چک کنید تا از صحت عملیات تغییر آی پی مطمئن شوید:

برای این کار کافیست پس از فعال کردن *****شکن، با مرورگر خود وارد سایت های مذکور شوید، اگر آی پی شما تغییر کرده باشد باید در قسمت پرچم و نام کشور، نام و نشانی به غیر از ایران مشاهده کنید.

کسب اطلاعات بیشتر درباره تونل زدن و ***:

منبع:دانلود و آموزش مجانی برنامه های کاربردی ([Only registered and activated users can see links])

remix.hotel
8th June 2011, 20:38
سلام اقایون اقا من یک سوال کاملا ابتدایی دارم

شما که مک ادرس کارتتون رو عوض میکنید درواقع مک فیزیکی کارزتو عوض میکنید؟
یعنی وقتی این دستو رو میزنید
ipconfig /all
دقیقا مک جدید تخصیص به کارت داده شده؟
یا کلا این تغیر مک نرم افزاری انجام میشه.
من که با کارت نوا نتونستم هنوز مک عوض کنم.از دوستان کسی هست که همین کارت رو داشته باشه؟
با تشکر فراوان

samaneh2000
8th June 2011, 20:41

البته بايد اين گزينه رو واسه كانكشنتون هم تعريف كنيد
چجوری توضیج میدین کجا باید بریم ؟

takoffline
8th June 2011, 20:57
البته بايد اين گزينه رو واسه كانكشنتون هم تعريف كنيد
چجوری توضیج میدین کجا باید بریم ؟

به عکس نگاه کنی متوجه میشی خودش اتوماتیک فعال میشه بعد از اینکه کامپیوتر رو ریست کردی

mastermind
8th June 2011, 20:57
سلام اقایون اقا من یک سوال کاملا ابتدایی دارم

شما که مک ادرس کارتتون رو عوض میکنید درواقع مک فیزیکی کارزتو عوض میکنید؟
یعنی وقتی این دستو رو میزنید
ipconfig /all
دقیقا مک جدید تخصیص به کارت داده شده؟
یا کلا این تغیر مک نرم افزاری انجام میشه.
من که با کارت نوا نتونستم هنوز مک عوض کنم.از دوستان کسی هست که همین کارت رو داشته باشه؟
با تشکر فراوان
برای من که فیزیکال آدرس عوض نمیشه کارتم پروف 7500

atef
8th June 2011, 21:58
بچه اسن مشکل واسه من بوجود اومده بوده بود احتمالاً کسای دیگه هم این مشکلو داشتن و اون استفاده از Proxifier
هستش فقط اینو بگم که شما به اینترنت ماه-واره ای وصل باشین نباشین این به کانکشن اتصال به اینترنتون وصل میشه و فقط از socks به عنوان پرا-**-ی استفاده میکنه بخاطر همینه که گیگ اکانتتون میره و سرعتتون هم از سرعت عادی خودتون بالاتر نمیره

lila400
9th June 2011, 00:19
سلام دوستان خودم یه برنامه براتون گذاشتم شاید به کارتون بیاد
کارش پیدا کردن کلی پروکسی سرور از کشور های مختلف هست
فقط برای گرفتن پروکسی حتما باید اول به چیز پی ان کانکت بشید
توضیحات نصب هم داخلش هست
[Only registered and activated users can see links] .31_26241.rar

ashkan_memco
9th June 2011, 00:32
بچه ها یه مشکل واسم پیش اومده
چند روز پیش ویندوز رو عوض کردم بعد از اون هر کاری میکنم برنامه tsreader اجرا نمیشه

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

همش ارور failed to lock signal میده
مشکل از چیه؟

oktay50000
9th June 2011, 00:44
دوستان با توجه به قضیه افتتاح ipv6 در خارج
و عدم ساپورت پروایدر های ایران از این پروتوکل کلی مک تو کلی جهت از کار افتاد

n.m.t.u.1986
9th June 2011, 00:46
منم نمیتونم tsreader رو اجرا کنم یه اخطار در موردloadfilter():cannot find 11m-p tunerdevice filter میده
لطفا اگه کسی میدونه چطوری این مشکل حل میشه بگه
ممنون

saeedfox
9th June 2011, 00:53

تاييد ميشه

الان كلي ازمكها توي جهت هاي مختلف كار نميكنه يعني تا ديروز كار ميكرد امشب از كار افتاده.برا شما هم همينطوره؟

:dash1:

ashkan_memco
9th June 2011, 00:54

یعنی چی؟
یعنی باید چه کار کرد؟

oktay50000
9th June 2011, 00:59
یعنی بدبختی جدید....با این کارشون یعنی رسما باطل کردن مارو
من وصل بودم که ساعت 2 ظهر یهو دیسی شدم و دیگه وصل نشد...اصلا مکه غیب شد
3 4 تا داشتم همه پرید...انتظار میره همه جهتا اینجوری شه
این دیگه چیزی نیست که با وپن هم حل شه

ashkan_memco
9th June 2011, 01:01
یعنی الان هیچ ** از ts reader استفاده نمیکنه؟

saeedfox
9th June 2011, 01:02
من الان 4و5تا جهتا تست كردم مكهاي كه به راحتي وصل ميشدند با open vpnهم وصل نشدند

mehrdad_dgmax
9th June 2011, 01:39
چندتا از جهت ها که از کار افتادن امروز بعد از ظهر با اوپن وی پی انی که از یکی از سایتها برای تست گرفته بودم تست کردم کانکت شد و مشکلی نداره...
مهرداد

nazier
9th June 2011, 01:40
دوستان به دنبال ای پی 10 نباشید که هک کنید هک این ای پی ها خیلی هزینه برداره!
ای پی رنج پورت 80 و... بزنید!

yaghihaghi
9th June 2011, 01:41
سلام دوستان این مدیر قرار بود روش گرفتن تمام پهنای باند مک رو یاد بده چی شد پس
یه آی پی آلمانی کلافم کرده افتاده رو مک هر چی پهنای بانده گرفته برا خودش به من 200 کیلوبایت بیشتر نمیده:dash1:

منم به این آموزش شدیدا احتیاج دارم، جناب مدیر اگه امکانش هست آموزشو همین امشب قرار بدید.:0018:

kian525
9th June 2011, 01:50

نگران نباشید امروز صورت آزمایشی، پروتکل IPV6 رو جایگزین iIPV4 کردن تا مشکلات احتمالی رو بررسی کنند، اون شرکت هائی که خودشون رو برای تعویض پروتکل ها آماده نکرده بودن به مشکل خوردن.

n.m.t.u.1986
9th June 2011, 02:10
کسی با اینترنت همراه اول مشکلی نداره؟ یا فقط من این مشکل رو دارم چند ساعت میشه می خوام وی پی ان کانکت کنم نمیشه

nazier
9th June 2011, 02:24
کسی با اینترنت همراه اول مشکلی نداره؟ یا فقط من این مشکل رو دارم چند ساعت میشه می خوام وی پی ان کانکت کنم نمیشه

کلا جی پی ار اس مشکل داره البته ایرانسل بهتره ولی دیسی زیاد داره از دیال اپ استفاده کنی بهتره:100:

netw0rm
9th June 2011, 02:56
چندتا از جهت ها که از کار افتادن امروز بعد از ظهر با اوپن وی پی انی که از یکی از سایتها برای تست گرفته بودم تست کردم کانکت شد و مشکلی نداره...
مهرداد

سلام بچه ها
اینو با کدومOPEN V P N تست زدی؟؟
بچه ها از این OPEN V P N های سایت ها برای تست کدومش بهتره؟؟

n.m.t.u.1986
9th June 2011, 03:03
یکی از دوستا گفته بود که می تونه gprs رو هک کنه و رایگان ازش استفاده کنه میشه به من هم یاد بده که چطور این کار رو انجام میده؟ اخه اینجا من فقط می تونم از gprs به اینترنت کانکت بشم حتی دیال اپ نیست چه برسه به adsl هر دو اپراتور هم هر روز یه بازی در میارن عملا دزدی میکنن پول می گیرن ولی هیچ خدماتی نمیدن ممنون

ashkan_memco
9th June 2011, 09:14
من یه دونه وی پی ان رایگان دارم
از یه سایت خارجی پیدا کردم
ولی به درد هک نمیخوره چون تا وی پی ان اول رو کانکت کنیم دومی که همین رایگانه باشه وصل نمیشه

ahmad111
9th June 2011, 13:34
از این برنامه میشه بجای ******* استفاده کرد فقط کافیه برنامه رو اجرا کنید
36017
مشکل حل ip چین با شما

oktay50000
9th June 2011, 14:07
دوستان من اصلا سیستم کلی بعضی مک ها عوض شده
قبل از این به چنتا ای پی معلوم سرویس میدادن و لی الان انگار شر شده بین 100 نفر
عجیبه!!!!
و گزینه dhcpv6 sever توشون به چشم میخوره کمی دقت کنید میبینیدش

HACK_MAC
9th June 2011, 14:24
از اپن اقای کریمی استفاده کنید همین الانش هم روی تمام جهت ها جواب میده

مصطفی2012
9th June 2011, 14:47
امروز یک واقعیت می خواهم روح کنم
ای اقای کریمی جز کلابرداری حرفهای می باشد
قبل از اینکه این هک مک ماهواره ای به این صورت جا بیفته
این اقا قرار شود روشی برای من اموزش بده که مکهای که تو اسکانت مشخص نمیشه را برای من اموزش بده
وبابت این هزینه 40 هزار تومان پرداخت شود
وعد از اموزش این اقا یک سایت برام معرفی کرد
بعد از سایت باز کردم اموزش نصب لینوکس بود
به گفته ای اقا تو اسکای نت لینوکس مکهای مخفی قابل مشخص است
این نکته مهم است در صورتی که من به این اقا (کریمی ) گفته بودم کارت من پروف است
نمی دانم خودش می دانست درایو کارت پروف تو لینوکس نصب نخواهد شود
واین اقا برای اینکه به این شکل بتوانه کلاهبرداری کنه
به جای اینکه مرا راهنمایی کنه که درایو کارت شما تو لینوکس نصب نمیشه
پول به حسابش واریز شود
وهر وقت از طریق **** با ا نلاین می شودم
می گفته باید سیستم مجازی مواظب چنین کارهای هم باشید

دوست عزیز پیام شما پاک نمیشود و یک پیام به جناب کریمی فرستادم که بیاد روشن کنه جریان رو

HACK_MAC
9th June 2011, 14:55
بله تست کردم کانکت شد

remix.hotel
9th June 2011, 14:59
جناب hack mac
شما که هنوز تو سایت هستید و میدیر انجمن ماهواره هستید

ما هنوز تو تغییر مک ادرس کارت نوا موندیم. ایا اطلاع دارید که مک این دستگاه عوض میشه نه؟
تو تب استاتیکس و قسمت ست که مک کارتو میاره هنوز مک قبلی هست.
ایا راهی نداره واسه عوض کردن مک این کارت

اخه بعد از دو هفته کار کردن و جستجو بعضا میگ اصلا مک این کارت و همچنین نکسوس بکلی عوض نمیشه
ایا این قضیه درسته؟

HACK_MAC
9th June 2011, 15:08
جناب hack mac

ما هنوز تو تغییر مک ادرس کارت نوا موندیم. ایا اطلاع دارید که مک این دستگاه عوض میشه نه؟

اخه بعد از دو هفته کار کردن و جستجو بعضا میگ اصلا مک این کارت و همچنین نکسوس بکلی عوض نمیشه
ایا این قضیه درسته؟

مدل دقیق کارتت رو بگو

Sprite
9th June 2011, 15:12
جناب hack mac

ایا این قضیه درسته؟

تا جایی که بخاطر دارم برای نوا و نکسوس برنامه ای جهت تغییر مک آدرس ارائه نشده و مک آدرس این دو کارت قابل تغییر نیست،(مگر اینکه جدیداً راهکاری ارائه شده باشه !)

remix.hotel
9th June 2011, 15:15
ممنون بلاخره تصمیم گرفتین یه وقتی هم برای مشکل ما بزارید
ظاهرا از دوتا شرکت که این دستگاها رو مزنن درایوراش مشترکه اسم هر دو رومینویسم
Hauppauge WinTV NOVA
Techno Trend TT-PCline Budget
ممنونم از لطف شما

remix.hotel
9th June 2011, 15:17
تا جایی که بخاطر دارم برای نوا و نکسوس برنامه ای جهت تغییر مک آدرس ارائه نشده و مک آدرس این دو کارت قابل تغییر نیست،(مگر اینکه جدیداً راهکاری ارائه شده باشه !)

اره فکر کنم درست باشه چیزی حدوذ پنج نوع برنامه مخصوص تغییر مک روش امتحان کردم اصلا کارته
روخودش نمیاره.همچنان وقتی دستورipconfig /allرومیزنم مک اولشو نشون میده

bastaniiii
9th June 2011, 15:20
سلام جناب HACK_MACمن الان از آقای کریمی یه اوپن گرفته اما چراغ سبز میشه نه دانلود میکنه نا سایت باز می کنه...
در صورتی که از چیز پی ان معمولی برای کانکشن 2 استفاده می کنم به راحتی وصل میشه و دانلود میکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

ehsansml
9th June 2011, 15:22
چه طوری میشه با اقای کریمی تماس گرفت و اکانت اپن ازشون خرید ؟

HACK_MAC
9th June 2011, 15:29
یه دو تا سنگ هم به طرفمون پرت میکردی دیگه داداش خونه شیطون که نیستیم
بنده تا اونجایی که در وجودم بود بهتون یاد دادم
یه سری امدند گفتند ما خودمون باد بودیم یه سری هم تشکر کردند
این جور نیست که شما بیای هر چی دلت میخواد بگی بعد بگی با شما نیستم کلی دارم میگم
یه خورده قبل از نوشت فکر کنید بعد تایپ کنید

ehsansml
9th June 2011, 15:31
یه دو تا سنگ هم به طرفمون پرت میکردی دیگه داداش خونه شیطون که نیستیم
بنده تا اونجایی که در وجودم بود بهتون یاد دادم
یه سری امدند گفتند ما خودمون باد بودیم یه سری هم تشکر کردند
این جور نیست که شما بیای هر چی دلت میخواد بگی بعد بگی با شما نیستم کلی دارم میگم
یه خورده قبل از نوشت فکر کنید بعد تایپ کنید

سلام
آموزش هایی که داده اید لینک هاشونو بدید ممنون میشم
+
وی پی ان از اقای کریمی چه طور میشه خرید ؟
من نام کاربریشون پیدا نکردم
با تشکر

ehsansml
9th June 2011, 15:45
با اقای کریمی چه طور میتوان تماس گرفت ؟؟
کسی نیست جواب بده؟
نام کاربری
سایتی
چیزی ندارن؟

hadiskamal
9th June 2011, 15:50
سلام دوستان برای استفاده از برنامه ای که دوست خوبمون گذاشتندبنامFreeU21 بایستی ایپی چین داشت چطورمیشه ایپی چین رو ست کرد من ایپی چین دارم.این برنامه اپن ...پی ان هستش بدرد همه دوستان میخوره من خودم تست زدم مک هایی که پینگ میدن ولی سایتی رو بازنمیکنن این برنامه بازمیکنه.بعدش هم فقط ایراد ایپی جین رو میگیره.

settler
9th June 2011, 15:51
با اقای کریمی چه طور میتوان تماس گرفت ؟؟
کسی نیست جواب بده؟
نام کاربری
سایتی
چیزی ندارن؟
خدمت شما دوست عزیز

(atesh_pare_1000***********)

remix.hotel
9th June 2011, 16:01
اقا دوتا صفحه هست دارین دعوا میکنید بس کنید دیگه
اقا من کارتو عوض کنم بجای مک کارت چطوره ؟
الان چی کارتی هست که بشته مکشو عوض کرد و اکسترنال هم باشه.

AllSport
9th June 2011, 16:05
اقا دوتا صفحه هست دارین دعوا میکنید بس کنید دیگه
اقا من کارتو عوض کنم بجای مک کارت چطوره ؟
الان چی کارتی هست که بشته مکشو عوض کرد و اکسترنال هم باشه.

متوجه منظورتون نمیشم... بیشتر توضیح بدین شاید بتونم راهنماییتون کنم...

remix.hotel
9th June 2011, 16:11
متوجه منظورتون نمیشم... بیشتر توضیح بدین شاید بتونم راهنماییتون کنم...

ظاهرا dvb cardمن امکان تغییر مک رو نداره.مدل نوا از شرکت تکنوترد
میخاستم دیگه یه کارت دیگه بگیرم اگه این روش هک پابرجا میمونه.البته اکسترنالشو.شما چی پیشنهاد میکنید؟

HACK_MAC
9th June 2011, 16:23
مشکل اپن رو روشش رو پیدا کردم و روی کلیه سروریس هایی که جواب نمیداد الان دارم تست میکنم و همه جواب میده بدون مشکل

مشکل ایپی وی هم نداره به راحتی جواب داد

ما رفتیم

زمستون میره ...............

AllSport
9th June 2011, 16:40
ظاهرا dvb cardمن امکان تغییر مک رو نداره.مدل نوا از شرکت تکنوترد
میخاستم دیگه یه کارت دیگه بگیرم اگه این روش هک پابرجا میمونه.البته اکسترنالشو.شما چی پیشنهاد میکنید؟

اول که اکسترنال نگیر ولی اگر مجبوری بگیر ...

بین دو مدل پروف و کیوباکس یه مدل رو انتخاب کن...

ولی
پروف خوب جواب داده میتونی با خیال راحت بگیری...
Revolution 7500 USB DVB-S2

kian525
9th June 2011, 16:51
دو سوال:

-نرم افزار live net روی کارت پروف 7301 کار میکنه یا نه؟ اگر بله لینک دانلود؟

-اگر سیگنال یک جهتی از 55 تا 7 درصد در نوسان باشه دلیلش چی هست؟ تنظیم دقیق هست و تکانی هم در کار نیست ولی سیگنال همش در نوسان هست درضمن منطقه پارپا... هم نداره.

mohammaaad
9th June 2011, 17:27
دوستان به نظر من بحث و بد و بیراه گفتن دردی رو دوا نمیکنه همین روش sockدرسته واسه من جواب نداد ولی یه چیز تازه یاد گرفتم. من خودم معلم هستم و اینو میدونم اگه یه نفر بهم یه چیزی یاد بده باید ازش تشکر کنم من از تمام عزیزانی که به دوستان کمک میکنن ممنونم.

Sprite
9th June 2011, 17:38
روش Socks روی یک جهت برای من بخوبی داره کار میکنه !
البته قرار نیست روی همه سرویس دهنده نتیجه بگیرید چرا که سیستم فایروال و پورت های مورد استفاده در هر سرویس دهنده تفاوت داره به همین خاطر فقط از طریق آزمون و خطا میشه به نتیجه رسید.

جا داره از تمام دوستانی که بی منت تجربیاتشون رو به اشتراک گذاشتند سپاسگزاری کنم...

matrex63
9th June 2011, 17:39
دوستان همه آموزشهاي كه داده شده درست وعملي ميباشد اگر مشكلي باشه مقصر ديگه خودتون هسين كه راه اشتباه رفتين

nazier
9th June 2011, 19:27
سلام
دوستان دعوا رو بزارید کنار برید سراغ فرکانس دیتای مخفی بعضیاشون مک خوب دارن.:34:برای ان دسته از دوستانی که با روش قدیمی کار میکنند

zamer
9th June 2011, 19:28
دوستان من به یک مشکل عجیب برخورد کردم اصلا سرعت دانلود بالاتر از 50 نمیره با هر مکی در صورتی که سرعت اون مک بالا هست وکسی هم ازش دانلود نمی کنه .......یا هز مکی تست می کنم همینطوره این مشکل با جی پی ار اس دارم ..قبلا اینطور نبود ..

بیشتر از 100 مک تو جهت های مختلف پیدا کردم ولی به سختی یکیشون به 60 کیلو بایت می رسه مشکل از کجاست

M.T.karimi
9th June 2011, 20:21
!!!!!

hadiskamal
9th June 2011, 21:37
دوستان برای ست کردن کامپیوتر بصورتیکه ایپی چین رو نشون بده چکاربایدکرد؟

samaneh2000
9th June 2011, 21:48
سلام
دوستان دعوا رو بزارید کنار برید سراغ فرکانس دیتای مخفی بعضیاشون مک خوب دارن.:34:برای ان دسته از دوستانی که با روش قدیمی کار میکنند

خوب چجوری این فرکانسهای مخفی رو پیدا کنیم

Ahmad20
9th June 2011, 21:48
با سلام
دوستان این چه طرز برخورد با یکدیگر است به جای اینکه به هم دیگه کمک کنید 4 تا مطلب و آموزش مفید واسه همیدگه قرار دهید این طور با هم کل کل می کنید .یا به همدیگه تهمت می زنید.
به نظم تایپیک هم که اصلا اهمیت نمی دید.این چندمین بار است که تذکر داده می شود .
تمام پست های اضافی تایپیک حذف خواهد شد و در صورت تکرار با کاربر برخورد و تایپیک هم بسته خواهد شد.
لطفا در اسال پست هایتان دقت کنید.
با تشکر

Ahmad20
9th June 2011, 22:21
سلام
آموزش هایی که داده اید لینک هاشونو بدید ممنون میشم
+
وی پی ان از اقای کریمی چه طور میشه خرید ؟
من نام کاربریشون پیدا نکردم
با تشکر

جهت استفاده از آموزش ها به تایپیک زیر مراجعه کنید.
>>>>تاپیک مربوط به فایلهای آموزشی هک اینترنت ماهواره ای فقط در اینجا<<<<< ([Only registered and activated users can see links])

جهت خرید وی ** ان و ... میتونید از فروشگاه سایت استفاده کنید

HACK_MAC
9th June 2011, 23:02
هر کسی با بنده مشکل داره توی پیام خصوصی
در غیر این صورت نظم تاپیک رو به هم نزنید که مجبور بشیم کسی رو بن کنیم

موفق باشید

kian525
9th June 2011, 23:12
سه سوال:

-نرم افزار live net روی کارت پروف 7301 کار میکنه یا نه؟ اگر بله لینک دانلود؟

-اگر سیگنال یک جهتی از 55 تا 7 درصد در نوسان باشه دلیلش چی هست؟ تنظیم دقیق هست و تکانی هم در کار نیست ولی سیگنال همش در نوسان هست درضمن منطقه پارپا... هم نداره.

- اگر یک جهت سیگنال ضعیف داشته باشه میتونم بین ال...بی و سوئیچ از امپیلی فایر استفاده بکنم؟

کسی نیست کمک کنه؟:offtopic:

kloxo
9th June 2011, 23:16
فركانس هاي مخفي ديتا رو چطور ميشه پيدا كرد آيا كارت مخصوصي مي خواهد كارت من Qbox 6920 هست ايا با اين ميشه Blind Search كرد من كه با پراگ دي وي بي بلينك سرچ زدم كار نكرد

اگه كمك كنيد ممنون ميشم

یه توضیح کلی میدم دوستان

درکل شرکت های ارایه دهنده اینترنت ماهواره ای هر کدام با شرکت های سازنده کارتهای دی وی بی هماهنگی دارند اگه توجه کنید سایت فروش کارت ها شرکتهای که اینترنت اراه میدهند تایید میکنند دنبال فرکانس های برید که به کارتاتون بخوره یه چیز کلی بود.:100:

---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

اما فرکانس مخفی اگر کسی اینترنت خریداری کنه شرکت یه فرکانس بهش میده که این فرکانس ممکنه ازاد یا هاید باشه نمنونه یه فرکانس تو دبلیو 3 هست اس دو که هاید هست مال شرکت:34:Emperion که مک تا 5 مگ روش هست با همون روش قدیمی میشه زد.

matrex63
9th June 2011, 23:19
دوستان اگه ميشه اين شركتهايي كه اينترنت ميدن معرفي كنيد

nazier
9th June 2011, 23:21
فركانس هاي مخفي ديتا رو چطور ميشه پيدا كرد آيا كارت مخصوصي مي خواهد كارت من Qbox 6920 هست ايا با اين ميشه Blind Search كرد من كه با پراگ دي وي بي بلينك سرچ زدم كار نكرد

اگه كمك كنيد ممنون ميشم

نه دوست عزیز باهر کارت دوی بی میشه پیدا کرد ولی باهر کارتی نمیشه مکهاشو زد.

kloxo
9th June 2011, 23:23
دوست عزيز پرش سيگنا ممكنه مشكل از خود فركانس باشه شما يه ركانس ديگه كه ضعيفه رو همون ماهواره بزن ببين پرش داره يا نه اگه نداشت كه كاري به ديش نداره عزيز

ممكنه كابلتون استاندارد نباشه يا مشكل از خود فركانس باشه

کسی نیست کمک کنه؟:offtopic:

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

با چه برنامه اي ميشه من كه با پراگ د ي وي بي Blind Scan زدم هيچ فركانسي رو پيدا نمي كنه كار نمي كنه برنامه خاصي مي خواهد؟

نه دوست عزیز باهر کارت دوی بی میشه پیدا کرد ولی باهر کارتی نمیشه مکهاشو زد.

nazier
9th June 2011, 23:26
اگه میشد با سرچ پیدا کرد که نمیگفتن هاید

kloxo
9th June 2011, 23:29
من گفتم Blind Scan نه سرچ
nazeir پيام خصوصيت رو چك مي كني

S!AVASH
9th June 2011, 23:43
برای استفاده از Blind Scan باید کارت شما از نظر سخت افزاری هم این قابلیت را داشته باشد . همانند کارتی که در این تاپیک معرفی شده

سرانجام شکارچی فید به بازار آمد: معرفی بروزترین و قدرتمندترین کارت اکسترنال - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک ([Only registered and activated users can see links])

maximum123
10th June 2011, 00:04
پروف 7301 این قابلیت رو داره؟

kian525
10th June 2011, 00:14
پروف 7301 این قابلیت رو داره؟

زمانی که این کارت رو میخریدم اگر میدونستم پشتیبانی نرم افزاری برای qbox بهتر از پروف میشه کارت qbox میگرفتم، اگرچه سخت جون هست و تا حالا کم نیورده اما امکانات qbox بیشتر هست.

00030003
10th June 2011, 00:20
این اموزش سرچ فرکانس مخفی در ProgDVB

اینجام هم ماهواره رو می زنید توجه کنید وقتی ماهواره رو انتخاب می کنید رنج ایپی رو تو او ماهواره میده
symbol rate رو یکی یکی سرچ بزنید که وقتی چند تا باشه زیاد میشه ممکنه هنگ کنه

kian525
10th June 2011, 00:20
دوست عزيز پرش سيگنا ممكنه مشكل از خود فركانس باشه شما يه ركانس ديگه كه ضعيفه رو همون ماهواره بزن ببين پرش داره يا نه اگه نداشت كه كاري به ديش نداره عزيز

ممكنه كابلتون استاندارد نباشه يا مشكل از خود فركانس باشه

بقیه فرکانس ها ردیف هستن، فقط این یکی بازی در میاره! کابل و تجهیزات هم مشکلی ندارن، امکان داره برخلاف چیزی که توی نقشه های foot print قید میشه، من روی مرز گرفتن یا نگرفتن سیگنال باشم؟

با آمپلی فایر بین ال ان .. و سوئیچ میشه مشکل رو رفع کرد؟ راستش میترسم کارت به فنا بره! قبلا فاصله 70-80 متر بود نیاز به آمپلی بود اما الان زیر 20 متر هست.

matrex63
10th June 2011, 00:49
دوست عزيز به گفته شما سكيور هم ميشه زد از همين روش استفاده ميشه

nazier
10th June 2011, 02:29
متوجه حرف من نشدی .این کار هم جنبه آموزشی داره هم جنبه دسترسیبه اینترنت خوب . بله میدونم ایشون همه کارارو میکنه ولی ایشون دوست داره آموزش بده ولی نمیشه چون یه سری افراد هستن مفت خورن . من میگم یه گروه درست کنیم مک و فرکانس پیدا کنیم بعدش جناب hack_mac مک ها رو هک کنه بعدش بیاد بهمون بگه چیکار کرده اونموقع خیلیها یاد میگیرن ولی در عوض روش ها پابلیک نمیشه همه اینترنت خوب گیرشون میاد همه همه به نوبه خودشون زحمتشون رو کشیدن

اصل کار هک کردنه؟

---------- Post added at 02:29 ---------- Previous post was at 02:24 ----------

دوستان دنبال فرکانسهای باشن که از پشتیبانی شرکتهای سازنده مثل سیسکو کمتر استفاده میکنن چون این شرکتها واقعا امنیت بالای دارن. اینم یه راهنمایی دیگه:100:

iphoneuser
10th June 2011, 02:35
اصل کار هک کردنه؟

---------- Post added at 02:29 ---------- Previous post was at 02:24 ----------

دوستان دنبال فرکانسهای باشن که از پشتیبانی شرکتهای سازنده مثل سیسکو کمتر استفاده میکنن چون این شرکتها واقعا امنیت بالای دارن. اینم یه راهنمایی دیگه:100:

دوست عزیز اصل کار رسیدن به یه اینترنت خوب و خفنه در کنارش از اطلاعات دوستان هم یاد میگیریم

Alitaba
10th June 2011, 02:52
نمایی از مک 50 م قابل توجه بعضی از دوستان که میگن تا70مگ خجالت داره:dani2:[Only registered and activated users can see links]
چقدر این عکس آشناست فک کنم تو گوگل دیدم برای سایت دانلود منجر هست البته شاید اشتباه میکنم

khold
10th June 2011, 03:12
در مورد 11449 مک ها سیکور هستند با روش معمولی نمیشه زد فرکانسی هم که عمومی بشه همینه دیگه مک هاش از بین میرن در مورد 11566 ترافیک یک فرکانس نشان دهنده مک های موجود فعال هست چه بسا مکهای باشه ولی یه چند شب یه بار اونم برای چند لحظه فعال بشه بعد بره. مکهای هاید همینان :friends:

بابا شما نمی خواد زحمت بکشی اطلاعات بدی هرچی میزنی واسه خودت بزن و حالشو ببر ... بیشتر باعث خنده میشن اینا که میگی

HACK_MAC
10th June 2011, 03:25
بچه ها کافیه نیاز به اپلود تصویر و سرعت نشان دادن نیست
اگر این جوریه که من عکس از اکانت بیست پنج مگ میزارم روی کارت 2.8

nazier
10th June 2011, 03:28
بچه ها کافیه نیاز به اپلود تصویر و سرعت نشان دادن نیست
اگر این جوریه که من عکس از اکانت بیست پنج مگ میزارم روی کارت 2.8

درسته تکرار نخواهد شد:0032:

HACK_MAC
10th June 2011, 03:34
امروز شاهد این بودید که حتی اپن هم کانکت نمیکرد توی همون یک ساعت اول مشکل کار رو پیدا کردم
این هم روش فیکس برای هک اکانت ها فقط با دقت ببینید به راحتی باز میشه کانکت کرد
اون دسته از عزیزانی هم که از شرکت ای پی وی انلاین خریدند با این روش فیکس میشه

kloxo
10th June 2011, 04:50
ممنون
من open *** دارم موقعي كه وي پي ان اول رو كانكت مي كنم اگر پينگ سايت ها رو داشتم اوپن وي پي ان وصل ميشه اگه نداشتم وصل نميشه چرا اينطوره ايا اين طبيعي هست واسه همه همينطوره؟

ghased
10th June 2011, 05:03
هر دم از این باغ ....
تازه به تازه..
چه قدر تو این تاپیک راجب به قدر شناسی صحبت شده
عجب عجب
مگه ما ایرانیها گوش شنوا هم داریم
در حال حاضر بدترین مردم عالم هستیم
والبته این وعده خداست که : بهترین شما را از میان بدترین خلق بر می انگیزم
باشد که وعده الهی عملی گردد.
چیزی به 2012 نمونده

mehrdad_dgmax
10th June 2011, 05:19
امروز شاهد این بودید که حتی اپن هم کانکت نمیکرد توی همون یک ساعت اول مشکل کار رو پیدا کردم
این هم روش فیکس برای هک اکانت ها فقط با دقت ببینید به راحتی باز میشه کانکت کرد
اون دسته از عزیزانی هم که از شرکت ای پی وی انلاین خریدند با این روش فیکس میشه

داداش من از یکی از سایتها که اکانت 100 مگ تست گرفتم از پرت 1189 کانکت میشه که همون روز هم که همه مکها از کار افتاد با وی پی ان معمولی با اون کانکت میشدم و مشکلی نداشت..
یه چیزی هم بگم که نمیدونم چرا این اکانت تستی که گرفتم تموم نمیشه من هر چی هم دانلود میکنم بازم قطع نمیشه و هر وقت هم میزنم کانکت میشه و راحت ازش استفاده میکنم...
اینم سایتی که ازش گرفتم دوستان برن اکانت تست بگیرن البته کسی هم خواست بخره خوبه خوب جواب میده واسه خیلی از مکها...
1 ماه رو 2.49 یورو میده...
SIMPLE to Use TRUSTED *** Service, Hide your IP and Unblock Sites, Free Trial ([Only registered and activated users can see links])
مهرداد

takoffline
10th June 2011, 08:02
سلام دوستان کسانی که با یک درجه غربی مشکل دارن
من تونستم حلش کنم با تشکر از سه دوسته عزیز که تا اینجای کار از هیچ گونه کمکی به من دریغ نکردن alitaba-lila400-bardia
خیلی ازشون ممنونم
اینم عکس

Blacking
10th June 2011, 11:01
سلام
کسی نیست مشکل منو حل کنه
من نمی تونم به مکهایی که پینگ نمیدن وصل بشم
راهی وجود داره که بشه به این مکها وصل شد؟
آی پی این مکها هم با 10 شروع نمیشه

saeedfox
10th June 2011, 11:43
سلام
کسی نیست مشکل منو حل کنه
من نمی تونم به مکهایی که پینگ نمیدن وصل بشم
راهی وجود داره که بشه به این مکها وصل شد؟
آی پی این مکها هم با 10 شروع نمیشه

دوست عزيز اين مشكل شما نيست مشكل همه ست

satlamerd
10th June 2011, 12:06
اکانتهای دو وی پی انه توی اسکای نت میاد فایلهاش؟

satlamerd
10th June 2011, 13:06
جناب هک مک من با دو تا ایممیل توی ibvpn یوزر ساختم ولی هیچ کدومشون کانکت نمیکنه هر دوا رور یوزر پسورد میده!
مگه یوزر ایمیل نیست؟

HACK_MAC
10th June 2011, 13:12
چرا عزیز ولی شما توی خود سایتش ببین اکانت شما اکتیو هست
از قسمت کلاینتش لوگین کنید

milad1375
10th June 2011, 13:17
هر دم از این باغ ....
تازه به تازه..
چه قدر تو این تاپیک راجب به قدر شناسی صحبت شده
عجب عجب
مگه ما ایرانیها گوش شنوا هم داریم
در حال حاضر بدترین مردم عالم هستیم
والبته این وعده خداست که : بهترین شما را از میان بدترین خلق بر می انگیزم
باشد که وعده الهی عملی گردد.
چیزی به 2012 نمونده
حرفات جور نیستن باهم داداش:
اگه به 2012 اعتقاد داری دیگه چرا حرف خدا رو میزنی؟؟
اگه به خدا اعتقاد داری دیگه چرا حرف 2012 رو میزنی؟؟
*چون اینا کاملا زد هم هستن***

satlamerd
10th June 2011, 13:27
چرا عزیز ولی شما توی خود سایتش ببین اکانت شما اکتیو هست
از قسمت کلاینتش لوگین کنید
ibVPN - Invisible Browsing *** - Client Area ([Only registered and activated users can see links])
?
کجا نشون میده یوزر اکتیوه یا خیر؟

HACK_MAC
10th June 2011, 14:04
یه سری رنگ هست که فکر کنم باید سبز باشه
در ضمن شما صفحه قبل رو بخونید حتما اموزش تغییر پورتش رو گزاشتم چون با این پورت دیگه جواب نمیده

meii
10th June 2011, 14:13
داداش من از یکی از سایتها که اکانت 100 مگ تست گرفتم از پرت 1189 کانکت میشه که همون روز هم که همه مکها از کار افتاد با وی پی ان معمولی با اون کانکت میشدم و مشکلی نداشت..
یه چیزی هم بگم که نمیدونم چرا این اکانت تستی که گرفتم تموم نمیشه من هر چی هم دانلود میکنم بازم قطع نمیشه و هر وقت هم میزنم کانکت میشه و راحت ازش استفاده میکنم...
اینم سایتی که ازش گرفتم دوستان برن اکانت تست بگیرن البته کسی هم خواست بخره خوبه خوب جواب میده واسه خیلی از مکها...
1 ماه رو 2.49 یورو میده...
SIMPLE to Use TRUSTED *** Service, Hide your IP and Unblock Sites, Free Trial ([Only registered and activated users can see links])
مهرداد

راهنمایی میکنی چطور میشه اکانت رو گرفت ایمیل رو وارد کردم و کد اومد برنامه رو هم دانلود کردم 16 مگ و کد رو دادم ولی جلو تر نمیره؟!

satlamerd
10th June 2011, 14:45
در ضمن شما صفحه قبل رو بخونید حتما اموزش تغییر پورتش رو گزاشتم چون با این پورت دیگه جواب نمیده
نه جواب میده ارور یوزر پسورد میده
رنگها همه هستند
حالتی خاصی نیست.
ثبت نامش که اوکیه حالا نمی دونم چرا گیر یوزر پسورد داده.

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:41 ----------

در قسمت استاتوس اکانت اکیتوه

kian525
10th June 2011, 15:36
من تمام فروم رو دنبال این برنامه livesat گشتم، پیدا نکردم، یکی لطف میکنه آدرسش رو بگذاره؟

saman2500
10th June 2011, 16:13
دوستان این پست آخرمه و به خواطر مواردی که پیش اومد و این هرفایی که زده شدو این سو استفاده هایی که دیدم دیگه خیلی کمتر اینجا سر میزنم و دیگه نمیام چیزی سعی میکنم نگم
فقط چندتا موردواسه اون دوستانی که میدونم خودشون عرضه دارند و انقدر باهوشند که دنبالشو میگیرند و با این راهنایی ها به جواب می رسند
من و چنتا از دوستان این فروم و فرم آشییانه یک انجمن خصوصی تشکیل دادیم در یک فرم دیگه و اینکه راه و روش باز کردن آیپی های سکور 10 را با کمک چندتا از دوستان خارجی پیدا کردیم

اول اینو بگم که فرق آیپی های سکور اینکه اونها مک اصلیی کارت رو تشخیص میدند و اینکه
وقتی شما با برنامه مکرو عوض میکنید اون سیستم اونا مک اصلی رو تشخیص میده و روش اینکه چطوری مکرو عوض کنید با برنامه نمیشه و باید سخت افزاری این کار رو انجام بدید که اون دیگه روش خواصی داره که اونا که الکترونیک بلد باشند می فهمد باید چیکار کنند آیپی های سکور بسیار خلوت برای اینکه بتونید با سرعت بسیار بالا بگیرید باید از النبی های مخصوص دیتا که خیلی کم پیدا میشه استفاده کرد
برای دوستان متخصص:
برای عوض کردن سخت افزاری مک کارت خیلی باید مراقب بود و کار حساسی هست و زود چیپ میسوزه و اینکه برای این کار از پرگرمر قوی استفاده کنید و به بعد از عملیات از پایه میان چیپ و برد استفاده کنید تا هر وقت خواستید بتونید سریع دباره مک رو عوض کنیید
این کار انجام شده و کاملا جواب میده رو کیوباکس 6920 و 8920 و اسکایستار s2 تست شده

از دوستانی که این کارو تونستند و انجام دادند لطفا روش دقیق رو به اشتراک نزارند و فکر نکم تو ایران کسی زیاد این کارو کرده باشه

به امید موفقیت

babak_be2008
10th June 2011, 16:34
من تمام فروم رو دنبال این برنامه livesat گشتم، پیدا نکردم، یکی لطف میکنه آدرسش رو بگذاره؟

اگه منظورتون livenet هستش از - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک ([Only registered and activated users can see links])
دانلودش کن

ahmad111
10th June 2011, 17:23
من هنوز از پورت قبلی استفاده میکنم و جواب میده
مشکل ارور یوزر و پسورد هم اینه که سرور شلوغه و بعد چند بار وارد کردن روی سرور لندن 1و2 کانکت میشه بعضی وقتها فقط با یکبار
همین الان هم که من خواستم کانکت بشم دقیقا بعد 10 بار عوض کردن سرور کانکت شد

kian525
10th June 2011, 18:10
دوستان این پست آخرمه و به خواطر مواردی که پیش اومد و این هرفایی که زده شدو این سو استفاده هایی که دیدم دیگه خیلی کمتر اینجا سر میزنم و دیگه نمیام چیزی سعی میکنم نگم
فقط چندتا موردواسه اون دوستانی که میدونم خودشون عرضه دارند و انقدر باهوشند که دنبالشو میگیرند و با این راهنایی ها به جواب می رسند
من و چنتا از دوستان این فروم و فرم آشییانه یک انجمن خصوصی تشکیل دادیم در یک فرم دیگه و اینکه راه و روش باز کردن آیپی های سکور 10 را با کمک چندتا از دوستان خارجی پیدا کردیم

اول اینو بگم که فرق آیپی های سکور اینکه اونها مک اصلیی کارت رو تشخیص میدند و اینکه
وقتی شما با برنامه مکرو عوض میکنید اون سیستم اونا مک اصلی رو تشخیص میده و روش اینکه چطوری مکرو عوض کنید با برنامه نمیشه و باید سخت افزاری این کار رو انجام بدید که اون دیگه روش خواصی داره که اونا که الکترونیک بلد باشند می فهمد باید چیکار کنند آیپی های سکور بسیار خلوت برای اینکه بتونید با سرعت بسیار بالا بگیرید باید از النبی های مخصوص دیتا که خیلی کم پیدا میشه استفاده کرد
برای دوستان متخصص:
برای عوض کردن سخت افزاری مک کارت خیلی باید مراقب بود و کار حساسی هست و زود چیپ میسوزه و اینکه برای این کار از پرگرمر قوی استفاده کنید و به بعد از عملیات از پایه میان چیپ و برد استفاده کنید تا هر وقت خواستید بتونید سریع دباره مک رو عوض کنیید
این کار انجام شده و کاملا جواب میده رو کیوباکس 6920 و 8920 و اسکایستار s2 تست شده

از دوستانی که این کارو تونستند و انجام دادند لطفا روش دقیق رو به اشتراک نزارند و فکر نکم تو ایران کسی زیاد این کارو کرده باشه

به امید موفقیت

واقعا که دست گلتون درد نکنه!!!! این رو که همه میدونند برای تعویض مک کارت حالا چه کارت دی وی بی و یا حتی مک کارت شبکه باید از اول پروگرام بشه!

شما با همون دوست های خارجیت بپر! فقط وقتی هم اینجا کسی به نتیجه رسید و پابلیکش کرد بالاغیرتا از اون روش استفاده نکن!

موفق باشی

matrex63
10th June 2011, 18:36
ما ايرانيها همه چيز واسه خودمون ميخواهيم فقط و خيلي هم ادعا داريم مگه چي ميشه اون چيزي رو كه ياد گرفتيم در اختيار هم قرار بديم اين همه مك و فركانس ديتا هستش مگه چند نفر دارند از اين انترنت ماهوار ه اي استفاده ميكنند

mohammaaad
10th June 2011, 19:20
دوستان واقعا خوب نیست که بد و بیراه به هم بگیم.شاید حتی یه نفر بیاد یه چیزی بگه که کار هم نکنه ولی همین قد که خواسته یه روش یا راه حل بزاره باید ازش تشکر کرد نه انکه بد و بیراه گفت. دست در دست هم دهیم به مهر مک سیکور را کنیم نا سیکور.صلوات بفرستین

kian525
10th June 2011, 19:38
دوستان واقعا خوب نیست که بد و بیراه به هم بگیم.شاید حتی یه نفر بیاد یه چیزی بگه که کار هم نکنه ولی همین قد که خواسته یه روش یا راه حل بزاره باید ازش تشکر کرد نه انکه بد و بیراه گفت. دست در دست هم دهیم به مهر مک سیکور را کنیم نا سیکور.صلوات بفرستین

صحبت شما درست و متین اما بالای این فروم نوشته شده :

">>>تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به آموزش هک اینترنت ماهواره ای <<< ([Only registered and activated users can see links]) "

پس دلیلی نداره اگر کسی نمیخواد آموزش بگذاره بیاد بگه من با این سرعت دارم دان میکنم یا یه روش پیدا کردم اما پابلیکش نمیکنم!

اینجا جمع شدیم یک چیزی یاد بگیریم و یاد بدیم نه این که نمک روی زخم هم بپاشیم!

من در این مورد دیگه صحبتی نمیکنم، خود دوستان بهترین تصمیم رو میگیرن.

saman2500
10th June 2011, 19:49

">>>تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به آموزش هک اینترنت ماهواره ای <<< ([Only registered and activated users can see links]) "

پس دلیلی نداره اگر کسی نمیخواد آموزش بگذاره بیاد بگه من با این سرعت دارم دان میکنم یا یه روش پیدا کردم اما پابلیکش نمیکنم!

داداش من اگر شما کمی متوجه بودید می فهمیدید که همین نکته ای که من گفتم همه چیزه اصل مشکل این بود که بفهمیم مشکل سکور از کجاست که من همشو گفتم فقط باید کمی خودتون تلاش کنیید و زحمتی بکشید تا بتونید پرگرم کنیید

mohammaaad
10th June 2011, 20:00

دوست عزیز و گرانقدر من طرف هیچ ** نیستم ولی همین که دوست عزیزمون گفتن باید یه قطعه کارت dvbرو جایگزین کنیم خودش یه نوع آموزش بود .ببخشید که دوستان این رو میگم ولی همین کار دوستمون hack_macکه اومدن امزش برا مبتدی ها گزاشتن اگه نگاه میکردیم یه فرکانس بود که باهاش مک هک اردن و بالا نوشته بود استارا 12.5درجه شرقی در حالی که این فرکانس استارا نبود.و این هست اموزش خوب.یعنی اینکه خودمون هم کمی بریم دنبالش خیلی از این راه کار خوشم میاد که به ادم یه راهنمایی کنن و بقیش خودت بری دنبالش.هر کسی توی این تایپک حرفی مزنه و راهنمایی میکنه خیلی خوبه ما کوچکش هم هستیم ولی اگه یه نفر بد بهش بگه مطما باشین اگه بازم چیزی بدونه رو نمیاد بگه.ببخشید زیاد حرف زدم

matrex63
10th June 2011, 20:07
آقاي saman2500 منظور شما اينه كه چيپ بردمون ببريم پروگرام كنيم

saman2500
10th June 2011, 20:11
آقاي saman2500 منظور شما اينه كه چيپ بردمون ببريم پروگرام كنيم

این چیپ های دیتا هست وداخلش با زبان اسمبیل برنامه نویسی شده و یه جاییش کارخونه مک رو قرار دارده که با تعویض اون مک کارت کلا تخییر میکنه دادا

matrex63
10th June 2011, 20:15
يعني با تعويض اين چيپ ميشه مك هاي سكيور هم هك كرد؟

kloxo
10th June 2011, 20:27
اون دوستي كه گفتن بايد بصورت فيزيكي مك رو عوض كرد اصلا اينطور نيست چون چندتا سايت بهع تازگي مك هاي سكيور رو مي فروشن

saman2500
10th June 2011, 20:34
يعني با تعويض اين چيپ ميشه مك هاي سكيور هم هك كرد؟
بببینید اون شرکت هایی که سکور میدند یک روشی ارند که وقتی می خواهند مک رو چک کنند مک اصلی کارت رو تشخیص میدند شما در این روش معمول با نرفزار اون مک روتعویض میکنید که در اصل دارید شبیه سازی میکننید ولی مک اصلی داخل چیپ هست برای این کار لازم نیست چیپ عو ض شه فقط باید از لحیم دراد و بره رو دستگاه پروگرامر و با اون دستگاه کداش باز شه و مکش که از طریق کاخونه داخلش ذحیره شده عوض شده و به مکه اون آیپی سوکری که گیر آوردید در آورد و اونوقت شرکت به شما دیتای آیپی سکور رو میده چون مطمعن میشه که شماهمون مشتری هستییید که اشتراک رو خریدیید

و تمام

موفق باشیید

Ali_Satellite
10th June 2011, 20:35
با سلام
دوستان عزیز این برای چندمین بار است دارم اخطار میدهم لطفا احترام همدیگر رو داشته باشین اینجا یه تاپیک برای حل مشکلات راجب هک هستش
لطفا در ارسال هایتان نهایت دقت را داشته باشین
از این به بعد هر پستی غیر از موضوع تاپیک ارسال بشه پست کاربر مذکور حذف خواهد شد

saman2500
10th June 2011, 20:46
اینم بگم که تغییر مک بعد از تغییر سخت افزاری حدود 500 بار چیپ احتمال زیاد میسوزه که باید کارت یا اگر چیپ گیرتون بیاد نو بخریید

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

اون دوستي كه گفتن بايد بصورت فيزيكي مك رو عوض كرد اصلا اينطور نيست چون چندتا سايت بهع تازگي مك هاي سكيور رو مي فروشن

اونا احتمالا اکانت اصلی می فروشند که رو مک اصلی ست میشه یا بایید از لینوکس استفاده کنیید

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

دوستان هک کنید دعوا نکنید

با اجازه مدیریت محترم این عکسو[Only registered and activated users can see links] میزارم برید بگردید

چررا تاریخ مخدوش شده است و اینکه فکر نکنم شرکتی تو ایران حتی با اینترنت 1 مگ این چنین سندی بده که شما بخواهید 6 مگ ریسیو بگیرید مگر دیش و کیت سند داشته باشیید

Sprite
10th June 2011, 20:48
سامان جان در این روش بر روی میکروتیک چه IP ست میشود ؟ آیا آیپی های رنج Private مانند 10 ، 172 ، 192 رو به همین شیوه جاری بر روی میکروتیک ست میکنیم !؟

saman2500
10th June 2011, 20:50
سامان جان در این روش بر روی میکروتیک چه IP ست میشود ؟ آیا آیپی های رنج Private مانند 10 ، 172 ، 192 رو به همین شیوه جاری بر روی میکروتیک ست میکنیم !؟
همون آیپی مکی که هک کردید

در این روش بجای تغییر مک با نرم افزار به صورت واقعی مک رو تغییر می دهیید و بقیه روش ها همون روش های سابق هست

saman2500
10th June 2011, 21:27

داداش گلم اینکه فوتوشاپ محضه!!!

به اسپید نگاه کنید کجا زده شده و کنارش نوشته 22 که خیلی کم رنگ شده...

و مورد خیلی ضایع تر اون تایم تموم شدنشه :24: به ردیف 1 و 3 ثانیه توجه کنید بالا پایینه...

خدای خنده بود این عکس:24:

فتوشاپ راه بندگی نیست :(81):
بله یه چیزی تو این ایه هاست منم گفتم اگرم واقعیت داشته باشه هیچ شزکتی تو ایران همچین سندی نمیده که این طرف همچین رسیدی بگیره:24::24::0034::dani4::dani4::dani4::dani 4::dani4::dani4::dani4:

AllSport
10th June 2011, 21:33
Ali_Satellite ([Only registered and activated users can see links])
علی جان چرا پست من پاک شد؟!!

بده دارم شفاف سازی میکنم؟! همین دوستمون آموزش هک مک های سکیور رو هم میدن که عکس رو گزاشتن...:45:

که انصافا سکیورشون از عکسشون پیداست...:24:

اخراجی
10th June 2011, 22:49

برای دوستان متخصص:

به امید موفقیت

چند تا سوال و یه ایده دارم
1- این روش رو تست کردید؟ چون متن رو طوری نوشتید که انگار تست شده
2- بعد از اینکه مک رو سخت افزاری تغییر دادیم برمیگردیم به همون روش قدیمی ؟ یعنی آی پی که با 10 شروع میشه رو توی میکروتیک وارد میکنیم؟

ایده : نمیشه یه کارت شبکه مجازی ساخت و مک اون رو تغییر داد و بعد به کارت دی وی پی وصل کرد؟

kian525
10th June 2011, 23:01
دوست عزیز و گرانقدر من طرف هیچ ** نیستم ولی همین که دوست عزیزمون گفتن باید یه قطعه کارت dvbرو جایگزین کنیم خودش یه نوع آموزش بود .ببخشید که دوستان این رو میگم ولی همین کار دوستمون hack_macکه اومدن امزش برا مبتدی ها گزاشتن اگه نگاه میکردیم یه فرکانس بود که باهاش مک هک اردن و بالا نوشته بود استارا 12.5درجه شرقی در حالی که این فرکانس استارا نبود.و این هست اموزش خوب.یعنی اینکه خودمون هم کمی بریم دنبالش خیلی از این راه کار خوشم میاد که به ادم یه راهنمایی کنن و بقیش خودت بری دنبالش.هر کسی توی این تایپک حرفی مزنه و راهنمایی میکنه خیلی خوبه ما کوچکش هم هستیم ولی اگه یه نفر بد بهش بگه مطما باشین اگه بازم چیزی بدونه رو نمیاد بگه.ببخشید زیاد حرف زدم

دوست عزیز قطعه جایگزین نمیشه بلکه پروگرام میشه، درضمن جدا کردن آی سی های کارت کار من و شما نیست، یک نفر که واقعا به این کار وارد باشه باید این کار رو انجام بده و بعد هم بجای آی سی یک پایه نصب کنه تا هر بار بعد از پروگران نیاز به لحیم کاری و ... نباشه، عملا این کار برای ما در ایران که یک کارت رو با هزار و یک دردسر گیر میارم اصلا کاربردی نداره!

matrex63
10th June 2011, 23:15
دوستان پيد 4144 واسه كدوم جهته؟

takoffline
10th June 2011, 23:21
سلام دوستان کسی هست به من بگه چرا وقتی به مک وصلم برنامه کام ویو رو باز میکنم سرعتم افت شدید میکنه؟
خواستید عکس هم میزارم تا متوجه بشید
با تشکر
ناصر

HACK_MAC
10th June 2011, 23:22
فقط این رو میگم که بدون نیاز به تعویض ای سی یا چیزی هک رو هم میشه انجام داد

به زودی رو نمایی میشه

شب و روزتون خوش

serveh
10th June 2011, 23:35
سلام از زحمات شما کمال قدردانی را دارم راستی من روی تشکر کلیک می کنم ولی در کادر زیر نمایش داده نمیشه؟ البته با نوشتن از شما تشکر می کنم در ضمن اولین و اخرین کسی که به فکر آموزش در این تالار بوده آقای hak mak بودند بنابر این لازمه که تشکر و قدردانی از ایشون داشت

ahmad111
10th June 2011, 23:52
سلام دوستان کسی هست به من بگه چرا وقتی به مک وصلم برنامه کام ویو رو باز میکنم سرعتم افت شدید میکنه؟

خواستید عکس هم میزارم تا متوجه بشید
با تشکر
ناصر

منم همینطوره ,وقتی برنامه رو اجرا میکنم سرعت افت میکنه ولی دوباره افزایش پیدا میکنه
من این قضیه رو روی چند فرکانس چک کردم بعضی جهتها وقتی از ای برنامه استفاده میکنی سرعت زیاد میشه و رو بعضی دیگه سرعت کاهش پیدا میکنه و به صفر میرسه و بعضی دیگه از جهتها هم بعد از افت, سرعت دوباره به حالت اولیه برمیگرده

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

چند تا سوال و یه ایده دارم
1- این روش رو تست کردید؟ چون متن رو طوری نوشتید که انگار تست شده
2- بعد از اینکه مک رو سخت افزاری تغییر دادیم برمیگردیم به همون روش قدیمی ؟ یعنی آی پی که با 10 شروع میشه رو توی میکروتیک وارد میکنیم؟

ایده : نمیشه یه کارت شبکه مجازی ساخت و مک اون رو تغییر داد و بعد به کارت دی وی پی وصل کرد؟
من اینکارو قبلا انجام دادم و مک کارت شبکه رو تغییر دادم و بجای لوکال ورودی ست کردم ولی باز هم فایده نداشت به این راحتی فریب نمیخوره:friends:

اخراجی
10th June 2011, 23:59
اگه بخوام کارت اسکای استار 2 رو بصورت سخت افزاری تغییر مک بدم روی کدوم آی سی باید انجام بدم؟
کسی اطلاعاتی داره؟روی EEPROM سیو میشه مک؟

kian525
11th June 2011, 00:14
اگه بخوام کارت اسکای استار 2 رو بصورت سخت افزاری تغییر مک بدم روی کدوم آی سی باید انجام بدم؟
کسی اطلاعاتی داره؟روی EEPROM سیو میشه مک؟

باید آی سی که روش نوشته b2c2 رو از جاش دربیارید، جای اون سوکت لحیم کنید و بعد از پروگرامش توی سوکت بگذارید!

یک نگاه به پایه های اون آی سی که بندازید متوجه میشید این کار اگر غیر ممکن نباشه بسیار سخت هست و ارزشش رو نداره.

Ali_Satellite
11th June 2011, 00:15
Ali_Satellite ([Only registered and activated users can see links])
علی جان چرا پست من پاک شد؟!!

بده دارم شفاف سازی میکنم؟! همین دوستمون آموزش هک مک های سکیور رو هم میدن که عکس رو گزاشتن...:45:

که انصافا سکیورشون از عکسشون پیداست...:24:

با سلام
دوست عزیز نیازی به شفاف سازی نیست چون همین کار باعث میشود بحث توی تاپیک ایجاد بشود سعی کنید فقط در جهت اموزش و حل مشکلات در زمینه هک پست ارسال کنید
با تشکر
موفق باشید

اخراجی
11th June 2011, 00:15
فقط این رو میگم که بدون نیاز به تعویض ای سی یا چیزی هک رو هم میشه انجام داد

به زودی رو نمایی میشه

شب و روزتون خوش

روش شما هم روی همین بیس هست؟ یعنی تغییر مک واقعی کارت؟ حالا بدون لحیم کازی و پروگرام کردن؟
یا نه از پایه متفاوته؟

HACK_MAC
11th June 2011, 00:17
از پایه فرق داره

نیاز به لحیم کاری نیست

اخراجی
11th June 2011, 00:24
باید آی سی که روش نوشته b2c2 رو از جاش دربیارید، جای اون سوکت لحیم کنید و بعد از پروگرامش توی سوکت بگذارید!

یک نگاه به پایه های اون آی سی که بندازید متوجه میشید این کار اگر غیر ممکن نباشه بسیار سخت هست و ارزشش رو نداره.

فکر نمیکنم!!! دلیل شما برای این حرف چیه؟

---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

از پایه فرق داره

نیاز به لحیم کاری نیست

میدونم نیازی به لحیم کاری نداره روش شما منظور من این بود

فرض کنید یه کارت شبکه داریم که مکش عین عین مک صاحب اکانت هست (فرض کنیم)
و حالا میاییم و آی پی که با 10 شروع میشه رو توی میکروتیک وارد میکنیم و کانکت میشیم به میکروتیک
طبق نظر یا روش شما الان باید پینگ داشته باشیم؟؟؟؟؟

HACK_MAC
11th June 2011, 00:28
نه عزیز پینگ نداریم چون اصلا قرار نیست شما ای پی 10 رو هک کنید
چون همون جور که میدونید ای پی 10 یک ای پی اینولید هست

bmireza
11th June 2011, 00:32
باسلام دوستانی که مک پر سرعت زیاد دارند و نیاز به open *** خوب دارند میتونم راه استفاده از یه سایت خارجی به صورت نامحدود را با هم تبادل کنیم

kian525
11th June 2011, 00:37
فکر نمیکنم!!! دلیل شما برای این حرف چیه؟

شما چطوری یک آی سی رو که روی برد به بقیه قسمت های یک مدار متصل هست رو فلش و دوباره برنامه ریزی میکنید؟!

تنها راه، جدا کردن آی سی از روی برد هست.

kian525
11th June 2011, 01:51
کسی تجربه ای با دی.. باند c داره؟ اگر از این نوع دی... برای باند Ku استفاده کنیم میزان دریافت رو بیشتر میکنه یا نه؟

ghased
11th June 2011, 02:25
حرفات جور نیستن باهم داداش:
اگه به 2012 اعتقاد داری دیگه چرا حرف خدا رو میزنی؟؟
اگه به خدا اعتقاد داری دیگه چرا حرف 2012 رو میزنی؟؟
*چون اینا کاملا زد هم هستن***

سلا دوست عزیز 2012 مقایرتش چیه با قوانین خداوند
به نظر من شما چیزی که از 2012 میدونی خیلی متفاوت هست با داشته های من
2012 پایان دنیا نیست شروع یه اصر جدید هست و خیلی اتفاقا قرار هست بیفته و البته شروعش از سال 2000 بوده مسئله خیلی عمیقتر از این حرفاست بحث دجال و منجی میاد وسط

toloosoft
11th June 2011, 02:32
سلام به همه دوستان

بنده یه سوال دارم ولی قبلش بگم که
من با این سایت با سرچ در گوگل در مورد خرابی ریسیورمون اشنا شدم و به طور شانسی تمامی موارد و اموزشهای این سایت رو دیدم
بنده حدود 1 سال پیش هک مک های عادی رو با پرداخت هزینه اشتراکی با چند نفر از دوستان و خرید سرور کانفیگ شده از قبل یاد گرفتم و روی جهتهای مختلف مثل ان اس اس 6.دبلیو 6.دبلیو3.یوروبرد تست و استفاده کردم
ولی خوب اخرش به دلیل وقت بسیار زیادی که هک مک ازم میگرفت کلا بیخیال هک مک شدم
الان سوالی که برام پیش اومده فقط و فقط جنبه اطلاعات عمومی داره و اصلا قصد راه اندازی 2باره هک مک ندارم

سوالم اینه دوستانی که لطف میکنن از سرعتهای بالا و پایین خودشون عکس میذارن.اطلاعات میدن و ... میخاستم کسانی که سرعت خیلی بالا دارن مثلا بالای 1 مگ فقط و فقط این سوال رو جواب بدن که عمدتا روی فرکانس اس1 به این سرعتها رسیدن یا اس2؟
خودم میدونم ممکنه روی اس 1 این سرعتها پیدا بشه ولی درصدش خیلی کمه مثلا خود من روی ان اس اس 6 اس1 پارسال بالاترین سرعتم 1.5 مگ بود واسه 3 شب و بعدش دیگه سرعت بالاتر از 250 کیلو رو هیچ جهتی دستم نرسید!

"علیرضا"

takoffline
11th June 2011, 02:46
نهایت دانلود

---------- Post added at 02:23 ---------- Previous post was at 02:22 ----------

دوسته عزیز بهت تبریک میگم سرعت قابل قبولی داری
ولی یه سوال چرا تو عکست از آی پی دیتای کارتت خبری نیست

zz_amir_zz
11th June 2011, 02:50
سلام به همه دوستان

من با این سایت با سرچ در گوگل در مورد خرابی ریسیورمون اشنا شدم و به طور شانسی تمامی موارد و اموزشهای این سایت رو دیدم
بنده حدود 1 سال پیش هک مک های عادی رو با پرداخت هزینه اشتراکی با چند نفر از دوستان و خرید سرور کانفیگ شده از قبل یاد گرفتم و روی جهتهای مختلف مثل ان اس اس 6.دبلیو 6.دبلیو3.یوروبرد تست و استفاده کردم
الان سوالی که برام پیش اومده فقط و فقط جنبه اطلاعات عمومی داره و اصلا قصد راه اندازی 2باره هک مک ندارم

سوالم اینه دوستانی که لطف میکنن از سرعتهای بالا و پایین خودشون عکس میذارن.اطلاعات میدن و ... میخاستم کسانی که سرعت خیلی بالا دارن مثلا بالای 1 مگ فقط و فقط این سوال رو جواب بدن که عمدتا روی فرکانس اس1 به این سرعتها رسیدن یا اس2؟
خودم میدونم ممکنه روی اس 1 این سرعتها پیدا بشه ولی درصدش خیلی کمه مثلا خود من روی ان اس اس 6 اس1 پارسال بالاترین سرعتم 1.5 مگ بود واسه 3 شب و بعدش دیگه سرعت بالاتر از 250 کیلو رو هیچ جهتی دستم نرسید!

"علیرضا"
عليرضا جان يعنی هک کردن اين همه زمان ميبره؟
ميشه بنده هم ياد بگيرم با اين آموزش ها ؟

carisma
11th June 2011, 05:26
سلام دوستان این مدیر قرار بود روش گرفتن تمام پهنای باند مک رو یاد بده چی شد پس
یه آی پی آلمانی کلافم کرده افتاده رو مک هر چی پهنای بانده گرفته برا خودش به من 200 کیلوبایت بیشتر نمیده:dash1:

یه مروری دارم میکنم،تو چند صفحه پیش گفته بودی یه مک المانی پهنای باندتو گرفته.با کدوم نرم افزار میفهمی ای پی رو مک داره دان میکنه؟.....

nazier
11th June 2011, 05:50
ارزو این رو برای همه دارم
:34:

XlXX67
11th June 2011, 06:47
روی باند c هستین ؟
یه چیز دیگه .... واستون زده 5 مگ سرعت ! و 9 مگش هم دانلود شده ! . یعنی تو همون ثانیه ی اول باید 5 مگابایت دانلود کنه ! به کانکشنای دانلودت دقت کن ! کلش 150 کیلو گرفته ! البته من تو موضع رد کردن قرار نمیگیرم .اگه داشتید که نوش جانتون اگه نداشتین هم نوش جانتون

alsid
11th June 2011, 06:54
سلام به همه دوستان

"علیرضا"
سلام
دوست عزیز هم روی s1 هست هم s2

lila400
11th June 2011, 07:26
سلام دوستان حرفه ای خودم بابا چه خبره ترکوندین با این سرعت ها
منم تا شب یه چیزی میزارم .فیلم هک مک های که پینگ نمیدن با روش خودم
:scooter:

takoffline
11th June 2011, 09:49

:104:دوسته عزیز مثل این السید باید آی پی دیتات رو هم بزاری همه باور کنیم هر چند فکر نکنم برات مهم باشه که ما باور کنیم یا نه
ولی اگه همچین سرعتی باشه میشه باهاش....................:felizcumple:

[Only registered and activated users can see links] الان کله پهنای باند ماله منه اون آی پی آلمانی هم خودم بودم که کله مک رو گرفته بودم:0034::(81): حواسم نبود که آی پی من آلمانه
یا حق

اخراجی
11th June 2011, 10:18
نه عزیز پینگ نداریم چون اصلا قرار نیست شما ای پی 10 رو هک کنید
چون همون جور که میدونید ای پی 10 یک ای پی اینولید هست

من مک کارتم رو سخت افزاری تغییر دادم ، حالا برای آی پی چیکار کنم؟؟

sahand66
11th June 2011, 10:34
رو w6 فرکانس 11341 جواب می ده ؟؟؟

بله تست کردم کانکت شد

من با ا و پ ن تست کردم جواب نداد !!

اخراجی
11th June 2011, 10:39
دوستان همانطور که گفتم من کارتم رو بصورت سخت افزاری تغییر مک دادم اما نمیدونم آی پی رو چی وارد کنم
وقتی همون آی پی 10 رو وارد میکنم و به میکروتیک وصل میشم
پینگ ندارم!!!!!!!
کسی نظری نداره؟؟ آقای هک مک درباره روش خودتون تا آماده شدنش یه توضیحی بدید لطفا از اون 40 درصد که پیشرفت داشتید 10 درصدی رو کنید :)

اخراجی
11th June 2011, 10:55
من یه چیزی رو تازه دیدم کارت من یه آی پی داره به اسم Unicast IP کسی میدونه یعنی چی ؟ به چه دردی میخوره و چطور باید عوضش کرد؟

ahmad111
11th June 2011, 12:43
از دوستان کسی روشی برای تغییر ایپی به ایپی چین برای استفاده از برنامه freeu نداره
دوستان که از این برنامه استفاده کردن حتما متوجه شدن که این برنامه بسیار بهتر از *******
عمل میکنه و سرعته بالایی داره
من هرچی روش کار نکردم نتونستم ایپی خودم رو به یک ایپی چین تغییر بدم
این برنامه بصورت ازمایشی سایتهای گوگل ,فیس بوک و youtube رو باز میکنه
ار دوستان کسی پروکسی چین داره چون احتمالا اگه پروکسی داخل میکروتیک ست بشه میشه از این برنامه استفاده کرد

kian525
11th June 2011, 12:50
:104:دوسته عزیز مثل این السید باید آی پی دیتات رو هم بزاری همه باور کنیم هر چند فکر نکنم برات مهم باشه که ما باور کنیم یا نه

ولی اگه همچین سرعتی باشه میشه باهاش....................:felizcumple:

[Only registered and activated users can see links] الان کله پهنای باند ماله منه اون آی پی آلمانی هم خودم بودم که کله مک رو گرفته بودم:0034::(81): حواسم نبود که آی پی من آلمانه

یا حق

خدایا یک مک مثل مک ناصرخان نصیب ما بگردان . . . آمین :angel:

maasih
11th June 2011, 13:18
دوستان فقط اومد یه چیزی بگم که نخواهید بیخودی به کارتتون صدمه ای وارد کنید:friends:
اولا هک مک های سیکور نیازی به این کار نداره و یا حداقل روش های که من میدونم اینجوری نیست شاید روش دیگه اون سخت افزاری باشه:100:
در کل بگم که هک مک های سیکور واسه کسای که اطلاعاتشون تو این راه ضعیف هست دردسر ساز میشه ... اما خب بلاخره باید از یه جای شروع کرد:0018:
خب بحث دوم که شاید بعضی ها بدونن اینه که اصلا دوستان ip10 وجود نداره
اگر بخواهم اینجوری بگم این ip ها یه جوری دارن شما رو دور میزنن :102:
فقط خواستم دوستان در جریانش قرار بگیرن و به کارتشون اگر وارد نیستن صدمه ای وارد نکنن :0018:
موفق باشید
با تشکر
یا حق

اخراجی
11th June 2011, 13:24
دوستان فقط اومد یه چیزی بگم که نخواهید بیخودی به کارتتون صدمه ای وارد کنید:friends:
اولا هک مک های سیکور نیازی به این کار نداره و یا حداقل روش های که من میدونم اینجوری نیست شاید روش دیگه اون سخت افزاری باشه:100:
در کل بگم که هک مک های سیکور واسه کسای که اطلاعاتشون تو این راه ضعیف هست دردسر ساز میشه ... اما خب بلاخره باید از یه جای شروع کرد:0018:
فقط خواستم دوستان در جریانش قرار بگیرن و به کارتشون اگر وارد نیستن صدمه ای وارد نکنن :0018:
موفق باشید
با تشکر
یا حق

من که نصف راه رو رفتم و به صورت سخت افزاری مک رو تغییر دادم
پس خواهشا یکی یه راهنمایی کنه که این زحمات ما به هدر نره
واقعا سخته بخوای مک رو بصورت سخت افزاری تغییر بدی

milad1375
11th June 2011, 13:31
سلا دوست عزیز 2012 مقایرتش چیه با قوانین خداوند
به نظر من شما چیزی که از 2012 میدونی خیلی متفاوت هست با داشته های من
2012 پایان دنیا نیست شروع یه اصر جدید هست و خیلی اتفاقا قرار هست بیفته و البته شروعش از سال 2000 بوده مسئله خیلی عمیقتر از این حرفاست بحث دجال و منجی میاد وسط
مگه دوست عزیز خدا گفته که من تو 2012 فلان بدون ظهور فرج,قیامت رو به پا خواهم کرد؟؟؟
مگه خدا گفته من به یه مرد دلال بی همه چیزه ...باز,امریکایی میگم که بیاد خبر از قیامت واستون بده؟؟؟؟؟
خجالت داره واقعا!!

mohammaaad
11th June 2011, 13:38
موفق باشید
با تشکر
یا حق

بله دوستان ip10وجود نداره 1 مثال میزنم وقتی ما یک شبکه راه اندازی میکنیم مثلا کافی نت .ما با یک ای پی مثلا184.82.66.42وصل میشیم ولی وقتی تو کافی نت به هر یک از پی سی ها وصل میشیم ای پی ما به 10.10.10.1و10.10.10.2الی اخر تبدیل میشه یعنی ایپی اصلی مخفی میموونه حالا باید یه جوری ان ای پی اصلی رو پیدا کرد.
در ضمن اونهایی که دست زدن به کارت دیویبیشون و مک اصلیش عوض کردن برن رو دبلیو6 فرکانس 11449 چون اگه قرار باشع عمل کنه اونجا صد در صد جواب میده .
دوستان تست کنن وخبر بدن

milad1375
11th June 2011, 13:46
دوست عزیز واقعا بهتون تبریک میگم واقعا من خودم شاهد بودم که توی یه مدت کوتاه خییییییییییلی پیشرفت کردین آخه دفه قبل ستونی که سرعت رو نشون میده توی دانلود منجر,یکم جلوتر از اون یکی ها بود ولی اینبار خوشحالم که قدرت و دقت فتوشاپت بیشتر شده:friends::104::104::104::104::104::104::104: :dani4::dani4::dani4::dani2::0034::0034::0034::003 4:
در ضمن سعی نکن خیییییییلی پوز بدی داداش,مثل خاک باش...واسه خودت میگم:12:

mohammaaad
11th June 2011, 13:52
موفق باشید
با تشکر
یا حق
دوست عزیز شما که روشهایی رو سراغ دارید امکانش نیست به اون روشتون اشاره کنید تا بچه ها سعی خودشون رو بکنند شاید به نتایجی رسیدیم!؟اگه امکانش هست لطفا راهنمایی کنین

n.m.t.u.1986
11th June 2011, 14:27
سلام من یه مشکل دارم
چون به غیر از gprs همراه اول راه دیگه ای برای کانکت شدن به اینترنت ندارم مجبورم ازش استفاده کنم که چند مشکل بزرگ داره
یکی اینکه پورت pptp کلا بسته هست و *** رو نمی تونم با pptp کانکت کنم و م2tp هم بیشتر اوقات قطعه و تو شبانه روز شاید چند ساعتی باز باشه الان هم که *** کلا وصل نمیشه
می خواستم بدونم چطور می تونم به سرور میکروتیک وصل بشم در حالی که هم pptp و هم l2tp پورتهاشون بسته هستن
ممنون

toloosoft
11th June 2011, 14:30
عليرضا جان يعنی هک کردن اين همه زمان ميبره؟
ميشه بنده هم ياد بگيرم با اين آموزش ها ؟

سلام دوست عزیز
اول درمورد روش هک مک بگم که بله با اموزشهایی که دوستان زحمت کشیدن و قرار دادن بسیار راحت و روان به صورت تصویری و متنی براتون اموزش دادن
بدون شک موفق میشید و میتونید یادبگیرید.فقط هک مک یه جورایی ازمون و خطا داره!
شما سعی کنید دلسرد نشید و دست از تلاشتون برندارید اولین مک که بزنید چه سرعتش 10 کیلو باشه چه انشااله 7 مگ تمام خستگیهاتون در میره

در مورد سول دومتون باید بگم والا از ما که خیلی وقت میگرفت.بنده از شب تا صبح مشغول جمع اوری مک و ای پی و پی ای دی و تست و ازمون و خطا بودم صبح پرسرعت ترین مکی که در اورده بودم رو میزدم دانلود میرفتم لالا تا بعد ازظهر و ....
الان خودتون دقت کنید بچه هایی که لطف میکنن عکس میذارن و ... اکثرا نصفه شبها ان هستند و در حال دانلود و تست و هک و .....

به هر حال ممنون از دوستان بابت پاسخشون.بنده یه عنوان کسی که قبلا هک مک میکرده ممکنه چیزایی بلد باشم
اگه دوستان سوالی داشتن که بلد باشم درخدمتم

راستی من خودم روش هک مک با استفاده از روش دوم که الا اسمش یادم نیست رو یاد گرفتمبه نظر خودم که اون خیلی راحت تره.اگه حافظم یاری کنه و اموزشهای قدیمیم رو پیدا کنم روش دوم هک مکهای عادی رو براتون میذارم

"علیرضا"

zz_amir_zz
11th June 2011, 15:16

بابا ايول حالا چرا رو يوزر کاربری من عکس گرفتی که دلم آب بشه :001:

lila400
11th June 2011, 15:36
سلام دوستان پر سرعت خودم
اینم یه نگاه بندازید هک مک های که پینگ نمیده

اخراجی
11th June 2011, 15:45
دوستام خواهشا اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید
خیلی زور داره بری مک کارت رو سخت افزاری عوض کنی بعدش پینگ نداشته باشی
پس دوستانی که میگفتم مک های سیکور رو باید سخت افزاری هک کرد کجا هستند؟ کمک کنید خواهشا

من مک کارتم رو سخت افزاری عوض کردم

من مکم رو سخت افزاری عوض کردم واقعا هم کار سختی بود حالا که این کار رو کردم اگه نتیجه نده خیلی ضدحاله
دوستان خواهشا کمک کنید

بعد از تغییر مک بصورت سخت افزاری چیکار کنم؟ آی پی رو پی وارد کنم؟

saman2500 از شما هم انتظار یاری دارم

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:42 ----------

سلام دوستان پر سرعت خودم

این که آموزش نبود!! چیزی هم مشخص نبود!!!!!!!!

matrex63
11th June 2011, 15:52
سلام دوستان پر سرعت خودم

دوست عزیز از کجا بدونیم که اون مکی که پینگ نداره هک میشه

ahmad111
11th June 2011, 16:00
سلام دوستان پر سرعت خودم
الان این چی بود,اموزش بود!!!!!!!!!!!!!:13:

ashkan_memco
11th June 2011, 16:05
به قول دوستمون الان این آموزش بود یعنی؟

milad1375
11th June 2011, 16:30
دوستام خواهشا اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید
خیلی زور داره بری مک کارت رو سخت افزاری عوض کنی بعدش پینگ نداشته باشی
پس دوستانی که میگفتم مک های سیکور رو باید سخت افزاری هک کرد کجا هستند؟ کمک کنید خواهشا

من مک کارتم رو سخت افزاری عوض کردم

من مکم رو سخت افزاری عوض کردم واقعا هم کار سختی بود حالا که این کار رو کردم اگه نتیجه نده خیلی ضدحاله
دوستان خواهشا کمک کنید

بعد از تغییر مک بصورت سخت افزاری چیکار کنم؟ آی پی رو پی وارد کنم؟

saman2500 از شما هم انتظار یاری دارم

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:42 ----------

این که آموزش نبود!! چیزی هم مشخص نبود!!!!!!!!
دوست عزیز اینجا هرکسی میاد و یه چیز بی پایه و اساسی می پرونه و میره!!1
واقعا خیلی ساده ای....اینجا اگه هرکسی که یه ایده ای میگه شما برداری فورا اونو عملی کنی که نمیشه داداش من...درضمن یکی دو درصد احتمال داره که از تعویض سخت افزاری باشه و اونم ارزششو نداره یهو دیدی زدی کارتتو فووت کردی!!
پس این واستون تجربه بشه

اخراجی
11th June 2011, 16:36
دوست عزیز اینجا هرکسی میاد و یه چیز بی پایه و اساسی می پرونه و میره!!1
واقعا خیلی ساده ای....اینجا اگه هرکسی که یه ایده ای میگه شما برداری فورا اونو عملی کنی که نمیشه داداش من...درضمن یکی دو درصد احتمال داره که از تعویض سخت افزاری باشه و اونم ارزششو نداره یهو دیدی زدی کارتتو فووت کردی!!
پس این واستون تجربه بشه

مطمئن بودم که کارتم مشکلی براش پیش نمی آید که این کار رو انجام دادم
ولی خیلی حالم گرفته شد ، چون هر چی باشه باید زحمت زیادی کشید

فعلا منتظرم سامان بیاد ! فقط خداکنه ادعا نکرده باشه و حرفش حرف باشه

a_ahmadi
11th June 2011, 16:45
سلام دوستان پر سرعت خودم

اين كد رو بزاريد تو وي پي اس اول

/ip firewall filter
add action=drop chain=forward disabled=no protocol=icmp

دقيقاً مي شه كار شما

كد بالا جلوي پينگ مي بنده ولي جلوي پروتوكولهاي ديگه نمي بنده

HACK_MAC
11th June 2011, 16:55
دوست عزیز میشه بگی به چه روشی مک کارتت رو عوض کردی ؟

اخراجی
11th June 2011, 17:05
دوست عزیز میشه بگی به چه روشی مک کارتت رو عوض کردی ؟

همون طوری که حدس میزدم مک کارت توی EEPROM بود
من با روش خودم مک رو عوض کردم به این صورت که

شما فرض کنید مک کارت شما به این صورت باشه 00A09300D602 من برای اینکه بدونم این مک کجای حافظه ذخیره شده اومدم روی کاغذ این مک رو به کد دو دویی تبدیل کردم و گشتم ببینم کجای حافظه مک رو نوشتند بعد مک دلخواه خودم رو جایگزین کردم

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:04 ----------

HACK_MAC شما در مورد روشتون یه کمی توضیح بدید بی زحمت! شاید با اشتراک بخشی از روشتون زود تر به نتیجه رسیدیم

HACK_MAC
11th June 2011, 17:16
روش من روی کارت های 2.8 و 2.6 قدیمی هم جواب میده

اخراجی
11th June 2011, 17:20
روش من روی کارت های 2.8 و 2.6 قدیمی هم جواب میده

چرا یه کمی توضیح نمیدید؟ حداقل فقط اشاره کنید!!!!
اگه هم حالا حالا ها نمیخواهید بگید لطفا بگید تا وقتمون تلف نشه

messi-barslon
11th June 2011, 17:47
میشه راهنمایی کنید

کد:

/ip firewall filter

ahmad111
11th June 2011, 18:33
میشه راهنمایی کنید

کد:

/ip firewall filter
منظور از این کد اینه که فقط وقتی v-pn1 رو کانکت میکنی وقتی پینگ میزنی پینگ نمیده
ولی کانکت میشه و در اصل این ip پینگ داره اگه با یه سرور دیگه امتحان کنی ولی وقتی اون کد رو میزنی داخل سرور و پینگ میگیری time out میده ولی کانکت میشه چون پورتها بازه

00030003
11th June 2011, 19:34
آی پی های 10 آی پی داخل شبکه هست میتونه هرچی دیگه باشه مثل 197 و همین جور دوستان دیگه نوشتن وجود خارجی ندار این حتی اونهای که یکم از شبکه بفهمن میدونن و با عوض کردن مک نمیشه وصل شد باید ای پی اصلی سرور بدست اورد بهتر دست به کارت نزنید

HACK_MAC
11th June 2011, 22:41
از این پست به بعد هر شخصی که عکس بزاره پست به صورت کامل پاک خواهد شد
اخطار نیز اضافه خواهد شد

takray
11th June 2011, 23:02
سلام
لصفا یکی مشکل من حل کنه
من مکی را که از اسکای نت گرفتم را به کارت dvb میدهم وip را به winbox میدهم
و یوزر وپسورد که در win box ساخته ام را به *** میدهم اما وقتی تا کانکت می شود سری دیس کانکت
می شود . من از هیچ *** ویا open *** استفاده نمی کم آیا مشکل من این است ویا اینکه مک های که انتخاب می کنم بی استفاده است

toloosoft
11th June 2011, 23:09
سلام
لصفا یکی مشکل من حل کنه
و یوزر وپسورد که در win box ساخته ام را به *** میدهم اما وقتی تا کانکت می شود سری دیس کانکت
می شود . من از هیچ *** ویا open *** استفاده نمی کم آیا مشکل من این است ویا اینکه مک های که انتخاب می کنم بی استفاده است

سلام
دوست عزیز اینکه شما سریع دیسکانکت میشد اصلا ربطی به مک و هک و ... نداره
این وسط یه چیزی مثل تنظیمات ای دی اس ال و کانکشن دایال اپ شما.سرویس دهنده اینترنت شما.تنظیمات سرور شما و ... مشکل داره که سریع دیسکانکت میشه

هک مک به این صورته که شما وقتی یه مک رو ست میکنی ای پیش رو میذاری داخل سرور شخصیت باید بدون مشکل کانکت بشی حالا اگه سایت باز نکرد یا بازکرد و سرعت داد بحث بعدی و در بحث اصلی ناپیک هست
شما اول بررسی کن که مشکل دی سی شدنت سر چیه!!!

"غلیرضا"

اخراجی
12th June 2011, 00:37
یه مساله برای من پیش اومده!!! دلیلش چی میتونه باشه؟
یه مک یه مگ دارم و دو تا سرور اوپن وی پی ان که یکی رو خودم کانفیگ کردم

اولی اوپن وی پی ان معمولی هست که خریدم و وقتی با اون کانکت میشم سرعتم میانگین 110 هست
دومی رو خودم کانفیگ کردم از این اوپن وی پی ان های جدیده که کنترل پنل تحت وب داره ******* Access Server
وقتی یا اونی که خودم کانفیگ کردم وصل میشم سرعتم میانگین 80 هست

دلیل این اختلاف سرعت چیه؟ بالای ده بار تست کردم همیشه همین طوره؟؟ چرا اینجوریه؟؟
با هر دو با UDP و پورت 443 وصل میشم

ghased
12th June 2011, 01:50
یه مساله برای من پیش اومده!!! دلیلش چی میتونه باشه؟
یه مک یه مگ دارم و دو تا سرور اوپن وی پی ان که یکی رو خودم کانفیگ کردم

اولی اوپن وی پی ان معمولی هست که خریدم و وقتی با اون کانکت میشم سرعتم میانگین 110 هست
دومی رو خودم کانفیگ کردم از این اوپن وی پی ان های جدیده که کنترل پنل تحت وب داره ******* Access Server
وقتی یا اونی که خودم کانفیگ کردم وصل میشم سرعتم میانگین 80 هست

دلیل این اختلاف سرعت چیه؟ بالای ده بار تست کردم همیشه همین طوره؟؟ چرا اینجوریه؟؟
با هر دو با UDP و پورت 443 وصل میشم

سلام دوست عزیز اگه مک شما 1 مگ هست سرعتتون در هر دو حالت طبیعی هست مک 1 مگ از 80 تا 150 سرعتش هست و بسته به اینکه کسی روش باشه یا نه متغیر هست

Choughour
12th June 2011, 02:57
بنده نیازمند کسی هستم که بتونه به بنده آموزش هک کردن مک های سکیور رو بهم بده ..

خیلی فوری هست

milad20e20
12th June 2011, 03:07
سلام دوستان من هر کاری کردم اپن .. پی ان رو ویندوز سون کار نکرد ، کانکت میشه ولی صفحه باز نمیکنه رفتم ویندوز اکس پی نصب کردم کار کرد ولی سرعت مک که 170 هست رو کرد 25 .
دوستان ایا راهی هست که رو ویندوز سون کار کنه چون من از اکس پی متنفرم.

com@
12th June 2011, 03:51
دوستان من یه مم دو مک پیدا کردم هیچ ** هم روش نیست ولی بیشتر از60 بهم نمیده دلیلش چیه

n.m.t.u.1986
12th June 2011, 03:57
سلام من یه مشکل دارم
چون به غیر از gprs همراه اول راه دیگه ای برای کانکت شدن به اینترنت ندارم مجبورم ازش استفاده کنم که چند مشکل بزرگ داره
یکی اینکه پورت pptp کلا بسته هست و *** رو نمی تونم با pptp کانکت کنم و م2tp هم بیشتر اوقات قطعه و تو شبانه روز شاید چند ساعتی باز باشه الان هم که *** کلا وصل نمیشه
می خواستم بدونم چطور می تونم به سرور میکروتیک وصل بشم در حالی که هم pptp و هم l2tp پورتهاشون بسته هستن
ممنون
کسی نیست کمک کنه

samaneh2000
12th June 2011, 05:44
کسی نیست کمک کنه

صبح دوستان خوب هکرم بخیر
دوست عزیز همراه اول فقط با pptp مشکل داره ولی l2tp راحت وصل میشه من خودم بیشتر وقتها با همراه اول به سرور وصل میشم و مشکلی هم نداره
باز شوالی بود در خدمتم

milad20e20
12th June 2011, 05:50
تو رو خدا یکی بگه چطور با ویندوز سون به اپن وی پی ان وصل بشم من هر کار کردم کانکت میشه ولی نه صفحه باز میکنه و نه دانلود میکنه تو ویندوز اکس پی مشکل نداره.

اخراجی
12th June 2011, 09:08
سلام دوست عزیز اگه مک شما 1 مگ هست سرعتتون در هر دو حالت طبیعی هست مک 1 مگ از 80 تا 150 سرعتش هست و بسته به اینکه کسی روش باشه یا نه متغیر هست

منظور من رو متوجه نشدی شما
من وقتی با اوپن وی پی ان که خریدم کانکت میشم (اوپن معمولی) سرعتم بالاتره کف سرعت 100 و نهایت سرعت 150 میانگین هم از 110 تا 120 هست
ولی دو دقیقه بعد که میخوام سرور کانفیگ شده خودم که از این اوپن وی پی ان های جدید هست (******* server access) رو تست میکنم سرعتم مابین 50 تا 90 بازی میکنه که میانگین روی 75 80 هست
دوباره دو دقیقه بعد که اولین اوپن رو تست میکنم سرعت بالا میره و وقتی دوباره سرور خودم رو تست میکنم سرعت پایین تره
کل این عملیات در عرض 10 دقیقه رخ میده پس مسلما توی سروری که اوپن نصب کردم یه جای کار میلنگه
کسی میدونه مشکلش چیه؟؟؟ چون تفاوت سرعتشون خیلی زیاده

n.m.t.u.1986
12th June 2011, 11:48
صبح دوستان خوب هکرم بخیر
دوست عزیز همراه اول فقط با pptp مشکل داره ولی l2tp راحت وصل میشه من خودم بیشتر وقتها با همراه اول به سرور وصل میشم و مشکلی هم نداره
باز شوالی بود در خدمتم
ولی من بیشتر اوقات با کانکت شدن چیز پی ان مشکل دارم سرور شما مال کجاست؟
روش دیگه ای نداره برای کانکت شدن؟ یا کاری رو سیستم بکنم که پورتهایی که از طرف همراه اخر بسته هستن باز بشن
ممنون

Choughour
12th June 2011, 18:10
لطفاً یکی بگه چطوری میتونم IP مک ها سکیور رو دربیارم .. همینطور مکشون رو

چون نه با اسکای نت میشه و نه با اسکای گرابر و مانا ..

کارتم 8920 هست

لطفاً راهنمائی بفرمائید

مورد دوم اینکه .. آیا روش هکشون مثل همون روش مک های معمولی هست یا خیر .. منظورم بجز OpenV-P-N هست

با سپاس

mehrdad_dgmax
12th June 2011, 18:25
داداش مشکل ما هم همین سیکیوره دیگه فعلا که نمیدونیم چه جوری باید ای پی اصلی رو در اورد...
احتمالا یه فایروال قوی دارن که به این راحتی نمیشه بهشون نفوذ کرد...
مهرداد

ghased
12th June 2011, 18:33
منظور من رو متوجه نشدی شما
من وقتی با اوپن وی پی ان که خریدم کانکت میشم (اوپن معمولی) سرعتم بالاتره کف سرعت 100 و نهایت سرعت 150 میانگین هم از 110 تا 120 هست
ولی دو دقیقه بعد که میخوام سرور کانفیگ شده خودم که از این اوپن وی پی ان های جدید هست (******* server access) رو تست میکنم سرعتم مابین 50 تا 90 بازی میکنه که میانگین روی 75 80 هست
دوباره دو دقیقه بعد که اولین اوپن رو تست میکنم سرعت بالا میره و وقتی دوباره سرور خودم رو تست میکنم سرعت پایین تره
کل این عملیات در عرض 10 دقیقه رخ میده پس مسلما توی سروری که اوپن نصب کردم یه جای کار میلنگه
کسی میدونه مشکلش چیه؟؟؟ چون تفاوت سرعتشون خیلی زیاده

خوب تنها دلیلی که به ذهن من میرسه بر میگرده به سرعت انتقال داده ها که روی اون یکی ... بیشتر از این یکی هست یعنی پکیج هایی که از کامپیوتر شما میره برای اون سرور زودتر از این یکی بر میگرده در نهایت سرعت میره بالا

atef
12th June 2011, 19:23
بچه ها tsreaderv رو کارت من بالا نمیاد (sky star s2 ) میخواستم ببینم کسی نرم افزار دیگه سراغ داره بتونم باهاش مک های مخفی رو پیدا کنم ؟؟ چون الان پهنای باند 7 8 مگ دارم نهایت از 3 4 تا مک اونم نهایت باسرعت 40 50 دانلود بشه که این نشون میده مک ها مخفی هستن

toloosoft
12th June 2011, 19:38
سلام
بچه های اینجاهیچ ** درمورد اسکای نت لینوکسی حرف نمیزنه!؟
درصورتی که هک اکثرجهتهای باریت بالابدون این اسکای نت وقت تلف کردنه!
توگوگل سرچ کنیدچیزای خوبی گیرتون میاد

،علیرضا،

Blacking
12th June 2011, 19:39
سلام
من وقتی وی p ان دوم رو کانکت میکنم نه چیزی دانلود میکنه نه صفحه باز میکنه
کسی میدونه مشکل از چیه؟
وی p ان دوم منم اوپن وی p انه

Choughour
12th June 2011, 20:36
سلام
من وقتی وی p ان دوم رو کانکت میکنم نه چیزی دانلود میکنه نه صفحه باز میکنه
کسی میدونه مشکل از چیه؟
وی p ان دوم منم اوپن وی p انه

دقیق نمیدونم چرا .. ولی برو سراغ یه مک دیگه .. خیلی از مک ها هستند که سرعتشون حتی به 2 3 کیلو هم نمیرسه .. شروع میکنند به تایم اوت دادن ..

takray
12th June 2011, 21:56
لصفا یکی مشکل من حل کنه
و یوزر وپسورد که در win box ساخته ام را به وی پی ان میدهم اما وقتی تا کانکت می شود سری دیس کانکت و این error را میدهد
link to failed. reconnect pending
if you contiune to receive error messages . you can enable logging for analysis

matrex63
12th June 2011, 22:14
دوستان پورت 80 بسته شده چيكار بايد بكنم و به ميكروتيك وصل نميشه

kian525
12th June 2011, 22:27
دوستان پورت 80 بسته شده چيكار بايد بكنم و به ميكروتيك وصل نميشه

این یکی دو روزه مشکل هست بعد باز میشه.

matrex63
12th June 2011, 22:32
واسه چي اين دو روزه يعني واسه همه اينجوري هستش اصلا" راهي نداره

Blacking
12th June 2011, 22:48
دقیق نمیدونم چرا .. ولی برو سراغ یه مک دیگه .. خیلی از مک ها هستند که سرعتشون حتی به 2 3 کیلو هم نمیرسه .. شروع میکنند به تایم اوت دادن ..
مک پینگ میده حتی وقتی وی p ان اول رو کانکت میکنم میتونم صفحه باز کنم یا دانلود کنم ولی سرعتش سرعت اینترنت خودمه یعنی انگار اصلآ کانکت نشده و از اینترنت خودم استفاده میکنم
وقتی هم وی p ان دوم رو کانکت میکنم همه چی قطع میشه
کسی دلیلشو میدونه؟

matrex63
12th June 2011, 22:52
دوستان خواهشا كمك كنيد چه جوري به ميكروتيكم وصل بشم

one_star_in_ahwazsky
12th June 2011, 23:15

دوست گلم ,اگه فقط ای پی سرور تو اینطوره به ادمین سرورت بگو برات ریستش کنه درست میشه.(ولی اگه اصلا کانکشن هم وصل نمیشه یعنی پرت ها بستن)

HACK_MAC
12th June 2011, 23:15

با استفاده از وین باکس

HACK_MAC
12th June 2011, 23:20
12519
V
DVB-S2/QPSK
6905 1/2
Emperion

برا اون دسته از عزیزانی که میخوان ببیند سرورشون کانفیک هست خوبه

ubisoft
12th June 2011, 23:55
دوستان كسي نميتونه توي كانفيگ ميكروتيك بهم كمك كنه
من يه ميكروتيك گرفتم از روي آموزشي كه جناب Hack Mac گذاشتن كانفيگ كردم ولي نشد
كسي اگر ميتونه به منم كمك كنه ممنون ميشم ، خودش هم ميتونه از ميكروتيكم استفاده كنه
اگر كسي ميتونه با آي دي ياهوم پي ام بده:
ID YAHOO: p30wallpaper

Blacking
13th June 2011, 00:04
مک پینگ میده حتی وقتی وی p ان اول رو کانکت میکنم میتونم صفحه باز کنم یا دانلود کنم ولی سرعتش سرعت اینترنت خودمه یعنی انگار اصلآ کانکت نشده و از اینترنت خودم استفاده میکنم
کسی دلیلشو میدونه؟
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

toloosoft
13th June 2011, 00:17
جناب بلک کینک
شما احتمالا تو تنظیمات سرور اشتباه انجام دادی و الان از سرور به عنوان وی پی ان استفاده میشه نه اکانت ماهواره ای!
وی پی ان دوم رو که کانکت میکنی احتمالا تنظیمات وی پی ان دوم هم درست نیست کلا نت قطع میشه.روی وی پی ان دوم مطمئن نیستم ولی روی اولی مطئنم!!

"علیرضا"

Blacking
13th June 2011, 00:31
جناب بلک کینک
شما احتمالا تو تنظیمات سرور اشتباه انجام دادی و الان از سرور به عنوان وی پی ان استفاده میشه نه اکانت ماهواره ای!
وی پی ان دوم رو که کانکت میکنی احتمالا تنظیمات وی پی ان دوم هم درست نیست کلا نت قطع میشه.روی وی پی ان دوم مطمئن نیستم ولی روی اولی مطئنم!!

"علیرضا"
با تشکر از شما
من به تنظیمات سرورم دست نزدم نمی دونم چرا اینطور شده امکان داره واسه خودش بهم ریخته باشه؟ باید کجای سرور رو نگاه بندازم؟
وی بی ان دوم من op3nvpn هستش که کانکت میکنم ولی صفحه باز نمیکنه
الان امتحان هم کردم با l2tp کانکت شد ولی سرعتم سرعت اینترنت خودمه انگار فقط آی پی عوض میکنه و هیچ تاثیری نداره :dash1:

samaneh2000
13th June 2011, 01:48
کسی دلیلشو میدونه؟

ورژن میکروتیک شما چنده؟
برنامه دیتا کارت رو ببند کامل بعد وی*** اول رو کانکت کن ببین باز پینگ داری اگه پینگ داشتید دو حالت ممکنه وجود داشته باشه 1-یا اون ip که به میکروتیک داده اید اشتباهه 2- اشکال از تنظیمات میکروتیک است (به نظر من برای شما مورد 1 بیشتر صدق میکند)
در ضمن ورژن میکروتیک رو هک بگو تا خودم یا دوستان بیشتر راهنمایی کنند.

foxhamid
13th June 2011, 09:36
سلام

من یه مک دو مگ دارم که با open *** وصل میشم ولی حداکثر دانلود 160 بیشتر نمیده ولی قبلا که با *** معمولی وصل میشدم بالای 200 میداد دلیلش چیه؟(open *** از سایت ibvpn خریدم)

harypatel
13th June 2011, 10:10
دوستان بالاخره بعد از مدتها منم به جمع سرعت بالا پیوستم ولی خداییش کارم شده بود فقط جهت عوض کردن ولی برای اولین باره که سرعتم روی 600کیلو هست الان سه روزه که دارم راحت وصل میشم و مشکلی هم نداره شما هم اگر تلاش کنید نتیجه میگیرید .

اخراجی
13th June 2011, 10:39
یه سوال
توی برنامه اسکای گرابر چرا وقتی من میگم همه چیز ور که میتونی داناود کن (حتی فایل هایی که نمیشناسی)
با این حال با اینکه سرعت کلی دانلود بالای 16 مگابیته اما هیچی دانلود نمیشه؟؟

اخراجی
13th June 2011, 12:09
جناب اخراجی عزیز

شاید اون جهتی که شما روش هستی همه دارن به صورت مخفی دانلود میکنن یا اصلا با پروتکلی دارن دانلود میکنن که روی اسکای گرابر و .. نمیفته

شما سعی کن اسکای نت لینوکس رو استفاده کنی 100% جواب میگیری!!!!

من که خودم روی یوروبرد همیشه اسکای نت لینوکسیم بالا بود.هنوزم که هنوزه عکسهایی که ازمکهای اونجا گرفتم رو دارم :D

"علیرضا"

علیرضا جان
اسکای نت لینوکس چیه؟ اسکای نت مخصوصی برای سیستم عامل لینوکس هست؟ یعنی توی ویندوز اجرا نمیشه؟ لینک دانلود لطف کن و توضیح بدید چه فرقی با اسکای نت معمولی داره؟؟

armin39
13th June 2011, 14:50
ميشه به من هم اين روش رو خصوصي كنيد؟

toloosoft
13th June 2011, 14:59
سلام

بجه ها در مورد اسکای نت لینوکس پرسیدن باید بگم بله این اسکای نت مخصوص لینوکس هست و نیاز به درایور و ... نداره.بدون استریم ریدر میشه اجراش کرد و بدون مشکل کار میده.به خاطر همین که استریم ریدر نداره از پروتکلهای udp و ... که اکثر مکهای قابل هک استفاذه میکنند توش میفته
یعنی یه سیستمی داره که همه فایلهای اون جهت رو روی اسکای نت میندازه!!!

برای اینکه روش کارش و نحوه اجراش داخل ویندوز و ... رو بفهمید یه سرچ تو گوگل بزنید فرومهای زیادی در موردش بحث کردن ولی سورش اصلیش فری افلاین خدا بیامرز بود!!!

"علیرضا"

Blacking
13th June 2011, 16:30
ورژن میکروتیک شما چنده؟
برنامه دیتا کارت رو ببند کامل بعد وی*** اول رو کانکت کن ببین باز پینگ داری اگه پینگ داشتید دو حالت ممکنه وجود داشته باشه 1-یا اون ip که به میکروتیک داده اید اشتباهه 2- اشکال از تنظیمات میکروتیک است (به نظر من برای شما مورد 1 بیشتر صدق میکند)
در ضمن ورژن میکروتیک رو هک بگو تا خودم یا دوستان بیشتر راهنمایی کنند.
ورژن میکروتیک من 2.9.27
در ضمن برنامه دیتا رو هم بستم ولی بازم پینگ داشتم
اگه میشه راهنمایی کنید