PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن کانال های کارتی بعد از پروگرام ایکسusb 97 تیتانیوم

نیزه دار
26th October 2011, 18:16
سلام با تشکر از زحمات شما بعد از پروگرام کردن اخرین ورژن رسیور استارست ایکسusb 97 تیتانیوم اما هیچکدام از کانالهای کارتی باز نمیشن آیا راهی هست؟ با تشکر

kr@l k@mel
26th October 2011, 19:28
سلام با تشکر از زحمات شما بعد از پروگرام کردن اخرین ورژن رسیور استارست ایکسusb 97 تیتانیوم اما هیچکدام از کانالهای کارتی باز نمیشن آیا راهی هست؟ با تشکر

دوست عزیز اگه منظور شما مسیر سایروس فرکانس12111 هستش با تزریق آخرین پچ تیتانیوم x97 مشکلتون حل خواهد شد .

نیزه دار
29th October 2011, 23:36
با تشکر ولی منظورم مسیر هاتبرد بود ممنون از راهنماییتون

ARIYA
30th October 2011, 05:36
درود
لطفا نام کانال را بنویسید . الان فقط تعداد کمی کانال به وسیله پروگرام کردن
باز میشوند و اکثرا موقتی هستند و با سافتکم باز میشوند

نیزه دار
2nd December 2011, 01:31
با سلام کانال dorcel tv

---------- Post added at 01:31 ---------- Previous post was at 01:23 ----------

لطفا آخرین سافتکم جدید برای رسیور -x97-titanium را بگذارید با تشکر فراوان

نیزه دار
17th February 2012, 23:03
سلام من رسیور x97-titanium دارم مدتی پیش بعد از انتقال پروگرام جدید از همین سایت ء الان تمام ماهواره ها و کانالها رو سیگنال 97 درصد کاذب نشون میده ء پروگرام جدید انتقال دادم نشد به تنظیمات اولیه کارخونه بردم بازم نشد لطفا راهنماییم کنید با تشکر فراوان

mediomah
17th February 2012, 23:16
درود به همه

دوست گرامی با تجربه بنده از ورژن 1.73 استفاده کنید. به بهترین شکل فرکانسها رو نشون میده و کاذب نیست.
در ضمن با این پچ هیچ شبکه کارتی یا پکیجی باز نمیشه. چند مشکل به خصوص ضبط کردن حل میشه.
آخرین سافتکم رو هم حتما" انتقال بدید.
میتونید تو این صفحه نرم افزارتون رو جستجو کنید
نــــــــرم افزار هــا - صفحه 4 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک ([Only registered and activated users can see links])
با سپاس

ohbwf
26th March 2012, 16:25
من رسیور x97usb titanium که کانالهای سایروسPGوPBبعد از 20 ثانیه قطع می شود و TV GLOBOدر ماهواره هاتبرد هم همزمان قطع میشود. با ورژن1.48مشکلی وجود ندارد اما با ورژنهای1.73و1.85و2.17و2.29و2.25و2.26 همین مشکل را دارم .لطفا راهنمایی کنید.

نیزه دار
26th May 2012, 19:24
سلام خسته نباشید رسیور بنده starsat-x97 titanium-hdmi مدتیه بعد از پروگرام کردن از سایت شما مشکل پیدا کرده و همه سیگنالها رو 97 درصد کاذب نشون میده برای حل این مشکل چند بار پروگرامهای جدید و قدیم رو انجام دادم درست نشد چند بارم به تنظیمات اولیه کارخانه بردم سیم و سوییچ رو هم عوض کردم درست نشد لطفا راهنمایی کنید در ضمن خواستم فایل فلش رسیورم رو دانلود کنم که نمیدونم چرا پیغام میده اجازه دسترسی ندارید لطفا فایل رو هم برام بذارید تشکر فراوان

نیزه دار
2nd June 2012, 15:45
سلام خسته نباشید رسیور بنده starsat-x97 titanium-hdmi مدتیه بعد از پروگرام کردن از سایت شما مشکل پیدا کرده و همه سیگنالها رو 97 درصد کاذب نشون میده برای حل این مشکل چند بار پروگرامهای جدید و قدیم رو انجام دادم درست نشد چند بارم به تنظیمات اولیه کارخانه بردم سیم و سوییچ رو هم عوض کردم درست نشد لطفا راهنمایی کنید تشکر فراوان

Mortal Kombat
2nd June 2012, 19:48
سلام خسته نباشید رسیور بنده starsat-x97 titanium-hdmi مدتیه بعد از پروگرام کردن از سایت شما مشکل پیدا کرده و همه سیگنالها رو 97 درصد کاذب نشون میده برای حل این مشکل چند بار پروگرامهای جدید و قدیم رو انجام دادم درست نشد چند بارم به تنظیمات اولیه کارخانه بردم سیم و سوییچ رو هم عوض کردم درست نشد لطفا راهنمایی کنید در ضمن خواستم فایل فلش رسیورم رو دانلود کنم که نمیدونم چرا پیغام میده اجازه دسترسی ندارید لطفا فایل رو هم برام بذارید تشکر فراوان

درود

دوست عزیز نیازی به زدن پست تکراری نبود .فایل فلش دربخش مربوطه هست

که باید شما عضو اعضای VIP سایت باشید تابتونید دانلود کنید .

فرهاد1370
1st February 2013, 09:38
سلام خسته نباشید در رابطه با باز کردن کانالهای کارتی بصورت مبتدی از اول توضیح بدید که باید چیکار کنم؟