PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ درمورد رسیورهای Istar X15000+20000+30000 MEGA فقط در این تاپیک

صفحه ها : 1 [2] 3

mega8
9th April 2013, 16:11
سلام میخواستم طریقه ی وارد کردن نرم افزار جدید برای ایستار 30000 را با فلش توضیح بدین؟

nima.mehri
9th April 2013, 18:58
با سلام خدمت اساتید و همکاران گرامی وعرض خسته نباشید به جهت تلاش شبانه روزی شما سروران .
بعد از فلش کردن ای استار 30000 مگا به این مشکل بر خوردم"
SW is wrong.please download again2" لطفا راهنمایی کنید
متشکرم لازم به ذکر است که اسی فلش را با دو سه تا فایل مختلف پروگرام کردم و حتی با با دو سه تا ای سی دیگه درست نشد پیغام SW is wrong.please download again2" همچنان باقیست و در ضمن با لودری که در سایت معرفی کرده بودند هم ورژنهای مختلف از جمله پچ کارخانه ای نیز به دستگاه منتقل کردم همه چیز درست انجام میشود و برنامه نیز راحت تزریق میشوند ولی در اخر باز هم پیغام SW is wrong.please download again2"ظاهر میشود من یکی کم اوردم از عزیزان مجرب مرحمتی

nima.mehri
10th April 2013, 16:45
با سلام خدمت اساتید و همکاران گرامی وعرض خسته نباشید به جهت تلاش شبانه روزی شما سروران .
بعد از فلش کردن ای استار 30000 مگا به این مشکل بر خوردم"
SW is wrong.please download again2" لطفا راهنمایی کنید
متشکرم لازم به ذکر است که اسی فلش را با دو سه تا فایل مختلف پروگرام کردم و حتی با با دو سه تا ای سی دیگه درست نشد پیغام SW is wrong.please download again2" همچنان باقیست و در ضمن با لودری که در سایت معرفی کرده بودند هم ورژنهای مختلف از جمله پچ کارخانه ای نیز به دستگاه منتقل کردم همه چیز درست انجام میشود و برنامه نیز راحت تزریق میشوند ولی در اخر باز هم پیغام SW is wrong.please download again2"ظاهر میشود من یکی کم اوردم از عزیزان مجرب مرحمتی
ایا کسی هست که مرا یاری کند؟

partala
10th April 2013, 17:56
ورژن اینترنتی ای استار سی هزارمگا

mega8
10th April 2013, 21:27
سلام میخواستم طریقه ی وارد کردن نرم افزار جدید برای ایستار 30000 را با فلش توضیح بدین؟

منتظرم دوستان راهنمایی کنند

saniyakazimi
13th April 2013, 01:25
سلام من رسیور istar x15000 دارم . میخوام کانال های اچ دی را ضبط کنم چطور ضبط کنم؟
آیا میشه usb یک به دو به دستگاه وصل کنم که به یکی از usb فلش و یگری وایرلس که شبکه ها رو باز کنه؟

msarian9
13th April 2013, 03:16
ایا کسی هست که مرا یاری کند؟
دوست عزیز تنها راه اصلاح این اشتباه که بنظر ناشی از ریختن نرم افزار ریسیورهای مشابه مدل 30000 MEGA مثل 30000 1G و 30000 OLDهست ٰریختن نرم افزار 1.58 مخصوص ISTAR X30000 MEGA است و ازاین پس در دانلود نرم افزار دستگاههای مشابه و استفاده از اونها جدا خودداری کنید .:wink:

srosh
13th April 2013, 21:24
با سلام رسیور ای استار مدل X15000 کلا روشن نمی شود برد تغذیه با اینکه فیوز سالم ودر خروجی هم اتصال دیده نمی شود شماره ایسی تغذیهSD6864 میباشدخروجی تغذیه فقط یک ولتاژ در تغذیه سالم دارد ایا این ولتاژ چند است که بشود برد دیگری حایگزین کرد یا میشود خود برد را تعمیر کرد ممنون از راهنمایی شما

fojdhvd
14th April 2013, 10:40
باسلام
من فایل آماده برای وارد کردن کدهای سیسیکم بوسیله فلش مموری به رسیور istar 20000 mega را می خواستم . چون دستی وارد کردن این کدها خیلی زمان بر و سخت هست .
با تشکر از شما

afshin9482
14th April 2013, 20:20
با سلام خدمت مدیران محترم یک آی استار 30000 مگا دارم که رو بوت مونده بود هر کاری کردم با نرم افزار و لودر مربوطه بالا نیومد حتی با لودر روسی که جناب aldavoodزحمتش رو کشیدن و گذاشتن هم به دلیل ناقص بودن توضیحات و نبودن عکسهای ضمیمه مراحل انجام کار .نتونستم برنامه بزنم به ناچار با فایل فلش داخل سایت با پروگرامر فلش کردمش ولی حالا اصلا بالا نمیاد و فقط چراغ آبی پاور و سیگنال روشن میشه اگه ممکنه دوستان راهنمایی کنید ممنونم

saeid noori
19th April 2013, 18:19
با سلام و درود.من یه رسیور 20000مگا گرفتم ولی وقتی نصبش میکنم بعد از دو روز همه شبکه هام قطع و وصل میشن.یعنی افت سیگنال پیدا میکنم. اول فکر کردم دستگاه ایراد داره واسه همین دستگاه رو پس دادم و یکی دیگر گرفتم ولی بعد از دو روز دوباره این مشکل پیدا شد.نمیشه که هر دوتا دسنگاه خراب باشه.تورو خدا یکی کمک کنه.اشکال از کجاست؟؟؟؟؟؟

mohsen-sat
19th April 2013, 18:44
با سلام رسیور ای استار مدل X15000 کلا روشن نمی شود برد تغذیه با اینکه فیوز سالم ودر خروجی هم اتصال دیده نمی شود شماره ایسی تغذیهSD6864 میباشدخروجی تغذیه فقط یک ولتاژ در تغذیه سالم دارد ایا این ولتاژ چند است که بشود برد دیگری حایگزین کرد یا میشود خود برد را تعمیر کرد ممنون از راهنمایی شما
با درود
خود برد رو میتونی تعمیر کنی ولی بخاطر بی کیفیت بودن قطعات مصرف شده بهتره یک اداپتور سوییچینگ12ولتی3 امپر بجای تغذیه قرار بدی

mohsen-sat
19th April 2013, 18:54
با درود
ای استار15000با لودر نرم افزار میگیره روی پنل بوت مزنه ولی بالا نمیاد لطفا کمک کنین با تشکر

JOANOFARC
22nd April 2013, 00:36
سلام به همگي من 3 تا سوال دارم 1 . اموزش كامل و مرحله به مرحله باز كردن شبكه 3 رو بر روي رسيورهاي 30000 مگا و 20000 مگا رو ميخوام ؟ 2 . شبكه ورزش هم ميخوام بدونم چطوري باز ميشه ؟ 3 . در رسيورهاي 30000 مگا گاهي اوقات تمام كانالها به هم ميريزه و بر يه اساس عجيبي دسته بندي ميشه كه حتي با زدن كليد اوكي يا ليست كانال و زدن اف 1 و انتخاب نوع دسته بندي كانال هيچ تعغييري نميكنه ايا راهي داره ؟ ممنون از دوستاني كه راهنمايي ميكنن

jalil896
23rd April 2013, 14:50
درود
برای باز کردن شبکه 3 در 30000 مگا اول دکمه F1 را بزن بعد سه بار دکمه عدد 3 ریموت رابزن
صفحه کد دستی (بیس کد) باز میشه با فشار دکمه قرمز (Add) این اعداد را طبق همین ترتیب در سطر بالا بزن 1111113311111133بعد در قسمت سمت چپ کادر ، بیا پایین روی دکمه OK بزن تمام!
شبکه ورزش هم کدش همینه!

kami 2015
23rd April 2013, 15:36
سلام به همگي من 3 تا سوال دارم 1 . اموزش كامل و مرحله به مرحله باز كردن شبكه 3 رو بر روي رسيورهاي 30000 مگا و 20000 مگا رو ميخوام ؟ 2 . شبكه ورزش هم ميخوام بدونم چطوري باز ميشه ؟ 3 . در رسيورهاي 30000 مگا گاهي اوقات تمام كانالها به هم ميريزه و بر يه اساس عجيبي دسته بندي ميشه كه حتي با زدن كليد اوكي يا ليست كانال و زدن اف 1 و انتخاب نوع دسته بندي كانال هيچ تعغييري نميكنه ايا راهي داره ؟ ممنون از دوستاني كه راهنمايي ميكنن

دورد

اين سافتكم بــــــــاري كانلهاي ( ورزش و كانال و ام بي سي پــــــرشيــــا و .....)

براي مدلهاي زيــــــر !!!! ايستـــــــار

CPU ALI
ISTARX30000 MEGA 8M
ISTAR X20000 MEGA 8M
ISTAR X20000 MEGA 4M
ISTARX15000 MEGA 8M

CPU NXP
ISTAR X30000 1G
ISTAR X30000 128M
ISTAR X20000 128M

hassanzarabi
25th April 2013, 03:36
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
من رسیور istar x2000 mega دارم و چند روز پیش برقای منزل ما رفت و موقعی که برق آمد رسیور دیگه قدرت و سیگنال نداد اما جالب است که بعد از چند روز دستگاه رو باز دوباره وصل کردم دیدم مشکلی از جهت سیگنال و قدرت ندارد و نه سیگنال ضعیف بود و نه قدرت تصویر هم به خوبی داشتم اما موقعی که از پشت دستگاه را خاموش می کنم و یا دستگاه را از برق جدا می کنم باز دوباره نه سیگنال می دهد و نه قدرت بعد باز باید چند روز صبر کنی و باز دوباره به برق بزنی تا سیگنال و قدرت بیاید
از شما بزرگواران ممنون می شوم من را راهنمایی کنید

amir.yakuza
1st May 2013, 18:15
سلام دوستان من ای استار x99دارم نرم افزار جدید واسش اومده؟

majidwe
1st May 2013, 18:28
سلام. من istar20000 full hd دارم. ولی شبکه ورزش نمیگیره!! اصلا" تو فرکانس شبکه ورزش سیگنال نمیده!!! تو رو خدا راهنمایی کنید

hossss
1st May 2013, 19:28
دستگاه من istar x20000 8mb هستش . فیلمی از کامپیوتر بر روی فلش ریختم . بعد به رسی ور زدم فیلم پخش میشه اما وقتی گزینه sub رو میزنم مینویسه no subtitle در صورتی که وقتی تو کامپیوتر میبینم زیر نویس داره چکار باید انجام بدم ؟:confused:

مهران 63
1st May 2013, 23:05
با سلام من امروز یه رسیور آی استار 15000 گرفتم متاسفانه مودمم ارتباطش با رسیور برقرار نمیشه نمیدونم چرا البته رسیور اسم مودمم رو پیدا میکنه اما در سمت راست عکس یه قفله هر چیم پسورد مودمم رو بهش میدم ارتباط برقرار نمیشه لطفا راهنماییم کنین

مهران 63
1st May 2013, 23:19
با سلام من امروز یه رسیور آی استار 15000 گرفتم متاسفانه مودمم ارتباطش با رسیور برقرار نمیشه نمیدونم چرا البته رسیور اسم مودمم رو پیدا میکنه اما در سمت راست عکس یه قفله هر چیم پسورد مودمم رو بهش میدم ارتباط برقرار نمیشه لطفا راهنماییم کنین

msarian9
2nd May 2013, 04:00
سلام. من istar20000 full hd دارم. ولی شبکه ورزش نمیگیره!! اصلا" تو فرکانس شبکه ورزش سیگنال نمیده!!! تو رو خدا راهنمایی کنید

دوست من باحتمال زیاد شما برای دریافت ماهواره بدر از دیش جداگانه استفاده نکردید و با زدن قیچی روی ماهواره هاتبرد جهت بدر رو هم گرفتید . بدلیل اینکه شبکه ورزش و کلا شبکه های HD داخلی صرفا با داشتن سیگنال کیفیت بالا قابل دریافت هستند توصیه میکنم ماهواره بدر رو با استفاده از دیش جداگانه دریافت کنید تا سیگنال بالایی داشته باشید. موفق باشید .

saniar
3rd May 2013, 20:04
با سلام وعرض ادب خدمت عزیزان من تا الان مشکلی با آی استار 30000 نداشتم ولی ازدیروز در مورد دو دستگاه دچار مشکل شدم که تا صبح ساعت 5 شرینگ هوایی داشته ولی همه بعدا"قطع شده بازدید کردم دیش شرینگ هلاست تنظیم است ولی حتی رنگ کانال کارتیها هم زرد نمیشود و شرینگ برقرار نیست سیمها را هم چک کردم پارازیتم ندارن کیفیت سیگنالم رود هلاست 61درصد است لطفا"راهنماییم کنید:confused:

kami 2015
3rd May 2013, 21:04
با سلام وعرض ادب خدمت عزیزان من تا الان مشکلی با آی استار 30000 نداشتم ولی ازدیروز در مورد دو دستگاه دچار مشکل شدم که تا صبح ساعت 5 شرینگ هوایی داشته ولی همه بعدا"قطع شده بازدید کردم دیش شرینگ هلاست تنظیم است ولی حتی رنگ کانال کارتیها هم زرد نمیشود و شرینگ برقرار نیست سیمها را هم چک کردم پارازیتم ندارن کیفیت سیگنالم رود هلاست 61درصد است لطفا"راهنماییم کنید:confused:

دورد

دوست عزيز شايد براي خوده ســـرور باشه

ولي شما از توي خوده دستگاه يك بك كاپ بگير از كانلها دستگاه را يك بار ريست كن دوباره

از اول شيـــــرينك را را اندازي كن برنامه اخر هم بزن

omid2004
4th May 2013, 12:47
با سلام اي استار مدل 15000 مشكل پيغام SW is wrong please download اي سي فلش پروگرام شده و نرم افزار از طريق لودر به دستگاه منتفل شده ولي باز هم همين پيغام رو ميده با تشكر از استاتيد محترم .

kami 2015
4th May 2013, 13:16
با سلام اي استار مدل 15000 مشكل پيغام SW is wrong please download اي سي فلش پروگرام شده و نرم افزار از طريق لودر به دستگاه منتفل شده ولي باز هم همين پيغام رو ميده با تشكر از استاتيد محترم .

دورد

دوست عزيز خوده سايت ايستار براي اين ارور يك لـــــودر داده شما بايد آنلاين باشيد

تا بــــــرنامه اجرا بشه آموزشش هم هست ولي خود من نتونستم با اين برنامه مشكل را حل كنم

موفق باشي !!!

a-ha
4th May 2013, 14:20
درود بر شما من ای استار مدل x15000دارم نرم افزار جدیدو انتقال دادم بعد از ریست فکتوری سرچ کانال میکنم بعد هر کاری میکنم مودمم رو نمیشناسه (وایمکس ایرانسل) وبعد از اون یه نسخه پشتیبان از کل برنامه های دستگاه داشتم که اون رو به دستگاه انتقال دادم درست شد ولی بعد از چند دقیقه دیسکانکت میشم دستگاه رو بوت کردم چندین بار باز همین مشکلو دارم چه باید بکنم لطفا راهنمایی کنید ممنون.

criest
5th May 2013, 11:56
دوستان عزیزی که با ایستار 15000 مشکل دارند

1-مشکل وای فای
2-مشکل نشناختن مودم
3- مشکل قبول نکردن پسورد
اینا مشکلایی هست که من رو این دستگاه دیدم متسفانه من یه کارتن 6 تایی ازش خریدم و پشیمون شدم چون مشکلات بالا رو داشت بر عکس استارمکس 1X1 CXT که دقیقا مشخصاتی مثل همین داشت و مودم وای فای رایگان نداشت هم با این مقایسه کردم خیلی عالی بود بهترین سازگاری هم با سی سی کم داشت به یاران عزیز پیشنهاد میدم سمت 15000 نرید!!!!

rayan259
5th May 2013, 14:18
سلام دوستان من x20000 8mb دارم امروز 15/2/92 مثل همیشه کانالهای پولی باز میشه اما بعد از 10 20 ثانیه فریز میشه گفتم دوستان اگر همچنین مشکلی دارن یا ندارن با این رسیور خبر بدن البته من همه کارم کردم مودم دستگاهو خاموش کردم اینترنتمم مشکلی نداره لطفا خبر بدین مرسی

sepehr222
5th May 2013, 22:37
سلام به دوستان عزیز
من هم مثل آقای rayan دستگاه istar x20000 mega full hd 8 mg دارم
از دیروز 14 اردیبهشت 92 کانال های کارتی باز میشه اما بعد از 1 دقیقه قطع میشه
مشکل از چی هست ؟؟؟!!!!

rayan259
5th May 2013, 23:38
سپهر عزیز اینجوری که من تا الان فهمیدم مشکل از اینترنته که ظاهرا تو این چند روزه دچار مشکل شده فقط اگر دوستان دیگه هم که مدلهای دیگه دارن بیان و همین مشکل را داشته باشن دیگه مطمءن میشیم که مشکل از اینترنته ببینیم مدیر این بخش چی میگه

sepehr222
6th May 2013, 00:06
آره امیدوارم دوستان دیگه هم بیان و نظر بدن
اینم بگم من از شیرینگ رایگان این دستگاه دارم استفاده میکنم و تو قسمت server در expansion هم با زرد نوشته Connected servers:27 کنارشم با زرد نوشته Disconnected
البته rayan جان من تو انجمن star sat هم سر زدم امشب، دقیقاً یکی دو نفر نفر همین مشکل ما رو مطرح کرده بودن

sepehr222
6th May 2013, 00:15
منم احتمال میدم از اینترنت باشه rayan جان چون دقیقاً از دیروز دوباره سرعتا افت پیدا کرده بعضی وی پی ان ها و ... هم قطع شده
حالا بازم منتظر می مونیم ببینیم بقیه دوستان چه نظری میدن...

sepehr222
6th May 2013, 00:44
من الان مجدد به انجمن های دیگه سر زدم و اکثر کاربرا این مشکل و داشتن که همه اتفاق نظر داشتن که مشکل از اینترنت و پورتها و سرور هست که ظاهراً توی اونها اختلال بوجود آوردن
همچنین 2 نفر از آشناها که رسیور X-cruise داشتن هم تماس گرفتن و همین مشکل رو داشتن
به هر حال الان دیگه مطمئن شدم مشکل از رسیورها نیست و بهتره منتظر باشیم و امیدوار، که زودتر درست بشه

msarian9
6th May 2013, 02:09
میدونید که جیشیر داینامیکه و بجز از چندین پورت و سرور از چیز دیگه ای استفاده نمیکنه و فقط یوزرو پس کاربران تغییر میکنه دیروز برای اولین بار لینک پینگ جیشیر رو اگر با مرورگر باز میکردین به صفحه *****ینگ ارجاع داده میشدین.فعلا در خیلی از نقاط ایران اختلال در جیشیر بوجود اومده اگر این اتفاق بیوفته متاسفانه باز کردن کانال با جیشیر غیر ممکن خواهد بود.تا الان برای سیسکم کارهای زیادی انجام شده و خوشبختانه به دلیل اینکه سیسکم رندومی هست ***** شدنش غیر مممکنه باید دید جی شیر گلوبال چین چکار برای این موضع خواهد کرد.
مطمئن هستم در چند روز اخیر کسانی که از شیرینگ رایگان اینترنتی استفاده میکنن دائما دچار قطعی کانالها هستند و این امر در کل کشور در جریانه . این امر بهمین دلیل هست و دسترسی به سایت ایرانی istar هم چندروزیست دچار اختلال شده . امیدواریم مشکل حل شه .
دقایقی پیش مدیر گلوبال چین یوریمی بوشی طی ایمیل جدیدی اعلام کرد :
متن ایمیل به شرح زیر:
account G-share problem will be solved soon and we are investigating the problem until another port to the new port
دوستان خوشبختانه با تلاش مسئولان شرکت چینی گلوبال پینگ پورتها بازشده و امیدواریم تا ساعتی دیگر سیستم G-SHARE بر روی ریسیور ها هم درست شود.

nader50
6th May 2013, 18:50
با سلام خدمت همه دوستان
من هم از 14 اردیبهشت کانالهای کارتی که قبل از این تاریخ بدون مشکل باز می شدند دچار مشکل شده و هی 2 تا 3 دقیقه وصل می شه و دوباره قطع می شه. اول فکر کردم از نرم افزار است ولی با تغییر نرم افزار باز هم مشکل همچنان باقی است. دستگاه من آی استار ایکس 30000 مگا است.

amin100000
6th May 2013, 19:08
سلام
نرم افزار جدید 20000 8mg یک قسمت جدید داره به نام ای پی تی وی می خواستم بدونم به چه دردی می خوره و چطور ازش میشه استفاده کرد

Aliix_666
6th May 2013, 21:17
سلام برای منم دقیقا همین مشکل رو داره istar20000 8m

as_sadegh
6th May 2013, 21:41
سلام
منم دو روزه کانالام بشدت قطع و وصل میشه istar 30000 mega

sepehr222
7th May 2013, 00:50
دوستان مشکل از اینترنته به رسیور ها ربطی نداره نیازی به تعویض نرم افزار نیست

bijanfakhr
7th May 2013, 01:57
آیا این اشکال فقط در شیرینگ اینترنتی است یا در شیرینگ هوایی هم وجود داره ؟

Aliix_666
8th May 2013, 00:35
یعنی کی قراره درست بشه کسی خبری نداره

sepehr222
8th May 2013, 02:04
آیا این اشکال فقط در شیرینگ اینترنتی است یا در شیرینگ هوایی هم وجود داره ؟
فقط در شیرینگ اینترنتی این مشکل هست

rsivercart
9th May 2013, 16:31
با سلام. یه دستگاه x30000 mega-usb-ca-hdmi دارم لطفا آخرین نرم افزار این دستگاهو می خواستم .ممنون میشم

kami 2015
9th May 2013, 17:13
با سلام. یه دستگاه x30000 mega-usb-ca-hdmi دارم لطفا آخرین نرم افزار این دستگاهو می خواستم .ممنون میشم

دورد

آ خــــرين ورژن دستگـــــاه Istar X30000 Mega 8M2Tuner 162

p060
9th May 2013, 17:32
سلام به مدیریت محترم سایت و کلیه کاربرانی که این سایت را همراهی و پشتیبانی و بروز میکنند .

راستش من میخام از مدیریت محترم و کاربرانی که تجریه کافی دارند کمک بگیرم برای انتخاب یکی از این 3 ریسیور و باید بگم تا به الان هیچ کدوم از این ریسیورها را ( نه دیده ام و نه کار کرده ام باهاشون ) . در حال حاضر ریسیورم iclass 9696x pvr که حدود 3سال باهاش کار میکنم و به جز hd نبودنش واقعا ازش راضیم حتی با دیش معولی تمامی کانالها را در 4 جهت بدون پارازیت دارم البته جایی که ما هستیم پارازیتی وجود نداره

1- starsat 2000 hd -ace

2- istar 30000 mega

3- starsat 8000 full hd

4- iclass k9k9 fullhd البته این مدلهای hd ایکلاس تیونراشون خیلی ضعیف . به این دلیل میگم که فرکانی 12597 مسیر هاتبرد که با ریسیور کنونیم 9696xpvr iclass به راحتی میگیره در این ریسیور اصلا کوالیتی نداره حتی فرکانس 11881 راهم کوالیتی نمیداد .

* ( ببینید تنها چیزی که برای من خیلی مهم شامل شرائط زیر که خواهش میکنم از اساتید بزرگوار بر اساس این 3 ویژگی برایم بهترین انتخاب را بکنند ) *

1- کیفیت تصویر بالا در پخش کانالهای hd و sd - رایگان یا کارتی .

2- کیفیت سخت افزاری خوب و عدم هنگ کردن سیستم و یا پاک شدن مداوم کانالها

3- سازگار با دانگلهای موجود در بازار ایران

4- راستش من نمیخوام از شرینگ اینترنتی رایگانش استفاده کنم بنابراین اصلا برام مهم که شرینگ داره یا نداره به جای شریگ اینترنتیش می خوام از دانگل mikrobox استفاده کنم اخه من تو بیابون کار میکنم تو معدن سنگ و دل خوشیمون به این دانگلهاست و دسترسی به اینترنت نداریم .

6- تیونر قوی داشته باشه که بتونیم فرکانس ضعیف 11881 شیکه ورزش را در جهت بدر داشته باشیم براحتی یا فرکانس 12597 که اخبار یورونیوز به زبان فارسی پخش میکنه یا دیگر فرکانسهای ضعیف مودولاسیون s2 شبیه 12692 در هاتبرد .

امکان جابه جایمون هست راستش نمیخوام تیونرش کم بیاره در صورت جابجایمون

با تشکر از مدیریت و کلیه کاربران و اساتید منتظر راهنمایی شما عزیزان در این انتخاب هستم

barcelona44
9th May 2013, 18:53
سلام به مدیریت محترم سایت و کلیه کاربرانی که این سایت را همراهی و پشتیبانی و بروز میکنند .

راستش من میخام از مدیریت محترم و کاربرانی که تجریه کافی دارند کمک بگیرم برای انتخاب یکی از این 3 ریسیور و باید بگم تا به الان هیچ کدوم از این ریسیورها را ( نه دیده ام و نه کار کرده ام باهاشون ) . در حال حاضر ریسیورم iclass 9696x pvr که حدود 3سال باهاش کار میکنم و به جز hd نبودنش واقعا ازش راضیم حتی با دیش معولی تمامی کانالها را در 4 جهت بدون پارازیت دارم البته جایی که ما هستیم پارازیتی وجود نداره

1- starsat 2000 hd -ace

2- istar 30000 mega

3- starsat 8000 full hd

4- iclass k9k9 fullhd البته این مدلهای hd ایکلاس تیونراشون خیلی ضعیف . به این دلیل میگم که فرکانی 12597 مسیر هاتبرد که با ریسیور کنونیم 9696xpvr iclass به راحتی میگیره در این ریسیور اصلا کوالیتی نداره حتی فرکانس 11881 راهم کوالیتی نمیداد .

* ( ببینید تنها چیزی که برای من خیلی مهم شامل شرائط زیر که خواهش میکنم از اساتید بزرگوار بر اساس این 3 ویژگی برایم بهترین انتخاب را بکنند ) *

1- کیفیت تصویر بالا در پخش کانالهای hd و sd - رایگان یا کارتی .

2- کیفیت سخت افزاری خوب و عدم هنگ کردن سیستم و یا پاک شدن مداوم کانالها

3- سازگار با دانگلهای موجود در بازار ایران

4- راستش من نمیخوام از شرینگ اینترنتی رایگانش استفاده کنم بنابراین اصلا برام مهم که شرینگ داره یا نداره به جای شریگ اینترنتیش می خوام از دانگل mikrobox استفاده کنم اخه من تو بیابون کار میکنم تو معدن سنگ و دل خوشیمون به این دانگلهاست و دسترسی به اینترنت نداریم .

6- تیونر قوی داشته باشه که بتونیم فرکانس ضعیف 11881 شیکه ورزش را در جهت بدر داشته باشیم براحتی یا فرکانس 12597 که اخبار یورونیوز به زبان فارسی پخش میکنه یا دیگر فرکانسهای ضعیف مودولاسیون s2 شبیه 12692 در هاتبرد .

امکان جابه جایمون هست راستش نمیخوام تیونرش کم بیاره در صورت جابجایمون

با تشکر از مدیریت و کلیه کاربران و اساتید منتظر راهنمایی شما عزیزان در این انتخاب هستم

فقط ای استار30000 مگا

kami 2015
9th May 2013, 20:58
فقط ای استار30000 مگا

دورد

دوست عزيز به نظرمن 2- istar 30000 mega گزينه خوبي هست در ضمن اين مدل توي خودش هم

دانگل داره و ميتوني از يك تيونرش كانلهاي كارتي را هم داشته باشي درضمن

كانال 11881 را من با قيچي با ايكلاس گرفتم اين فركانس تنظيم دقيق ميخواد !!!!

p060
10th May 2013, 01:24
سلامی دوباره

istar 30000 mega
ببخشید من تا کنون این ریسیور را ندیده ام میخواستم بدونم کارتونش چه رنگیه ایا مدل تقلبی هم داره و اینکه ایا روی کارتونش نوشته شده 30000 مگا

اگر براتون مقدوره عکسی از کارتونش برام بگذارید باز هم ممنون میشم

* ((( پس از نظر اینکه هنگ نداره که کانالهاش بپره و کیفیت تصویر و تیونرش از starsat 2000 hd ace و iclass برندهای اچ دی بهتره کاملا خیالم راحت باشه ؟ ؟ ؟ ))) *

راستی با دیش گردان پرمیوم 5000 که مشگلی نداره این ریسیور ؟ ؟

sepehr222
10th May 2013, 02:15
دوست عزیز رسیور Istar کلا یک سر و گردن بالاتر از اون مدلهای starsat و Iclass هست
مخصوصاً مدل Istar 30000 که واقعاً دستگاه محشری هست

hanri2
10th May 2013, 03:55
لیت ip tv وارد کنید ادرسهارو داخل رسیورهای که ایپی تیوی رو ساپورت میکنن..دوستان با ویندوز مدیا پلیر هم امتاحان کنید ببینید جواب میده یا نه

TRTHD mms://95.0.159.138/TRTHD
SHOW.TV mms://yayin.canlitv.com/showtv
kanalturk mms://yayin.canlitv.com/kanalturk
foxtv mms://yayin.canlitv.com/foxtv
SAMANYOLU mms://yayin.canlitv.com/stv
beyaz.tv rtsp://88.255.227.30/beyaztv
tv.8 mms://yayin.canlitv.com/tv8
test,[Only registered and activated users can see links]
Discovery,[Only registered and activated users can see links]
D‎sney channel,[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]
EUROSPORT,[Only registered and activated users can see links]
Discovery,[Only registered and activated users can see links]
sinema,[Only registered and activated users can see links]
sinema2,[Only registered and activated users can see links]
sinema3,[Only registered and activated users can see links]
***ycougars,[Only registered and activated users can see links]
Mekathemgag,[Only registered and activated users can see links]
Iame‎ghteen,[Only registered and activated users can see links]
mym‎fboss,[Only registered and activated users can see links]
XXXatvwork,[Only registered and activated users can see links]
T‎ghtholesb‎gpoles1,[Only registered and activated users can see links]
T‎ghtholesb‎gpoles2,[Only registered and activated users can see links]
Hugecockgloryholes,[Only registered and activated users can see links]
Roundju‎cybutts1,[Only registered and activated users can see links]
Hotbodybu‎lder2,[Only registered and activated users can see links]
Hotbodybu‎lder1,[Only registered and activated users can see links]
NTV mms://85.111.3.55/ntv
haberturk mms://yayin.canlitv.com/haberturk
vatantv [Only registered and activated users can see links]
CNBC mms://85.111.3.55/cnbce
TRT6 mms://95.0.159.138/TV6
TRT4-COCUK mms://95.0.159.138/TV4
NATIONAL mms://yayin.tv-fm.com/foxbelgesel
Cine5 mms://yayin.cine5.com.tr/cine5
Sinema mmsh://yayin.tv-fm.com/sinema?MSWMExt=.asf
FoxBelgeselTV mms://yayin.tv-fm.com/foxbelgesel
BelgeselTV mms://yayin.tv-fm.com/belgeseltv
EBPOKNHO [Only registered and activated users can see links]
TV1000 [Only registered and activated users can see links]
Showtv mms://yayin3.canlitv.com/showtv
HD.MYZEN.TV [Only registered and activated users can see links]
NTVSPOR mms://85.111.3.55/ntvspor
FASHION.TV [Only registered and activated users can see links]
MYZEN.TV [Only registered and activated users can see links]
LIFE.TV [Only registered and activated users can see links]
mbc mms://VODSTR.cjmbc.co.kr/LiveTV
dance mms://stream02.gtk.hu/dance_tvd
GOLF rtsp://lm02.everyon.tv:1935/ptv//phd58
STUDIOTV rtsp://orcadigital.mpl.miisolutions.net/wavemachine-live01/studio66tv_channel1
KAHAAO mmsh://stream.kompasbg.com:8081
MOPE mms://87.120.201.2/chmore_live_direct_q2.wmv
LPGA rtsp://lm02.everyon.tv:1935/ptv//phd58
phd58 rtsp://lm02.everyon.tv:1935/ptv//phd58
VOLNATV [Only registered and activated users can see links]
52XTV [Only registered and activated users can see links]
TNV.TV [Only registered and activated users can see links]
apt mms://62.240.24.94:8080
RAPRU.TV [Only registered and activated users can see links]
OCEAN.TV [Only registered and activated users can see links]
48LIFE.TV [Only registered and activated users can see links]
RT-TV [Only registered and activated users can see links]
ENGLISH.CLUB [Only registered and activated users can see links]
DW.TV [Only registered and activated users can see links]
STYLE&MODE [Only registered and activated users can see links]
MUZIK.HOP [Only registered and activated users can see links]
NICKELODEON [Only registered and activated users can see links]
02TV [Only registered and activated users can see links]
MCM.TOP [Only registered and activated users can see links]
CH [Only registered and activated users can see links]
TEST [Only registered and activated users can see links]
TV1000act [Only registered and activated users can see links]
TV1000 [Only registered and activated users can see links]
HISTORY [Only registered and activated users can see links]
EXPLORER [Only registered and activated users can see links]
V.SPORT [Only registered and activated users can see links]
TV1000N [Only registered and activated users can see links]
TRAVEL [Only registered and activated users can see links]
DISCOVERYHD rtsp://vd2.itvitv.com/dshdw.emh
DISCOVERYHDwor mms://61.172.246.104:38455/TOKYO
ANIMAL PLANET [Only registered and activated users can see links]
NATIONAL.GEOG [Only registered and activated users can see links]
DISCOVERY [Only registered and activated users can see links]
DISCOVERY.SCI [Only registered and activated users can see links]
DISNEY.KANAL [Only registered and activated users can see links]
TLC [Only registered and activated users can see links]
DISCOVERY.WORLD [Only registered and activated users can see links]
XXI [Only registered and activated users can see links]
BOEC [Only registered and activated users can see links]
FRANCE.24 [Only registered and activated users can see links]
ROSSIYA.24 [Only registered and activated users can see links]
MIR [Only registered and activated users can see links]
BRIDGETV [Only registered and activated users can see links]
KARUSEL [Only registered and activated users can see links]
DOMASHNIY [Only registered and activated users can see links]
ren.tv [Only registered and activated users can see links]
TNT [Only registered and activated users can see links]
STS [Only registered and activated users can see links]
PERETE [Only registered and activated users can see links]
TV3 [Only registered and activated users can see links]
NOVIY [Only registered and activated users can see links]
KANAL5 [Only registered and activated users can see links]
MTV.UA [Only registered and activated users can see links]
MUZ.TV [Only registered and activated users can see links]
2*2.TV [Only registered and activated users can see links]
RBK [Only registered and activated users can see links]
ZVEZDA [Only registered and activated users can see links]
RUS2 [Only registered and activated users can see links]
KULTURAN [Only registered and activated users can see links]
TEST [Only registered and activated users can see links]
TVcentr [Only registered and activated users can see links]
ROSSIYA [Only registered and activated users can see links]
PERVIY [Only registered and activated users can see links]
TB mms://213.141.145.170/ts_tv3
Hit.Music [Only registered and activated users can see links]
otv mms://212.26.146.148:1755/wmtencoder/otv
HDTV1 mms://server3.streaming.cesnet.cz/hdtv1?WMThinning=0&MSWMExt=.asf
radyo1 [Only registered and activated users can see links]
radyo2 [Only registered and activated users can see links]
Shems-fm [Only registered and activated users can see links]
BBC.PERSIAN [Only registered and activated users can see links] 94341f3426f8408eaa_n&SSO2-UID=
Press.Tv mms://wms.edgecastcdn.net/200216/ipresstv
JLTV mms://222.168.5.236/jlxc
BFMTV mms://vipmms9.yacast.net/bfm_bfmtv
ntvo rtsp://92.60.231.48:1935/live/livestream
BBC.ARABIC mms://livewmstream-ws.bbc.co.uk.edgestreams.net/reflector:43117
NOS.TV [Only registered and activated users can see links]
NOSRO [Only registered and activated users can see links]
Consumenten.24 [Only registered and activated users can see links]
Cultura [Only registered and activated users can see links]
BBC.A [Only registered and activated users can see links]
KANAL.J [Only registered and activated users can see links]
ORANGE.SPORT1 mms://livewm.orange.fr/direct-evenementiels2
+18 rtsp://lm02.everyon.tv:1935/ptv/phd63
s‎nema1 mms://yayin.tv-fm.com/sinema1
s‎nema2 mms://yayin.tv-fm.com/sinema2
s‎nema3 mms://yayin.tv-fm.com/sinema3
sinema4 mms://yayin.tv-fm.com/sinema4
s‎cema5 mms://yayin.tv-fm.com/sinema5
s‎nama6 mms://yayin.tv-fm.com/sinematurk
s‎nema7 mms://yayin.tv-fm.com/sinema6
s‎nema8 mms://yayin.tv-fm.com/akittv

تشکر یادتون نره

niknam 12
10th May 2013, 22:11
باسلام لطفا طریقه بازکردن شبکه ورزش رادررسیور ای استار 2000 بگید ممنون ازتمامی اساتید

esiem
12th May 2013, 10:44
با عرض سلام و خسته نباشید
من یه آیاستار 20000 4مگا دارم دو کانال رو با هم ظبط نمیکنه چکار کنم

msarian9
13th May 2013, 22:53
دوستان در ریسیور istar30000 mega در قسمت تنظیمات و منوی درباره گیرنده گزینه آخر SDS time وجود داره که بطور مثال برای من تاریخ 21-12-2013 ثبت شده . آیا این گزینه تاریخ اتمام شیرینگ هوایی رو اعلام میکنه ؟

bijanfakhr
14th May 2013, 01:25
مدیران محترم انجمن , هر کار میکنم سرورها کامل وصل نمیشه و هیچ کانالی باز نمیشه ! و تاریخ شروع و پایان شیرینگ دستگاه نمایش داده نمیشه!!! لطفاً راهنمایی بفرمایید . تا کنون چندین مدل 20000 را راه اندازی کرده ام و مشکلی نداشته ام نمی دانم چرا این 150000 که اولین بار است خریده ام راه نمی افتد ؟!!!

hosein3224
17th May 2013, 15:49
کدوم دستگاه بهتره ؟ 30000 مگا یا 50000 با این همه امکانات و فلش مموری 2 گیگی که روش هست ؟ از نظر کیفیت تصویر و شیرینگ هوایی کدوم بهتره ؟

a-ha
18th May 2013, 15:08
درود براساتید محترم من ریسیورx15000دارم آخرین نرم افزار رو به دستگاه انتقال دادم در برنامه جدید گزینه iptvوجود دارد طریقه راه اندازی این گزینه به چه شکل میباشد ممنون میشوم توضیح کامل بدهید؟

niknam 12
19th May 2013, 22:02
فقط ای استار30000 مگافقط فقط ای استار مگا دوتیونره 30000 والسلام

niknam 12
19th May 2013, 22:06
سلام به مدیریت محترم سایت و کلیه کاربرانی که این سایت را همراهی و پشتیبانی و بروز میکنند .راستش من میخام از مدیریت محترم و کاربرانی که تجریه کافی دارند کمک بگیرم برای انتخاب یکی از این 3 ریسیور و باید بگم تا به الان هیچ کدوم از این ریسیورها را ( نه دیده ام و نه کار کرده ام باهاشون ) . در حال حاضر ریسیورم iclass 9696x pvr که حدود 3سال باهاش کار میکنم و به جز hd نبودنش واقعا ازش راضیم حتی با دیش معولی تمامی کانالها را در 4 جهت بدون پارازیت دارم البته جایی که ما هستیم پارازیتی وجود نداره 1- starsat 2000 hd -ace 2- istar 30000 mega3- starsat 8000 full hd************************************************ ********4- iclass k9k9 fullhd البته این مدلهای hd ایکلاس تیونراشون خیلی ضعیف . به این دلیل میگم که فرکانی 12597 مسیر هاتبرد که با ریسیور کنونیم 9696xpvr iclass به راحتی میگیره در این ریسیور اصلا کوالیتی نداره حتی فرکانس 11881 راهم کوالیتی نمیداد . ***************************************** ( ببینید تنها چیزی که برای من خیلی مهم شامل شرائط زیر که خواهش میکنم از اساتید بزرگوار بر اساس این 3 ویژگی برایم بهترین انتخاب را بکنند ) *1- کیفیت تصویر بالا در پخش کانالهای hd و sd - رایگان یا کارتی .2- کیفیت سخت افزاری خوب و عدم هنگ کردن سیستم و یا پاک شدن مداوم کانالها 3- سازگار با دانگلهای موجود در بازار ایران 4- راستش من نمیخوام از شرینگ اینترنتی رایگانش استفاده کنم بنابراین اصلا برام مهم که شرینگ داره یا نداره به جای شریگ اینترنتیش می خوام از دانگل mikrobox استفاده کنم اخه من تو بیابون کار میکنم تو معدن سنگ و دل خوشیمون به این دانگلهاست و دسترسی به اینترنت نداریم . 6- تیونر قوی داشته باشه که بتونیم فرکانس ضعیف 11881 شیکه ورزش را در جهت بدر داشته باشیم براحتی یا فرکانس 12597 که اخبار یورونیوز به زبان فارسی پخش میکنه یا دیگر فرکانسهای ضعیف مودولاسیون s2 شبیه 12692 در هاتبرد .امکان جابه جایمون هست راستش نمیخوام تیونرش کم بیاره در صورت جابجایمون با تشکر از مدیریت و کلیه کاربران و اساتید منتظر راهنمایی شما عزیزان در این انتخاب هستمفقط وفقط ای استار30000 مگا دوتیونره والسلام

niknam 12
19th May 2013, 22:10
کدوم دستگاه بهتره ؟ 30000 مگا یا 50000 با این همه امکانات و فلش مموری 2 گیگی که روش هست ؟ از نظر کیفیت تصویر و شیرینگ هوایی کدوم بهتره ؟ فقط 30000 8 مگ دوتیونر

mohamadjavad2974
23rd May 2013, 20:21
سلام میخواست یک چیز دیگر بگم من چون یه مشکل sw is wrong در رسیور star-X 30000 FULL HD را زدم بعد دستگاه را خاموش کردم و دوباره روشن کردم یه نوشته بود sw is wrong.please download again هر چی کردم نمیشد. حالا چی کار کنم برام یک راهنمایی کنید... ممنون میشم........ حتما جوابمون بده یه خواهش مینکم

kami 2015
23rd May 2013, 20:49
سلام میخواست یک چیز دیگر بگم من چون یه مشکل sw is wrong در رسیور star-X 30000 FULL HD را زدم بعد دستگاه را خاموش کردم و دوباره روشن کردم یه نوشته بود sw is wrong.please download again هر چی کردم نمیشد. حالا چی کار کنم برام یک راهنمایی کنید... ممنون میشم........ حتما جوابمون بده یه خواهش مینکم

دورد

دوست عزيز بايد با لــــــودر برنامه بزني يك ورژن پاينتر امتحــــــان كن اكر نشد از مطلب زير استفاده كن

روي استارست جــــــواب داده

- صبر کنید تا این پیغامSW is wrong.pleese download sgain ظاهر شود خوشبختانه در این حالت دکمه usb روی کنترل کار میکند - حالا دکمه usb را بزنید و یک ورژن پاينتـــــر بریزید انشاالله درست میشه

روي استــــــارست جواب داده در ضمن يو اس بي را فــــر مت بكن

Mortal Kombat
23rd May 2013, 20:50

مدل رسیور خود رو اعلام کنید .

aliklope
24th May 2013, 21:31
با سلام از دوستان اگر کسی لیست کانال گردان برای ای استار 15000 را داره لطفا در سایت بزاره و ایا این دستگاه لیست کانال ای استارهای دیگر را هم قبول میکنه لطفا راهنمایی کنید:rolleyes:

merdas.
24th May 2013, 23:04
لطف کرده آپدیت ریسیور آی استار ایکس 15000 اچ دی ام آی را با چیدمان کانالهای گردان برام بفرستیدباتشکر فراوان

Mortal Kombat
24th May 2013, 23:22
لطف کرده آپدیت ریسیور آی استار ایکس 15000 اچ دی ام آی را با چیدمان کانالهای گردان برام بفرستیدباتشکر فراوان

درود

واسه کسی مطلبی ارسال نمی شود جهت استفاده نیز خود باید اقدام کنید

که اون هم باید حق اشتراک جهت استفاده بپردازید .

fm5915
25th May 2013, 23:23
سلام رسیورم ایستار 20000 است از همون نمونه های اول که امد فول اچ دی است ولی در پخش شبکه های اچ دی ایران مثل پویا و ورزش و غیره مشکل داره فریز میکنه .قابل توجه دیش تنظیمه بارسیور فول اچ دی دیگه امتحان کردم خوب بود ضمنا برنامه جدید رو هم دادم بازم حل نشد..به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

msarian9
27th May 2013, 02:45
سلام رسیورم ایستار 20000 است از همون نمونه های اول که امد فول اچ دی است ولی در پخش شبکه های اچ دی ایران مثل پویا و ورزش و غیره مشکل داره فریز میکنه .قابل توجه دیش تنظیمه بارسیور فول اچ دی دیگه امتحان کردم خوب بود ضمنا برنامه جدید رو هم دادم بازم حل نشد..به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

دوست گرانمایه اجازه میخواهم سئوال کنم که ماهواره بدر رو چگونه دریافت میکنید ؟ آیا با استغاده از قیچی زدن روی دیش هاتبرد دریافت میکنید و یا اینکه دیش مجزایی جهت دریافت این ماهواره نصب کردید ؟؟ اگر قیچی زدید علت " عدم تنظیم مناسب LNB قیچی بدر هست و توصیه میکنم ریسیور رو بهمراه تلویزیون بالا ببرید و قیچی بدر رو تنظیم کنید و زمانی که کانالهای HD مورد نظر تصویر مناسبی داشت قیچی رو ثابت کنید . اما اگر از دیش استفاده میکنید که بعید میدانم تنظیم دیشتان را بهینه کنید .

rahpoya
28th May 2013, 14:17
خیلی خیلی ممنون خیلی سالاری

aramhitler
28th May 2013, 19:41
سلام دوستان!! من یه مشکلی با زیرنویس دارم !! نمیدونم چرا هرچی زیرنویس میارم نمیخونه!! هر دو یک نام تو یه پ.شه اما اصلن زیر نویس نمیاره !! نمیدونم چیکارش کنم خواهشن کمک کنید !! iSTAR 30000 MEGA ver1.61

kami 2015
28th May 2013, 20:06
سلام دوستان!! من یه مشکلی با زیرنویس دارم !! نمیدونم چرا هرچی زیرنویس میارم نمیخونه!! هر دو یک نام تو یه پ.شه اما اصلن زیر نویس نمیاره !! نمیدونم چیکارش کنم خواهشن کمک کنید !! iSTAR 30000 MEGA ver1.61

دورد

دوست عزيز شما گزينه sub را بزن زبان دستكاه هم روي فارسي بزار

niknam 12
28th May 2013, 20:09
باسلام به كليه اساتيد و مديران سايت من رسيور اي استار30000 8مگ دارم جديدابا ورزن 1.63 ابديت كردم كليه كانالهاي اچ دي وكارتي بعد از10 ثانيه نشان دادن تصوير ميره ولي صدا مياد بايد برگردي به كانالهاي ديگه و دوباره ان كانال بازم بع از10 ثانيه همون هم با شرينگ هواي و جي شير لطف كنيد راهماي كنيد

aramhitler
28th May 2013, 20:10
دورد

دوست عزيز شما گزينه sub را بزن زبان دستكاه هم روي فارسي بزار

زدم !! اما بازم نیاورد !! هر سه گزینشم امتحان کردم!! زبونشم فارسی کردم!! اما نیاورد که نیاورد!! مشکل کجاست ؟! چون برای همه فیلمها و زیرنویسا اینجوریه !! ممنون برای پاسختون !

2. و چه طوری میتونم SINEMA TV ASK HD رو فعال کنم؟! آخرین سافتم ریختمو اما فعال نیست! با چی و چگونه و تو چه مسیری فعالش کنم ؟!

خواهشن منتظر جوابم !! ممنونم !!

niknam 12
28th May 2013, 20:24
کدوم دستگاه بهتره ؟ 30000 مگا یا 50000 با این همه امکانات و فلش مموری 2 گیگی که روش هست ؟ از نظر کیفیت تصویر و شیرینگ هوایی کدوم بهتره ؟ دوست عزيز فقط اي استار 30000 8 مگ ازنظر تصوير وشرينگ و كيفيت من الان دوسال استفاده ميكنم هيچ مشگلي نداره 20 بيسته

aramhitler
28th May 2013, 20:54
زدم !! اما بازم نیاورد !! هر سه گزینشم امتحان کردم!! زبونشم فارسی کردم!! اما نیاورد که نیاورد!! مشکل کجاست ؟! چون برای همه فیلمها و زیرنویسا اینجوریه !! ممنون برای پاسختون !

2. و چه طوری میتونم SINEMA TV ASK HD رو فعال کنم؟! آخرین سافتم ریختمو اما فعال نیست! با چی و چگونه و تو چه مسیری فعالش کنم ؟!

خواهشن منتظر جوابم !! ممنونم !!

من منتظر جوابم !! یادتون نده خواهشن !!!
با سپاس

msarian9
29th May 2013, 03:30
باسلام به كليه اساتيد و مديران سايت من رسيور اي استار30000 8مگ دارم جديدابا ورزن 1.63 ابديت كردم كليه كانالهاي اچ دي وكارتي بعد از10 ثانيه نشان دادن تصوير ميره ولي صدا مياد بايد برگردي به كانالهاي ديگه و دوباره ان كانال بازم بع از10 ثانيه همون هم با شرينگ هواي و جي شير لطف كنيد راهماي كنيد
دوست گرانقدر " بنده دقیقا دستگاه مشابه ریسیور شما رو دارم و با همون ورژن هم آپگرید کردم اما به مشکلی که شما فرمودید برنخوردم . توصیه میکنم با توجه به عدم تفاوت محسوس ورژنهای 1.63و1.61 از ورژن 1.61 استفاده کنید و ببینید مشکل پابرجاست یا خیر . موفق باشید

1rezam
30th May 2013, 00:49
بابا ما یک رسیور x15000 گرفتیم با نرم افزارهای 1.57- 1.60- 1.61 -1.62 ابدیت کردم ولی هیچ کدام سرورش از 26 بالاتر نمیره لطفا راهنمایی کنید

Mortal Kombat
30th May 2013, 00:54
بابا ما یک رسیور x15000 گرفتیم با نرم افزارهای 1.57- 1.60- 1.61 -1.62 ابدیت کردم ولی هیچ کدام سرورش از 26 بالاتر نمیره لطفا راهنمایی کنید

درود

بعد از بروز رسانی رسیور را به ریست کارخانه کنید .

msarian9
30th May 2013, 01:22
دوست گرامی شما اگر دستگاه 15000 خریداری کرده اید با هر ورژنی هم امتحان کنید و به هر تعداد سروری هم وصل شوید متاسفانه دستگاه کانالهای کارتی رو باز نخواهد کرد چون شیرینگ دستگاه 15000 مشکل اساسی داره .

mega8
30th May 2013, 12:44
دوست گرانقدر " بنده دقیقا دستگاه مشابه ریسیور شما رو دارم و با همون ورژن هم آپگرید کردم اما به مشکلی که شما فرمودید برنخوردم . توصیه میکنم با توجه به عدم تفاوت محسوس ورژنهای 1.63و1.61 از ورژن 1.61 استفاده کنید و ببینید مشکل پابرجاست یا خیر . موفق باشید

باسلام برای منم که از ورژن 1.61 استفاده مکنم همین مشکل هست .مخصوصا وقتی میرم رو شبکه های sky sport بعد چند ثانیه قطع میشن دوستان لطفا راهنمایی کنید

kami 2015
30th May 2013, 13:46
من منتظر جوابم !! یادتون نده خواهشن !!!
با سپاس

دورد

آموزش نحوه پخش فیلم با زیرنویس فارسی در رسیورهای iStar
در قدم اول شما باید فایل فیلم و زیرنویس رو دقیقاً همنام کنید و اون ها رو به فلش انتقال بدید و اون رو به دستگاه متصل کنید.
از طریق کلید USB بر روی ریموت کنترل داخل فلش شده و فیلم مورد نظرتون رو play (پخش) کنید. منتظر باشید تا تصویر فیلم ظاهر بشه.
در این مرحله کلید SUB بر روی کنترل رو بزنید، حالا پنجره ای باز شده که باید الان دکمه قرمز رو از روی ریموت فشار بدید که پنجره ای جدید مجدداً ظاهر میشه. در این مرحله باید گزینه شماره 11 (Arabic Window) رو انتخاب کنید.
حالا می تونید از دیدن فیلم با زیرنویس فارسی لذت ببرید.
اگر مدل شما HD باشد میتوانید از فرمت های Sub/Idx هم استفاده کرده که در شمایل و پخش زیبای آن موثر خواهد بود.

kami 2015
30th May 2013, 13:48

دورد

دوست عزيز بايد بعضـــي از سرور ها را دستي وارد كرد

اموزشش هست

aramhitler
31st May 2013, 02:20
دورد

آموزش نحوه پخش فیلم با زیرنویس فارسی در رسیورهای iStar
در قدم اول شما باید فایل فیلم و زیرنویس رو دقیقاً همنام کنید و اون ها رو به فلش انتقال بدید و اون رو به دستگاه متصل کنید.
از طریق کلید USB بر روی ریموت کنترل داخل فلش شده و فیلم مورد نظرتون رو play (پخش) کنید. منتظر باشید تا تصویر فیلم ظاهر بشه.
در این مرحله کلید SUB بر روی کنترل رو بزنید، حالا پنجره ای باز شده که باید الان دکمه قرمز رو از روی ریموت فشار بدید که پنجره ای جدید مجدداً ظاهر میشه. در این مرحله باید گزینه شماره 11 (Arabic Window) رو انتخاب کنید.
حالا می تونید از دیدن فیلم با زیرنویس فارسی لذت ببرید.
اگر مدل شما HD باشد میتوانید از فرمت های Sub/Idx هم استفاده کرده که در شمایل و پخش زیبای آن موثر خواهد بود.

sدوست عزیز من هم همونکاری رو که گفتی کردم. اما با زدن دکمه قرمز هیچ اتفاقی نیفتاد !!
سوال 2 رو هم بیزحمت جواب بدین! من دانگل دارم و نمیدونم چه طوری SINEMA TV ASK و در چه مسیری با چه کدی فعال کنم !!؟؟

fm5915
1st June 2013, 01:08
دوست گرانمایه اجازه میخواهم سئوال کنم که ماهواره بدر رو چگونه دریافت میکنید ؟ آیا با استغاده از قیچی زدن روی دیش هاتبرد دریافت میکنید و یا اینکه دیش مجزایی جهت دریافت این ماهواره نصب کردید ؟؟ اگر قیچی زدید علت " عدم تنظیم مناسب LNB قیچی بدر هست و توصیه میکنم ریسیور رو بهمراه تلویزیون بالا ببرید و قیچی بدر رو تنظیم کنید و زمانی که کانالهای HD مورد نظر تصویر مناسبی داشت قیچی رو ثابت کنید . اما اگر از دیش استفاده میکنید که بعید میدانم تنظیم دیشتان را بهینه کنید .

سلام داداش مرسی از جوابتون
بنده با قیچی بدر را دارم ولی همانطور که قبلا هم به عرضتان رسوندم با همین شرایط با رسیور استارمکس امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت خودم هم تعجب می کنم.حس می کنم دستگاه با نوع فرمت پخش شده از کانالهای اچ دی ایران مشکل داره

niknam 12
1st June 2013, 15:48
باسلام نرم افزارهاي اي استار 30000 و20000 ايا باهم فرق داره به همديگه ميخوره يانه ممنون/؟؟؟؟؟؟؟؟

niknam 12
1st June 2013, 16:01
باسلام درمنوي تنظيمات دررسيور اي استار 30000 مگا گزينه منوي سستيم كد گذاري براي چيست چراهيچ عكس العملي انجام نميده

msarian9
1st June 2013, 16:33
دوست من این منو نشاندهنده سیستمهای کدگذاری هست که دستگاه ساپورت میکنه و مطلب مهمی توش نیست . خیالتون جمع ....

ASALAK
1st June 2013, 17:45
دوست عزیز منوی سیستمهای کدگذاری بس از ابدیت دستگاه وفعال نمودن بچ.اکتیو میشه
سعی نکنید وارد اون بشید ودستکاری کنید .ممکنه کد ویا ایدینت یک یا چند کانال رو عوض ویا پاک کنید وبا مشکل مواجه بشید
واگه قادر به این کار نیستسد بهتره از سافتکم های موجود در بخش استفاده کنید

بهتره
باور کن !!!
:smile:

kami 2015
1st June 2013, 17:51
sدوست عزیز من هم همونکاری رو که گفتی کردم. اما با زدن دکمه قرمز هیچ اتفاقی نیفتاد !!
سوال 2 رو هم بیزحمت جواب بدین! من دانگل دارم و نمیدونم چه طوری SINEMA TV ASK و در چه مسیری با چه کدی فعال کنم !!؟؟

دورد

مــــــــا هواره TURKSAT (42E) فــــــركانس اين دو كانل با كد بيس باز ميشه و هر چند وقت هم ميسوزه

11913
H

5480 2/3
Sinema TV Aksiyon HD
Sinema TV Aşk HD

اين كــــــــدها را امتحان كن ببين باز ميشه

Sinema TV Aksiyon HD

BISS KEY:
FA 74 1C 8A BD 84 A8 E9

=====
Sinema TV Aşk HD

BISS KEY:
9F C4 AD 10 7B 77 BA AC

kami 2015
1st June 2013, 17:52
باسلام نرم افزارهاي اي استار 30000 و20000 ايا باهم فرق داره به همديگه ميخوره يانه ممنون/؟؟؟؟؟؟؟؟

دورد

دوست عزيز هركدام با يك ديگـــــــر فرق داره

aramhitler
2nd June 2013, 11:51
دورد

مــــــــا هواره TURKSAT (42E) فــــــركانس اين دو كانل با كد بيس باز ميشه و هر چند وقت هم ميسوزه

11913
H

5480 2/3
Sinema TV Aksiyon HD
Sinema TV Aşk HD

Sinema TV Aksiyon HD

BISS KEY:
FA 74 1C 8A BD 84 A8 E9

=====
Sinema TV Aşk HD

BISS KEY:
9F C4 AD 10 7B 77 BA AC

شاگا و درود.
ممنون برای سوال 2. اگه سوخت کجا تازشو پیدا کنم ؟!

و در مورد زیرنویس یادتون رفت !!

ALEDAVOD
2nd June 2013, 12:15
شاگا و درود.
ممنون برای سوال 2. اگه سوخت کجا تازشو پیدا کنم ؟!

و در مورد زیرنویس یادتون رفت !!

مدیران بخش کدگذاری و دستان کدهای تازه در بخش کد گذاری اعلام میکنند

aramhitler
2nd June 2013, 13:32
دورد

11913
H

5480 2/3
Sinema TV Aksiyon HD
Sinema TV Aşk HD

Sinema TV Aksiyon HD

BISS KEY:
FA 74 1C 8A BD 84 A8 E9

=====
Sinema TV Aşk HD

BISS KEY:
9F C4 AD 10 7B 77 BA AC

راستی اون Prov Id و Indexو ایناشو چی بنویسم؟!
بعد اینکه نوشتم چی کار کنم ؟! سرچ دوباره میخاد ؟! من که زدم هیچی نشد.

مدیران بخش کدگذاری و دستان کدهای تازه در بخش کد گذاری اعلام میکنند

ممنونو کجاست ؟!

و اینکه تروخدا مشکل زیرنویسمو حل کنین! اعصابمو خورد کرده!

aramhitler
4th June 2013, 13:45
انگار کسی نیست کمکمون کنه !!

kami 2015
4th June 2013, 18:13
انگار کسی نیست کمکمون کنه !!

دورد

دوست عزيز همان اموزشش هست ولي من دستكاه را در اختيـــــار ندارم براي سوال اول

سوال دوم اين سافت كم را به دستكـــــاه انتقال بده بد كه كدها سوخت مثل همين كدها را بده

Ver 3.2 :

Added BARCA TV new freq 10°E 11547 V 1613 5/6
Added MU TV new freq 10°E 11547 V 1613 5/6
Added 2M National HD Eutelsat 3,1°E 12704 H 4444
Added 2M MENA HD Eutelsat 3,1°E 12704 H 4444
Updated Bulsat 39.0°E activ Key & next key
Updated SRTV FEED Eutelsat 16A 11512 V 29950 2/3
Updated RAI Sport1 & 2 (When Encrypted) 13°E [Hotbird] 11804V SR 27500 FEC 2/3

aramhitler
5th June 2013, 16:16
دورد

دوست عزيز همان اموزشش هست ولي من دستكاه را در اختيـــــار ندارم براي سوال اول

سوال دوم اين سافت كم را به دستكـــــاه انتقال بده بد كه كدها سوخت مثل همين كدها را بده

Ver 3.2 :

Added BARCA TV new freq 10°E 11547 V 1613 5/6
Added MU TV new freq 10°E 11547 V 1613 5/6
Added 2M National HD Eutelsat 3,1°E 12704 H 4444
Added 2M MENA HD Eutelsat 3,1°E 12704 H 4444
Updated Bulsat 39.0°E activ Key & next key
Updated SRTV FEED Eutelsat 16A 11512 V 29950 2/3
Updated RAI Sport1 & 2 (When Encrypted) 13°E [Hotbird] 11804V SR 27500 FEC 2/3

خیلی خیلی دستت درد نکنه !!!

aramhitler
6th June 2013, 12:49
دوست من ممنونم! ما این که چیزیو فعال نکرد! باید کار دیگه ایی بکنم؟! اصلن تورکستم هیچیش فعال نیست!

kami 2015
6th June 2013, 13:13
دوست من ممنونم! ما این که چیزیو فعال نکرد! باید کار دیگه ایی بکنم؟! اصلن تورکستم هیچیش فعال نیست!

دورد

دوست عزيز اين كدها 4 يا 5 روزه ميسوزه شما بايد توي بخش كدها را نگاه كني كه اگر كدي براي

اينهـــــا فعال شد به دستكا ه بزني

aramhitler
6th June 2013, 15:28
دورد

دوست عزيز اين كدها 4 يا 5 روزه ميسوزه شما بايد توي بخش كدها را نگاه كني كه اگر كدي براي

اينهـــــا فعال شد به دستكا ه بزني

زدم اما هیچی تغیر نکرده!! هیچی هم فعال نکرده!

aramhitler
6th June 2013, 20:44
زدم اما هیچی تغیر نکرده!! هیچی هم فعال نکرده!

آقا کامی ؟!؟!؟!!؟ هلپپپپپپپپپپپ !!!!!

kami 2015
6th June 2013, 21:57
آقا کامی ؟!؟!؟!!؟ هلپپپپپپپپپپپ !!!!!

دورد

دوست عزيز توضيح دادم كه اين كـــــــدها چند روزه هست اگر كد جديد آمد

توي بخش كدها اعـــــــــلام ميگنم

Mohsen Raha
7th June 2013, 00:09
با سلام خدمت شما اساتيد عزيز من به رسيور30000megaبرنامه 1.63رو انتقال دادم ولي موقعي كه تايمر رو روشن ميكنم بعد از 14ثانيه دستگاه خاموش ميشه حالا فرقي هم نميكنه رو چه تايمي گذاشته باشم درضمن يك بار هم دستگاه رو ريست كردم و دوباره همون نرم افزار رو زدم واسه يه شب خوب شد ولي دوباره همون جورييه لطفا راهنمايي كنيد :confused:

aramhitler
7th June 2013, 01:08
دورد

دوست عزيز توضيح دادم كه اين كـــــــدها چند روزه هست اگر كد جديد آمد

توي بخش كدها اعـــــــــلام ميگنم

نه بحثم سر این نیست!! باید کاری کنم؟! باید چیزی بشه؟! چون من از اولم فقط مسیر هاتبرد و آسترا 1 برام فعال بود نه بقیه!!

alex670
7th June 2013, 15:26
با سلام من ریسیور ای استار ایکس2500 دارم به وای فای وصل شده ولی اکتیو نمیشه مشکل چیه ممکنه از سرعت اینترنت باشه ممنون میشم کمکم کنید

msarian9
7th June 2013, 15:37
منظورتون از active نشدن چیه ؟ مودم شما توسط ریسیور شناخته شده یا نه ؟ امکانات youtube و weather فعال هستند یانه ؟ اگر فعال هستند زحمت بکشید با آخرین نرم افزار آپگرید کنید و ریست فکتوری و سرچ مجدد . موفق باشید .

argh
9th June 2013, 06:01
با عرض سلام به کیان ست نرم افزار کارخانه ای ای استار 20000 8مگا ورژن 1.42 رو میخوام چون ورژنهای دیگه ایراد دارند فقط ورژن کارخونه ای این مدل بدون مشکل کار میکونه مرسی.

msarian9
9th June 2013, 07:39
با عرض سلام به کیان ست نرم افزار کارخانه ای ای استار 20000 8مگا ورژن 1.42 رو میخوام چون ورژنهای دیگه ایراد دارند فقط ورژن کارخونه ای این مدل بدون مشکل کار میکونه مرسی.

دوست گرامی دستگاه ISTAR 20000 8 MEGA همچین ورژنی نداره . شما میتونید از ورژن 1.22 استفاده کنید . اگر مشکل حل نشد بفرمایید تا ورژنهای دیگری در اختیار شما قرار بگیرد .

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
نرم افزار رسمی و جديد
ISTAR X20000 mega
ورژن : 1.22
به تاریخ :2012/03/14

قابلیت :

fix farsi teletex
open irib3 channel

argh
12th June 2013, 01:47
سلام مرسی مرسی مرسی بابت ورژن 1.44 و 1.46 و 1.48 ای استار 20000 8 مگا مشکل من با ورژن 1.44 حل شد . سپاسگذارم .

khb122
14th June 2013, 12:00
سلام چند روزی هست که رسیور من .اس استار 30000 مگا فول اچدی. شرینگ هواییش قطع شده از اخرین نرم افزار 1.63 هم استفاده کردم ولی درست نشد مسیر شرینگ رسیورم w3 هست لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

vahid6630
14th June 2013, 12:10
سلام چند روزی هست که رسیور من .اس استار 30000 مگا فول اچدی. شرینگ هواییش قطع شده از اخرین نرم افزار 1.63 هم استفاده کردم ولی درست نشد مسیر شرینگ رسیورم w3 هست لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

اطلاعیه در مورد تمدید شیرینگ هوایی istarx30000 mega ([Only registered and activated users can see links])

khb122
14th June 2013, 17:52

vahid6630
14th June 2013, 19:13

در همان انجمن های نامبرده پی گیری نمایید

hchaker
15th June 2013, 15:57
سلام ایا کسی ای استار15000داره ازش راضی امکاناتش خوبه من اینترنت وایرلس دارم جواب میده
با تشکر

Mortal Kombat
15th June 2013, 17:57
سلام ایا کسی ای استار15000داره ازش راضی امکاناتش خوبه من اینترنت وایرلس دارم جواب میده
با تشکر

درود

30000 بگیرید عالی هست . از لحاظ سخت افزاری از دیگر مدل ها هم خوب هست .

kami 2015
15th June 2013, 23:27
دورد

ايستــــــــــار 30000 تـــــــــا ييد ميشه وايفا اين مــــــــدل اذيت ميگنه

rembo
17th June 2013, 03:25
با تشکر از سایت و اساتید محترم آی استار 15000 آکبند از کارتن در آوردم خاموشه و بالا نمی آید تغذیه رو هم عوض کردم نشد لطفا یاری کنید با تشکر.

rembo
18th June 2013, 14:32
.با تشکر از همه ی دوستان .فرقبین ایستار 30000مگا با 50000 چیست ایا مدت اکانت 30000بیشتر است یا 50000 وهمین طور کیفیت تصویر کدام بهتر است ویا کسی که پارسال ویا کسی که امسال 30000خریده.شیرینگهوایی هر دو با هم قطع میشوند مدت پایان اکانت تشکر [Only registered and activated users can see links]

argh
21st June 2013, 03:57
سلام چطوری میشه ای استار 20000 8مگا ورژن 1.44 که اینترنت لن کانکته ابدیت کرد . تشکر

a-ha
22nd June 2013, 17:13
درود بر شما وقتی که ریسیور ای استار مدل x15000 رو خریداری کردم و شیرینگشو راه انداختم متوجه شدم که مدتش سه ماهه است به این سایت مراجعه کردم و دیدم که این فقط مشکل من نیست و باقی دوستان نیز مدت شیرینگشون سه ماهست در جواب ما اساتید گفتن که این امکان نداره و شرکت اعلام کرده که تمامی محصولات شرکت یک سالست و که این که شرکت دروغ نمیگه به اطلاع این دوستان میرسونم که شیرینگ من درست بعد از مدت حک شده در منوی دستگاه قطع شده در ضمن برای اینکه مطمئن باشید تاریخ شیرینگ از روزی آغاز شد که من به اینترنت وصل شدم و خواهشی که ازشما دارم اینه که یه جواب قانع کننده به من بدهید که چرا شیرینگ این مدل سه ماهست وشما گفتید یک سالست؟و اینکه دست ماهایی که این کلاه به سرمون رفته به جایی بند هست یا خیر؟ممنون از شما

kami 2015
22nd June 2013, 17:51
با تشکر از سایت و اساتید محترم آی استار 15000 آکبند از کارتن در آوردم خاموشه و بالا نمی آید تغذیه رو هم عوض کردم نشد لطفا یاری کنید با تشکر.

دورد

دستگاه ايستار توش خيلي خرابي داره قبلا اينجوري نبود ولي الان شايد بالا 10 تا ايستار 50000

اگبند كه تمامي پنلهاي جلو خامش هست و دستگاه بايد فلش بشه

kami 2015
22nd June 2013, 17:55
درود بر شما وقتی که ریسیور ای استار مدل x15000 رو خریداری کردم و شیرینگشو راه انداختم متوجه شدم که مدتش سه ماهه است به این سایت مراجعه کردم و دیدم که این فقط مشکل من نیست و باقی دوستان نیز مدت شیرینگشون سه ماهست در جواب ما اساتید گفتن که این امکان نداره و شرکت اعلام کرده که تمامی محصولات شرکت یک سالست و که این که شرکت دروغ نمیگه به اطلاع این دوستان میرسونم که شیرینگ من درست بعد از مدت حک شده در منوی دستگاه قطع شده در ضمن برای اینکه مطمئن باشید تاریخ شیرینگ از روزی آغاز شد که من به اینترنت وصل شدم و خواهشی که ازشما دارم اینه که یه جواب قانع کننده به من بدهید که چرا شیرینگ این مدل سه ماهست وشما گفتید یک سالست؟و اینکه دست ماهایی که این کلاه به سرمون رفته به جایی بند هست یا خیر؟ممنون از شما

دورد

دوست عزيز شما بايد به سايت فوق رفته چون شيرينگ يك سال را ســــــا يت اصلي

توي تمام فروم هاش گذاشته !!!!

kami 2015
22nd June 2013, 17:58
سلام چطوری میشه ای استار 20000 8مگا ورژن 1.44 که اینترنت لن کانکته ابدیت کرد . تشکر

دورد

دوست عزيز ازطريق ((( usb )))

عباس اباد
23rd June 2013, 00:30
پچ اورجینال ای استار 20000سری اول مگا تو سایت اپلود کنید با تشکر از شما عزیزان

rajeb khers
23rd June 2013, 01:35

دوست عزيز چاره اي نيست تو سري جديد كلا بدون شرينگ قراره بدن بايد اكانت بخري

msarian9
23rd June 2013, 01:47

دوست گرامی شما در عین بدشانسی کمی هم شانس اوردید . شرکت ISTAR در ابتدای عرضه محصول ISTAR 15000 اعلام کرد که این دستگاه دارای شیرینگ یکساله اینترنتی است و در بدو امر هم این قضیه صحت داشت اما پس از مدتی کاربرانی که اقدام به خرید این مدل میکردند که شما هم جزو اوندسته اید متوجه کاهش مدت شیرینگ از یکسال به 3 ماه میشدند . پس از گذشت 4 تا 5 ماه شرکت بدون اعلام قبلی این شیرینگ 3 ماهه رو هم کاملا کنسل کرد و علیرغم ارائه یک عدد USB WiFi بهمراه دستگاه و اتصال به 26 سرور ٰ شیرینگ رایگان فعال نمیشود چون شیرینگی درکار نیست . نمیدونم کدام یک از دوستان درباره مدت شیرینگ بشما اطلاعات داده اما مطمئن هستم هیچ سوءنیتی درکار نبوده و همه تقصیر متوجه شرکت istar هست که جدیدا و بدون اعلام قبلی و علیرغم تبلیغات زمان فروش دست به کاهش یا کنسل کردن مدت شیرینگ مدلهایی چون istar 15000 و istar 30000 mega کرده و بواسطه نداشتن نمایندگی در ایران دست مصرف کنندگان ایرانی بجایی بند نیست .

m.nsat2
23rd June 2013, 09:29
ماشاله کلی کلاهبردار شدن...ایناهم یاد گرفتن....

mvco
5th July 2013, 21:32
سلام دستگاه من x20000 full HD امروز کانالهای کارتی را باز نمیکند
سرورهام از 27 تا شده 26 تا لطفآ اگه میشود کمک کنید

kami 2015
5th July 2013, 22:24
سلام دستگاه من x20000 full HD امروز کانالهای کارتی را باز نمیکند
سرورهام از 27 تا شده 26 تا لطفآ اگه میشود کمک کنید

دورد

دوست عزيز اگر مودم شما مشكل نداره يك بار دستگاه را ريست كن و از اول شيرينگ را

انــــــدازي كن و از پچ جديد استفـــــاده كن

mani5401
6th July 2013, 14:47
سلام خدمت دوستان عریرمن رسیور ای استار15000گرفتم ایاکسی می تونه لودربابرنامه فلش برام براره

kami 2015
6th July 2013, 16:49
سلام خدمت دوستان عریرمن رسیور ای استار15000گرفتم ایاکسی می تونه لودربابرنامه فلش برام براره

دورد

شما از لودر 20000 هزار يا 30000 هزار ايستار استفاده كن تو بخش هست

arastoo62
8th July 2013, 23:39
درود دوستان عزیز

رسیور 15000 من زمانی که برنامه ریختم منوش دچار مشکلاتی شده. مثلا وارد منو میشه اما وارد قسمت تنظیمات یا اصلاح کانالها نمیشه. لطفا من رو راهنمایی کنید. در ضمن پچ قدیمی تر هم ریختم همین مشکل رو داره. از طرفی به دلیل مشکل منو تنظیم کارخانه ای هم نمیشه.

با تشکر

IRANIA
9th July 2013, 00:03
درود دوستان عزیز

رسیور 15000 من زمانی که برنامه ریختم منوش دچار مشکلاتی شده. مثلا وارد منو میشه اما وارد قسمت تنظیمات یا اصلاح کانالها نمیشه. لطفا من رو راهنمایی کنید. در ضمن پچ قدیمی تر هم ریختم همین مشکل رو داره. از طرفی به دلیل مشکل منو تنظیم کارخانه ای هم نمیشه.

با تشکر

سلام
برنامه کارخانه را انتقال دهید مشکل حل می شود

a-ha
13th July 2013, 13:46
با درود فراوان به اساتید محترم من یک راهنمایی میخواستم در مورد خرید ریسیوری که این امکانات رو داشته باشه:داشتن دو درگاه یو اس پی
نداشتن محدودیت ضبط از کانالهای کارتی
شیرینگ یک ساله واقعی اینترنتی
قابلیت ضبط وپخش همزمان دو کانال
ممنون میشم راهنماییم کنید

kami 2015
13th July 2013, 14:38
با درود فراوان به اساتید محترم من یک راهنمایی میخواستم در مورد خرید ریسیوری که این امکانات رو داشته باشه:داشتن دو درگاه یو اس پی
نداشتن محدودیت ضبط از کانالهای کارتی
شیرینگ یک ساله واقعی اینترنتی
قابلیت ضبط وپخش همزمان دو کانال
ممنون میشم راهنماییم کنید

دورد

دوست عزيز دستگاه استار مكس x200 اين گزينها را دارد

amirpa
16th July 2013, 16:14
با سلام وخسته نباشید به شما
من جدیدترین آپگرید را میخواهم, محبت نموده ارسال کنید.
باتشکر فراوان

mehdijadidi661
16th July 2013, 22:58
با سلام/من برنامه 15000 MEGA رو واسه 15000 USB -CA زدم دستگاه روي BOOT مونده لطف ميكنيد منو راهنمايي كنيد.هر چي گشتم آپديت 15000USB-CA رو پيدا نكردم.ممنون ميشم.

rajeb khers
17th July 2013, 01:21
با سلام/من برنامه 15000 MEGA رو واسه 15000 USB -CA زدم دستگاه روي BOOT مونده لطف ميكنيد منو راهنمايي كنيد.هر چي گشتم آپديت 15000USB-CA رو پيدا نكردم.ممنون ميشم.

رسيور 15000 يك مدل بيشتر نيست و مدل 15000 MEGA با 15000 USB -CA يكي هست شما مشكل رو جاي ديگه جستجو كنيد!!

فايل زير رو دانلود كن فايل رفع بوت بهمراه لودر هست كه بايد با كابل انتقال بدي و درست ميشه بعد آخرين ورژن رو انتقال بده

gholipoor1391
17th July 2013, 13:13
مي خوام از شيرينگ ريسيور i star x99 caالبته شيرينگ اينترنتي براي كارت دي وي بي خو استفاده كنم ايا اين امكانش هست و مي خواستم بدانم ريسيور اي استار 99از چه نوع شيرينگ اينترنتي رايگان استفاده مي كند كه قابل استفاده در كارت دي وي بي نيست 2:ايا نمي شود از اطلاعات دستگاه براي قرار دادن يا كانفيگ كردن در فايل هاي hadu newamand/wincsc انجام داد ؟ با تشكر . منتظر پاسخ

vahid6630
17th July 2013, 13:42
مي خوام از شيرينگ ريسيور i star x99 caالبته شيرينگ اينترنتي براي كارت دي وي بي خو استفاده كنم ايا اين امكانش هست و مي خواستم بدانم ريسيور اي استار 99از چه نوع شيرينگ اينترنتي رايگان استفاده مي كند كه قابل استفاده در كارت دي وي بي نيست 2:ايا نمي شود از اطلاعات دستگاه براي قرار دادن يا كانفيگ كردن در فايل هاي hadu newamand/wincsc انجام داد ؟ با تشكر . منتظر پاسخ

خیر دوست من

alilotca
26th July 2013, 10:47
سلام رو پنل x30000 mega بعد از روشن کردن وکلمه boot میاد و حرف H چشمک می زنه چیکار کنم؟ با تشکر

vahid6630
26th July 2013, 11:01
سلام رو پنل x30000 mega بعد از روشن کردن وکلمه boot میاد و حرف H چشمک می زنه چیکار کنم؟ با تشکر

به وسیله لودر نرم افزار کار خا نه ای منتقل کنید مشکل حل میشود

rofagha
26th July 2013, 12:05
نرم افزار کاخانه به وسیله کابل ولودر وارد کن حل میشه

alireza_sa
26th July 2013, 13:48
سلام من مشترک سی سی کم هستم نرم افزار 1.63 رو ریختم رو دستگاه ولی از اون موقع کانالای ایرانیم و خیلیای دیگه هر 2 تانیه یه بار میزنه سیگنال ضعیف ممکنه به خاطر نرم افزار جدید باشه .
بهترین ورژن چیه از نظر شما؟

kingarsh
1st August 2013, 14:10
[QUOTE=rajeb khers;328185]رسيور 15000 يك مدل بيشتر نيست و مدل 15000 MEGA با 15000 USB -CA يكي هست شما مشكل رو جاي ديگه جستجو كنيد!!

فايل زير رو دانلود كن فايل رفع بوت بهمراه لودر هست كه بايد با كابل انتقال بدي و درست ميشه بعد آخرين ورژن رو انتقال بده[/QUOT

سلام من هركاري ميكنم اين نرم افزار به رسيور منتقل نميشه يعني هيچ عكس العملي رسيور نشون نميده وهمچنان كلمه bootجلوي صفحه نمايش نشان داده ميشه

vahid6630
1st August 2013, 14:21
[QUOTE=rajeb khers;328185]رسيور 15000 يك مدل بيشتر نيست و مدل 15000 MEGA با 15000 USB -CA يكي هست شما مشكل رو جاي ديگه جستجو كنيد!!

فايل زير رو دانلود كن فايل رفع بوت بهمراه لودر هست كه بايد با كابل انتقال بدي و درست ميشه بعد آخرين ورژن رو انتقال بده[/QUOT

سلام من هركاري ميكنم اين نرم افزار به رسيور منتقل نميشه يعني هيچ عكس العملي رسيور نشون نميده وهمچنان كلمه bootجلوي صفحه نمايش نشان داده ميشه

سلام ئوست من

اگر بوت است شما باید به وسیله کابل نرم افزار کار خا نه ای منتقل کنید

mkh57
8th August 2013, 23:52
سلام وخسته نباشد خدمت اساتید محترم ریسور30000mgaما سیگنال دو تا تییونرش بالامیاد و تنظیماتش روهم انجا دادیم نرم افزار جدید رو هم ریختیم تنظیمات کارخانه هم زدیم ولی کانالهای کارتی رو باز نمیکنه حتی بعضی کانالها هم زرد میشه ولی انهارو هم باز نمیکنه لطفا راهنمایی فرمایید .

با تشکر

rajeb khers
9th August 2013, 01:08
سلام وخسته نباشد خدمت اساتید محترم ریسور30000mgaما سیگنال دو تا تییونرش بالامیاد و تنظیماتش روهم انجا دادیم نرم افزار جدید رو هم ریختیم تنظیمات کارخانه هم زدیم ولی کانالهای کارتی رو باز نمیکنه حتی بعضی کانالها هم زرد میشه ولی انهارو هم باز نمیکنه لطفا راهنمایی فرمایید .

با تشکر

آخرين ورژن رو ريختيد 1.64؟

شما به قسمت مشخصات رسيور برو و تاريخ sds time رو ببين از تاريخ امروز نگذشته باشه كه اگر گذشته كه شرينگتون تموم شده و اگر مونده كه بايد به ترتيب جلو بريم تا جواب بگيري

naser69
10th August 2013, 00:57
با درود خدمت اساتید محترم.
سوالی داشتم در باره ای استار 15000.
میخواستم بپرسم بهترین نرم افزار برای تایم شیفت 15000 کدام ورژن هست چون هرکدام را که میزنم درست کار نمیکنه و سر ساعت ظبط نمیکنه.
با تشکر

kingg
10th August 2013, 14:54
با سلام خدمت اساتید محترم.
من یه istar20000 گرفتم تمام تنضیمات شرینگم انجام دادم ردیف کار میکنه ولی بعضی وقتا صدا خودبخود کم و زیاد میشه.لطفا راهنمایی کنید اشکال از چیه؟

kami 2015
10th August 2013, 16:34
با درود خدمت اساتید محترم.
سوالی داشتم در باره ای استار 15000.
میخواستم بپرسم بهترین نرم افزار برای تایم شیفت 15000 کدام ورژن هست چون هرکدام را که میزنم درست کار نمیکنه و سر ساعت ظبط نمیکنه.
با تشکر
دورد

دوست عزيز بايد ساعت دستگــــــــــــاه را دقيق تنظيم كني

با سلام خدمت اساتید محترم.
من یه istar20000 گرفتم تمام تنضیمات شرینگم انجام دادم ردیف کار میکنه ولی بعضی وقتا صدا خودبخود کم و زیاد میشه.لطفا راهنمایی کنید اشکال از چیه؟

دوست دستگاه را با اخرين پچ ابگريد كن و يك بار دستگاه را به تنظيم كارخانه ببر

naser69
10th August 2013, 20:24
با تشکر از شما دوست عزیز
ساعت رو دقیق تنظیم کردم هم اتومات هم دستی اما موقع ظبط عمل نمیکنه ساعت دستگاه یا عقب میمونه یا جلو میره.
با تشکر

Mohsen Raha
14th August 2013, 13:06
سلام ميخواستم بدونم تكليف شرينگ هوايي چي شد يك سري پكيج ها هم مثل الجزيره قطع شده واسه ديدن فوتبال هاي زنده چه بايد كرد لطفا راهنمايي كنيد

vahid6630
14th August 2013, 13:53
سلام ميخواستم بدونم تكليف شرينگ هوايي چي شد يك سري پكيج ها هم مثل الجزيره قطع شده واسه ديدن فوتبال هاي زنده چه بايد كرد لطفا راهنمايي كنيد

الجزیره را از نیل ست دریافت کنید

sh.joomong
14th August 2013, 22:14
با سلام; چند روزی است که کانالهای کارتی دستگاهم قطع شده است .لطفا" راهنماییم کنید .نرم افزار ریسیورم 1.58 می باشد .ریسیورم i star -x30000mega-usB-CA-HDMI می باشد.باز هم از اینکه راهنماییم میکنید از شما عزیزان متشکرم.

kami 2015
14th August 2013, 23:52
با سلام; چند روزی است که کانالهای کارتی دستگاهم قطع شده است .لطفا" راهنماییم کنید .نرم افزار ریسیورم 1.58 می باشد .ریسیورم i star -x30000mega-usB-CA-HDMI می باشد.باز هم از اینکه راهنماییم میکنید از شما عزیزان متشکرم.

دورد

دوست عزيز شما از اخرين پچ تو بخش استفــــــــــاده كن ورژن 164 يا 166

دستگــــــــاه را ابگريد كن و دوبار شيرينگ را رااندازي كن !!!! در ضمن مودم خود را يك چك كنيد

as_sadegh
17th August 2013, 20:18
دورد

دوست عزيز شما از اخرين پچ تو بخش استفــــــــــاده كن ورژن 164 يا 166

دستگــــــــاه را ابگريد كن و دوبار شيرينگ را رااندازي كن !!!! در ضمن مودم خود را يك چك كنيد

سلام
اين الجزيره ها بخصوص اچ ديا با شيرينگ رايگان istar 30000 مگا باز ميشن؟ واسه من همه كانالام باز تو بدر و هاتبرد ولي رو نايل باز نيست. ١٠٦٦ استفاده كردم

maad
17th August 2013, 21:39
با سلام به تمام اساتید من ای استار شیرنگ هوایی فعال کردم بهتین شبکه های که میتونم ببینم چیه با تشکر

kami 2015
17th August 2013, 21:58
سلام
اين الجزيره ها بخصوص اچ ديا با شيرينگ رايگان istar 30000 مگا باز ميشن؟ واسه من همه كانالام باز تو بدر و هاتبرد ولي رو نايل باز نيست. ١٠٦٦ استفاده كردم

دورد

دوست عزيز من جهت نايل ست را ندارم كه تست كنم دوستاني كه دارن اعلام كنن

موفق باشي

afshin44
24th August 2013, 00:26
با سلام به تمام اساتید من ای استار شیرنگ هوایی فعال کردم بهتین شبکه های که میتونم ببینم چیه با تشکر

سلام گلم بهت تبریک میگم که تو سعی خودت موفق شدی
عزیز ببخشید که من جسارت میکنم فقط خواستم سؤالت بی جواب نمونده باشه
دیدن کانالها سلیقه ایه من خودم بی بی سی اچ دی و دیسکاوری و اسپورت هاشو دوستدارم
امید دارم خودت با عوض کردن و دیدن کانالها به سلیقه دلخواه خودت برسی

موفق باشی

6512
31st August 2013, 23:11
با عرض سلام خدمت دوستان شرینگ رایگان دستگاهم تموم شده چطوری از دانگل برای باز کردن کانالهام استفاده کنم دستگاهم-x30000mega-usB-CA-HDMI

barcelona44
31st August 2013, 23:22
با عرض سلام خدمت دوستان شرینگ رایگان دستگاهم تموم شده چطوری از دانگل برای باز کردن کانالهام استفاده کنم دستگاهم-x30000mega-usB-CA-HDMI

شما نرم افزار 1.55 رو بزن شیرینگ روی دبلیو سه سرور یک وصله.

mamal!
1st September 2013, 03:17
سلام دوستان
من رسیورم ای استار 30000 مگا 8 مگ هست که از طریق شرینگ هوایی w3 شبکه های کارتی رو فعال نمیکنه میتونید راهنماییم کنید البته اخرین ورزن رو هم زدم خواستم ورزن 1.55 رو بزنم که خطا میده

rajeb khers
1st September 2013, 04:10
سلام دوستان
من رسیورم ای استار 30000 مگا 8 مگ هست که از طریق شرینگ هوایی w3 شبکه های کارتی رو فعال نمیکنه میتونید راهنماییم کنید البته اخرین ورزن رو هم زدم خواستم ورزن 1.55 رو بزنم که خطا میده

تو قسمت مشخصات رسيور برو ببين تاريخ sds time رو كي زده اگر از تاريخ روز گذشته كه شرينگ تموم شده

در مورد ورژن 1.55 هم كه اگر ورژن 1.60 رو منتقل كني بعدش ميتوني هر ورژن رو منتقل كني

يا ورژن 1.64 و اخرين ورژن 1.66 رو هم منتقل كني مشكل بازگشت به ورژنهاي پايين هم حل شده

mamal!
1st September 2013, 05:19
ممنون از راهنماییتون
من الان ورزن 1.63 روش نسب دارم که مشکل بازگشت به عقب رو داره لطفا یه ادرس بدید که بتونم این ورزن هایی که فرمودید رو دانلود کنم بازم پیشاپیش ممنون

rajeb khers
1st September 2013, 05:48
ممنون از راهنماییتون
من الان ورزن 1.63 روش نسب دارم که مشکل بازگشت به عقب رو داره لطفا یه ادرس بدید که بتونم این ورزن هایی که فرمودید رو دانلود کنم بازم پیشاپیش ممنون

پيام خصوصيتو چك كن

merdas.
3rd September 2013, 12:46
با سلام وعرض خسته نباشید
خدمت مدیر محترم

من istar 15000 با گردون دارم و پس از آپگرید آن بعضی اوقات دستگاه هنگ کرده و نه کانالی باز میکند و نه فرمان چرخش میدهد تا اینکه دوشاخه را بیرون وجابجا کرده درست شود, چه باید کرد؟
واینکه من تابه حال از شیرینگ رایگان آن استفاده نکردم, آیا زمان آن پایان یافته یا از زمان استفاده یکسال مدت داره ؟

باسپاس
مرداس

vahid6630
3rd September 2013, 13:09
با سلام وعرض خسته نباشید
خدمت مدیر محترم

من istar 15000 با گردون دارم و پس از آپگرید آن بعضی اوقات دستگاه هنگ کرده و نه کانالی باز میکند و نه فرمان چرخش میدهد تا اینکه دوشاخه را بیرون وجابجا کرده درست شود, چه باید کرد؟
واینکه من تابه حال از شیرینگ رایگان آن استفاده نکردم, آیا زمان آن پایان یافته یا از زمان استفاده یکسال مدت داره ؟

باسپاس
مرداس

سلام دوست من

از یک ورژن دیگر استفاده کنید

شیرنگ رایگان هم از اولین بار اتصال لن شروع میشود

rajeb khers
3rd September 2013, 13:10
با سلام وعرض خسته نباشید
خدمت مدیر محترم

باسپاس
مرداس

رسيورهاي سري اول اكانت 3 ماهه رايگان داشتن اما توليدات جديد اكانت رايگان ندارند و بايد تهيه كنيد

اگر با ورژن قبل اين مشكل رو نداشتيد به ورژن قبل برگردونيد يا با اين ورژن ريست فكتوري و سرچ مجدد انجام بديد

merdas.
3rd September 2013, 13:41
از توجه و پاسخ سریعتان متشکرم

مرداس

K.F720
7th September 2013, 19:35
سلام.
من رسيور 30000mega دارم.شيرينگ هواييش تمام شده و من سريال 12 رقميش رو هم email كردم بعدش بايد چيكار كنم؟
اگه از net استفاده كنم برام مشگلي پيش مياد؟
لطفا به هر دو سوال پاسخ كامل بدين!
با سپاس فراوان!

kami 2015
7th September 2013, 21:46
سلام.
من رسيور 30000mega دارم.شيرينگ هواييش تمام شده و من سريال 12 رقميش رو هم email كردم بعدش بايد چيكار كنم؟
اگه از net استفاده كنم برام مشگلي پيش مياد؟
لطفا به هر دو سوال پاسخ كامل بدين!
با سپاس فراوان!

دورد

دوست عزيز در طي روز برو روي يك كانال كارتي يك دقيقه صبر كن اگر فعال شده باشه

كانلها باز ميشه از نت هم استفـــــاده كني مشكل پيش نمياد[Only registered and activated users can see links]

موفق باشي

kingg
8th September 2013, 16:48
درود

من ایستار 20000 دارم بعضی وقتا صدای کانالها ضعیف و قوی میشه.لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه؟00

kami 2015
8th September 2013, 21:03
درود

من ایستار 20000 دارم بعضی وقتا صدای کانالها ضعیف و قوی میشه.لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه؟00

دورد

شما اخرين پچ [Only registered and activated users can see links]را به دستگاه بزن سپس يك بار دستگاه را ريست فگتوري كن

sobhani2013
9th September 2013, 10:41
با سلام میخواستم نرم افزار و کانال چینیه آی استار20000 برا گرفتن با موتور برام ارسال کنین باتشکر

kami 2015
9th September 2013, 12:32
با سلام میخواستم نرم افزار و کانال چینیه آی استار20000 برا گرفتن با موتور برام ارسال کنین باتشکر

دورد

دست عزيز به بخش ايستار 20000 برو

mojtaba511
9th September 2013, 14:02
با سلام من ایکلاس9696x pvr دارم به مشکل برخورده روشنش که میکنم منو نداره کلیداشم کار نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

MAHDI13625
11th September 2013, 20:49
درود
دوستان كسي قيمت ISTAR 15000 براي مصرف كننده داره؟

kami 2015
11th September 2013, 22:44
با سلام من ایکلاس9696x pvr دارم به مشکل برخورده روشنش که میکنم منو نداره کلیداشم کار نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

درود

دورد دوست عزيز توي بخش ايكلاس سوال خود را مطرح كن
دوستان كسي قيمت ISTAR 15000 براي مصرف كننده داره؟

قيمت دادن توي سايت ممنوع هست

eternaln
14th September 2013, 21:51
سلام و خسته نباشید
رسیور من istar x20000 full HD mega 8M هست با ورژن نرم افزاری 1.62.
در حال حاضر مشکلی که دارم اینه که وقتی در قسمت فرکانس ها ok میکنم دستگاه ریبوت میشه. همچنین دکمه های کنترل خوب کار نمیکنه. هر دو کنترل تست شده.
برای آپدیت هم وقتی روی فایل آپدیت ok میکنم، پیغام fail! میده. ورژن های 1.69 1.66 1.64 تست شده و همگی fail شد.پ
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

kami 2015
14th September 2013, 22:24
سلام و خسته نباشید
رسیور من istar x20000 full HD mega 8M هست با ورژن نرم افزاری 1.62.
در حال حاضر مشکلی که دارم اینه که وقتی در قسمت فرکانس ها ok میکنم دستگاه ریبوت میشه. همچنین دکمه های کنترل خوب کار نمیکنه. هر دو کنترل تست شده.
برای آپدیت هم وقتی روی فایل آپدیت ok میکنم، پیغام fail! میده. ورژن های 1.69 1.66 1.64 تست شده و همگی fail شد.پ
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

دورد

ورژن 1.58[Only registered and activated users can see links] را بريز بد بچهاي ديگر را

hamid195
14th September 2013, 23:21
دوستان چطور باید با مودم جدید 3جی روی50000کار کرد وشیرینگ را فعال کرد

majidgol
15th September 2013, 13:59
بچه ها سلام ايا 20000 8 مگ واي فاي را ساپورت ميكنه ؟و ميشه بدون كابل لن شيرينگ اينترنتيشو فعال كرد اگر ميشه چه جوري؟من ميخوام با فلش واي فاي كار كنم. دست بوسم.

elyasm2003
26th September 2013, 21:53
سلام دوستان
نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه.
من لیست کانال های ادیت شده 20000 مگا برای دیش گردون میخوام. جایی هست که دانلود کنم؟ یا کسی داره؟
مرسی

kami 2015
27th September 2013, 12:43
سلام دوستان
نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه.
من لیست کانال های ادیت شده 20000 مگا برای دیش گردون میخوام. جایی هست که دانلود کنم؟ یا کسی داره؟
مرسی

دورد

توي بخش ايستار كا نلهاي چيده شده برو كا نلها هست

amin100000
27th September 2013, 18:43
سلام
من کد والدین رسیور 20000 8mg رو گم کردم چطور ریست کنم

kami 2015
27th September 2013, 19:05
سلام
من کد والدین رسیور 20000 8mg رو گم کردم چطور ریست کنم

دورد

9876[Only registered and activated users can see links]

elyasm2003
27th September 2013, 20:19
دورد

توي بخش ايستار كا نلهاي چيده شده برو كا نلها هست

سلام
دوست عزیز من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم متاسفانه . امکانش هست لینک اون قسمت رو بزارید؟
خیلی ممنون

AYOOBINASIR
28th September 2013, 01:19
سلام دوست عزیز نایلست 201 و نایلست 102 ازهم چی فرق داره منظورم اینه که من نمیتونم الجزیره اسپورت اچ دی را دریافت کنم ریسورم x20000 8m

kami 2015
28th September 2013, 13:20
سلام دوست عزیز نایلست 201 و نایلست 102 ازهم چی فرق داره منظورم اینه که من نمیتونم الجزیره اسپورت اچ دی را دریافت کنم ریسورم x20000 8m

دورد

دوست عزيز براي دريافت كا نلهاي الجزیره اسپورت اچ دی NILESAT (7W)

بگيري

kami 2015
28th September 2013, 13:25
سلام
دوست عزیز من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم متاسفانه . امکانش هست لینک اون قسمت رو بزارید؟
خیلی ممنون

دورد

از لينك زير دانلود كن كا نا لهاي چيده شده

مكا 20000 براي ديش كردون[Only registered and activated users can see links]

afshin44
29th September 2013, 16:44
بچه ها سلام ايا 20000 8 مگ واي فاي را ساپورت ميكنه ؟و ميشه بدون كابل لن شيرينگ اينترنتيشو فعال كرد اگر ميشه چه جوري؟من ميخوام با فلش واي فاي كار كنم. دست بوسم.

درود
دوست من روی کارتن اگه نوشته که وای فای
بله داره شما باید یه فلش وای فای تهیه کنید و تا کانکنت بشید

koorush.r
30th September 2013, 14:25
رسیور آی استار ایکس 15000 من یه مشکلی داره رو ماهواره یاه ست کانال های اس دی صداشون مدام قطع میشه به خاطر پارازیت هم نیست چون در ساعاتی که پارازیت قطع میشه هم همین مشکل رو داره.
آپدیت 1.72 رو هم ریختم هیچ فرقی نکرد.
ما همیشه پارازیت داریم کل کانال ها قطع میشن. فقط اس دی یاه ست پارازیت نداره که اونم خودش صداش قطع میشه.
کلا تنظیمات کارخانه زدم دوباره اسکن مردم باز هم همینجوری بود حتی سیم رو مستقیم به ال ان بی زدم باز هم همینجوری بود. ممنون میشم کمکم کنید.

kami 2015
30th September 2013, 14:32
رسیور من یه مشکلی داره رو ماهواره یاه ست کانال های اس دی صداشون مدام قطع میشه به خاطر پارازیت هم نیست چون در ساعاتی که پارازیت قطع میشه هم همین مشکل رو داره.
آپدیت 1.72 رو هم ریختم هیچ فرقی نکرد.
ما همیشه پارازیت داریم کل کانال ها قطع میشن. فقط اس دی یاه ست پارازیت نداره که اونم خودش صداش قطع میشه.
کلا تنظیمات کارخانه زدم دوباره اسکن مردم باز هم همینجوری بود حتی سیم رو مستقیم به ال ان بی زدم باز هم همینجوری بود. ممنون میشم کمکم کنید.

دورد

از ورژنهاي پاينتر استفاده كن 1.69 بد از ابگريد ريست فكتوري كن

koorush.r
1st October 2013, 12:57
دورد

داداش این کارم کردم ولی درست نشد . همه راه ها رو امتحان کردم ولی نشد.

kami 2015
1st October 2013, 13:57
داداش این کارم کردم ولی درست نشد . همه راه ها رو امتحان کردم ولی نشد.

دورد

دوست عزيز اين مشكل تبحال گزارش نشده كه صداها مشكل داره

شما روي tv ديگه با كابلي ديگه تست كن ببين مشكل برطرف ميشه

koorush.r
2nd October 2013, 11:30
دورد

داداش کابل رو هم عوض کردم بهترین کابل رو گرفتم کابل مخصوص دوربین مدار بسته ضد نویز تمام مس بازهم هیچ فرقی نکرد مستقیم هم که زدم به دستگاه بدون سوئیچ بازم درست نشد. جالبه که کانال های این فرکانس اینجوری میشن ولی جم دری رو همین فرکانس ولی اون درسته هیچ مشکلی نداره.

kami 2015
2nd October 2013, 12:07
داداش کابل رو هم عوض کردم بهترین کابل رو گرفتم کابل مخصوص دوربین مدار بسته ضد نویز تمام مس بازهم هیچ فرقی نکرد مستقیم هم که زدم به دستگاه بدون سوئیچ بازم درست نشد. جالبه که کانال های این فرکانس اینجوری میشن ولی جم دری رو همین فرکانس ولی اون درسته هیچ مشکلی نداره.

دورد

دوست عزيز يعني شما روي تمام اين كا نالها مشكل داري من خودم

بعضي جاها كه ميرم اين كا نلها را ميگرم صداشون زياد خوب نيست

حالا شما با كدام صدا مشكل داري بنويس ببينم دوستان ديگه هم با اين كا نلها

مشكل دارن ولي فكر ميكنم مشكل از خود كانا لها باشه[Only registered and activated users can see links]

Onyx

1410
1420 Far
14

Mifa Music

1510
1520 Far
15

Rubix

1610
1620 Far
16

River

1710
1720 Far
17

Gem Life

1810
1820 Far
18

Dari 1
w ([Only registered and activated users can see links]) F ([Only registered and activated users can see links])
2110
2120 Afg
21

Kurdino

2210
2220 Kur
22

GEM Junior

2310
2320 Far
23

Gem TV
-w- ([Only registered and activated users can see links])
2510
2520 Far
25

Ti TV (Tapesh International)
2610
2620 Far
26

0 to 100

koorush.r
2nd October 2013, 22:11
[QUOTE=kami 2015;346470]دورد

دوست عزيز يعني شما روي تمام اين كا نالها مشكل داري من خودم

بعضي جاها كه ميرم اين كا نلها را ميگرم صداشون زياد خوب نيست

حالا شما با كدام صدا مشكل داري بنويس ببينم دوستان ديگه هم با اين كا نلها

مشكل دارن ولي فكر ميكنم مشكل از خود كانا لها باشه[Only registered and activated users can see links]

Onyx

1410

1420 Far

14

Mifa Music

1510

1520 Far

15

Rubix

1610

1620 Far

16

River

1710

1720 Far

17

Gem Life

1810

1820 Far

18

Dari 1

w ([Only registered and activated users can see links]) F ([Only registered and activated users can see links])

2110

2120 Afg

21

Kurdino

2210

2220 Kur

22

GEM Junior

2310

2320 Far

23

Gem TV

2510

2520 Far

25

Ti TV (Tapesh International)

2610

2620 Far

26

0 to 100

[/QUOTE
channel SD on yahsat 11881. river , mifa , rubix , in kanalha sedashon ghat mishe vali Gem Dari va Onyx roo hamin ferekans hastan vali ghat nemishe sedashon.

kouroshs
12th October 2013, 13:16
سلام
من usb wifi tplink tl-wn725n دارم ولی اصلا رسیور نمیشناسه چراغشم روشن نمیشه همه گزیتهای شبکه هم غیر فعاله. (f1+456,f1+666 اینا رو هم امتحان کزدم)

kami 2015
12th October 2013, 23:07
سلام
من usb wifi tplink tl-wn725n دارم ولی اصلا رسیور نمیشناسه چراغشم روشن نمیشه همه گزیتهای شبکه هم غیر فعاله. (f1+456,f1+666 اینا رو هم امتحان کزدم)

دورد

دستگاه شما چه مدلي هست

دوست عزیز شما يو اس بي وايرلس رو به رسيور متصل بعد در قسمت وايرلس ستينگ گزينه دوم براي سرچ رو انتخاب تا وايرلس شما شناخته بشود كه در آن صورت مقدار گريندگي رو رسيور نشان مي دهد مودم رو هم در حالت اتوماتيك بگذاريد تا رسيور با مودم وايرلس مچ شود اگر مودم شناخته نشد يا رسيور با مودم مچ نيست يا تنظيمات رو درست انجام نداديد. اما بهتر هست که با کابل وصل کنی که دردسر کمتری داره چون همیشه کمی تواین مبحث مشکلاتی وجود داره

kouroshs
14th October 2013, 15:22
سلام
اصلا usb wifi رو نمیشناسه که قسمت وایرس ستینگ رو بیاره.چند تا پیج ها نوشته بود istar همه مدل usb wifi رو ساپورت نمیکنه.حالا نمیدوونم کدوم مدلها رو ساپورت میکنه یه جا نوشته بود
ralink 5370 که اصلا نیست پیدا نکردم

kami 2015
14th October 2013, 17:49
سلام
اصلا usb wifi رو نمیشناسه که قسمت وایرس ستینگ رو بیاره.چند تا پیج ها نوشته بود istar همه مدل usb wifi رو ساپورت نمیکنه.حالا نمیدوونم کدوم مدلها رو ساپورت میکنه یه جا نوشته بود
ralink 5370 که اصلا نیست پیدا نکردم

دورد

دوست عزيز از كدام دستگاه استفاده ميگني اگر دستگاه شما

لن داره از لن استفاده كن

victor_2sp
20th October 2013, 00:38
75830باسلام واحترام یه آیستار20000سری اول دارم که از دوماه پیش دوتا مشکل اساسی براش بوجود آمده که تمام تجاربمو بکاربردم اما هنوز مشکل هاپابرجاست.1-روی بدر دوکانال داکیو باکس و اگه اشتباه نکنم فایت کلاب اچدی هست که قبلا داشتمشون ولی الان هرچی اسکن میکنم حتی اسکن دستی نتورک وبلایند متاسفانه ندارمشون.2-روی هاتبیرد کانالای HBO.COMEDY.HBO2.BBCHD.NATIONAL WILED.ANIMAL PLANETHD.CINEMAXHDهمگی اچ دی رو دارم اما تصویر شطرنجی.هم با کابلHDMIوهم با کابلA.Vکه نمونه تصویر رو میزارم.اگر دوستان میتونن کمک بکنن.ممنون ومتشکر.

kami 2015
20th October 2013, 00:53
75830باسلام واحترام یه آیستار20000سری اول دارم که از دوماه پیش دوتا مشکل اساسی براش بوجود آمده که تمام تجاربمو بکاربردم اما هنوز مشکل هاپابرجاست.1-روی بدر دوکانال داکیو باکس و اگه اشتباه نکنم فایت کلاب اچدی هست که قبلا داشتمشون ولی الان هرچی اسکن میکنم حتی اسکن دستی نتورک وبلایند متاسفانه ندارمشون.2-روی هاتبیرد کانالای HBO.COMEDY.HBO2.BBCHD.NATIONAL WILED.ANIMAL PLANETHD.CINEMAXHDهمگی اچ دی رو دارم اما تصویر شطرنجی.هم با کابلHDMIوهم با کابلA.Vکه نمونه تصویر رو میزارم.اگر دوستان میتونن کمک بکنن.ممنون ومتشکر.

دورد

دوست عزيز اين كا نلها بايد ديش تنظيم باشه و پينگ اينترنت هم پايين باشه

كه فريز نداشته باشه HBO.COMEDY.HBO2.BBCHD.NATIONAL WILED.ANIMAL PLANETHD.CINEMAXHDهمگی

victor_2sp
20th October 2013, 03:21
کامی گرامی دوست ارجمند.سوالم دوتا بود.بعدش نوشتم تمام تجاربموبکار بردم.ضمن اینکه ازدانگل استفاده میکنم وهمچنین کانال یورواسپرت اچ ادی هم که پیش آنیمال پلانت اچ دی هست تصویرش سالمه.تصویرفریزنداره بلکه شطرنجی میشه وصدا کاملا واضحه.روی بدر هم جوابم راندادین.بااحترام.
دورد

دوست عزيز اين كا نلها بايد ديش تنظيم باشه و پينگ اينترنت هم پايين باشه

كه فريز نداشته باشه HBO.COMEDY.HBO2.BBCHD.NATIONAL WILED.ANIMAL PLANETHD.CINEMAXHDهمگی

victor_2sp
22nd October 2013, 01:34
شیرپاک خورده ای هست منو کمک کنه؟ممنون میشم.

kami 2015
22nd October 2013, 14:20
شیرپاک خورده ای هست منو کمک کنه؟ممنون میشم.

دورد

دوست عزيز شما ميگي هر چي تجربه داشتم گذاشتم ولي هنوز درست نشده

شما اولين كاري كه ميگردي با يك دستگاه ديگه تست ميگردي ببين باز روي

فركانس HBO.COMEDY.HBO2.BBCHD.NATIONAL WILED.ANIMAL

فريز داره يك النبي مرقوب ميزاشتي باز ببين اينجوري اخه فريز داشتن كانال ربطي به

کابلHDMI نداره بد اين كا نلها كه شما ميگي با شيرينك باز ميشه در ضمن

اسم اين كا نلها را لاتين بنويس با فركانس داکیو باکس و اگه اشتباه نکنم فایت

تا برات پيداش كنم در ضمن به پارزيت هم ببين ربط داره يا نه منطقه شما ببين مشكل پارزيت نداره

victor_2sp
22nd October 2013, 21:20
کامی گرامی دوست ارجمند.حتما اینارو که فرمودین انجام دادم.بااستارمکس 100و200.اسکار200وایستار40000 امتحان کردم بدون ایراد کارمیکنند.جالبه اونا همه شون روی 10890ورتیکال کانالایFightBOX HD(وDocuBOX HD]رودارند اما این 20000 اونارونمیگیره.دورد

دوست عزيز شما ميگي هر چي تجربه داشتم گذاشتم ولي هنوز درست نشده

شما اولين كاري كه ميگردي با يك دستگاه ديگه تست ميگردي ببين باز روي

فركانس HBO.COMEDY.HBO2.BBCHD.NATIONAL WILED.ANIMAL

فريز داره يك النبي مرقوب ميزاشتي باز ببين اينجوري اخه فريز داشتن كانال ربطي به

کابلHDMI نداره بد اين كا نلها كه شما ميگي با شيرينك باز ميشه در ضمن

اسم اين كا نلها را لاتين بنويس با فركانس داکیو باکس و اگه اشتباه نکنم فایت

تا برات پيداش كنم در ضمن به پارزيت هم ببين ربط داره يا نه منطقه شما ببين مشكل پارزيت نداره

[/QUOTE]

پروانه
23rd October 2013, 00:55

دوست عزيز رسيوررا درمكان ديگريعني خونه يكي ازاقوام نيز تست كن چون دريك رسيورسوپرمكس 1x1 اين مشكل به سرمن آمدكه درمسيراروپا pmcراودرمسيرهاي ديگرهمچنين بعضي كانال ها رانشان ندادآوردم خونه خودمان وبا ديش وال ان بي خودمان آمتحان كردم نشان داد،درحالي كه سيم وديش وال انبي آنها تازه بود ولي رسيورنشان نداد.اگرامتحان نكرده ايد ضرري نداردامتحان كن.

foxhamid
24th October 2013, 23:00
سلام
از کجا باید فهمید که دستگاه ای استار 30000 یک مگ هست یا هشت مگ
جلود دستگاه من اینو نوشته:
x30000-usb-ca-hdmi

AYOOBI
30th October 2013, 14:43
سلام من اکانت 1 ماه هه گرفتم نمیدونم چه جوری وارد دستگاه کنم میشه راهنمای کنید. ISTAR X 20000 FULL HD 8M

mehrdad rahimi
1st November 2013, 13:53
شرمنده طریقه آبگردکردن رسیوربرای دیدن کانلهای کارتی بلدنیستم درضمن وقتی یک بارمیخواستم امتهان کنم تمام کانالها پاک شد باید چکارکنم متشکرم. درضمن فایلهای جدید آبگردکردن ازکجاباید بگیرم رسیورم x30000megaهست و8mنسیت ممنون

poriya
1st November 2013, 16:36
سلام
خسته نباشید
پوریا هستم میخواستم لطف کنید طریقه دیدن زمان باقی مانده شیرینگ هوایی دستگاه مدل istar x30000 2t mega 8mیا همون sds time رواین دستگاه رو راهنمایی بفرمایید. دوم اینکه نرم افزار ورزن 1.72 تو سایت شما پیدا نکردم لطفا ارایه طریق بفرمایید.
باسپاس فراوان
mer30:redface::redface:

poriya
1st November 2013, 21:51
سلام
خسته نباشید
پوریا هستم میخواستم لطف کنید طریقه دیدن زمان باقی مانده شیرینگ هوایی دستگاه مدل istar x30000 2t mega 8mیا همون sds time رواین دستگاه رو راهنمایی بفرمایید. دوم اینکه نرم افزار ورزن 1.72 تو سایت شما پیدا نکردم لطفا ارایه طریق بفرمایید.
باسپاس فراوان
mer30:redface:

rajeb khers
1st November 2013, 23:26
سلام
خسته نباشید
باسپاس فراوان
mer30:redface:

شما وقتي شرينگ رو فعال كني تو قسمت مشخصات رسيور جايي كه ورژن نرم افزاري رسيور رو ميبيني گزينه sds time اضافه ميشه كه جلوش تاريخ زده و تا اون تاريخ شرينگ هوائي شما فعال هست و اعتبار داره

ورژن 1.72 رو هم تو پست زير آپلود شد ميتونيد دانلود كنيد

نرم افزار جديد و رسمی رسیور iSTAR X30000 MEGA 2 TUNER ورژن : 1.72 به تاریخ 25-09-2013 ([Only registered and activated users can see links])

poriya
2nd November 2013, 02:02
سلام
ازاطلاعات کامل وجامع جنابعالی کمال سپاس وتشکر را دارم .
mer30

سریوس
4th November 2013, 11:15
ریسیور Istar20000 هست زیاد هنگ میکنه چکار باید بکنم مر30.

cengiz
4th November 2013, 11:35
شرمنده طریقه آبگردکردن رسیوربرای دیدن کانلهای کارتی بلدنیستم درضمن وقتی یک بارمیخواستم امتهان کنم تمام کانالها پاک شد باید چکارکنم متشکرم. درضمن فایلهای جدید آبگردکردن ازکجاباید بگیرم رسیورم x30000megaهست و8mنسیت ممنون

دوست گرامی رسیور شما دارای شرینگ رایگان برای باز کردن کانالهای کارتی هست و کافیه که بعد از اپگرید با نرم افزار جدیدش از طریق فلش شرینگ رو راه اندازی کنید که البته نیاز به اینترنت داره . کابل لن رو از مودم اینترنت باید به پشت رسیو و جای لن متصل کنید . نحوه راه انداری شرینگ رو هم در بخش مربوطه توضیحش موجوده . در لینک زیر . البته فرقی نمیکنه نحوه کار تقریبا یکی هست :
فیلم آموزش راه اندازي شرينگ اینترنتی رسیورهای ای استار ( I STAR 99 ) ([Only registered and activated users can see links])

cengiz
4th November 2013, 11:40
سلام من اکانت 1 ماه هه گرفتم نمیدونم چه جوری وارد دستگاه کنم میشه راهنمای کنید. ISTAR X 20000 FULL HD 8M

اگه اکانتی که گرفتین سی سیکم cccam باشه در منوی نتورک و سرورها قسسمت بالای صخفه نوع شرینگ رو باید روی سیسکم بزارین . و ازلاعات اکانت رو شامل نام سرور ( یک تا 3 میتونه باشه ) و یوزر پسورد و پورت رو در قسمت مربوطه وارد میکنید همین .

kami 2015
4th November 2013, 12:37
سلام
از کجا باید فهمید که دستگاه ای استار 30000 یک مگ هست یا هشت مگ
جلود دستگاه من اینو نوشته:
x30000-usb-ca-hdmi

دورد

دوست عزيز دستگاه شما هيچ كدام از اينها نيست سرواول فول اچدي معمولي هست

موفق باشي

kami 2015
4th November 2013, 12:47

درود

1 . وارد قسمت IP SETTING شوید و دگمه زرد را بزنید تا دستگاه آیپی بگیرد
2 . وارد سرور ستینگ شوید . اگر قبلا تنظیمات مربوط به شیرینگ رایگان را انجام داده اید یکبار کلید F1 را بزنید تا تنظیمات پاک شوند
3 . تمامی 40 صفحه سرور ستینگ را با زدن دگمه آبی به حالت DISABLE در بیاورید . یعنی در پایین صفحه کنار رنگ آبی کلمه ENABLE نوشته شده باشد
4. تنظیمات مربوط به سیسکم خود را ( . url.IP-PORT.USER-PASS) در صفحات 1 تا 3 وارد کنید.چنانچه مراحل را صحیح انجام داده باشید باید زیر صفحه سرور ستینگ عبارت CONNECT را مشاهده کنید
5.به طور مثال
C: ema-ir.ath.cx 15000 1ema75 fwkkf
ادرس سرور( IP/URL)
ema-ir.ath.cx
شماره پورت
15000
يوزر (User Name)
1ema75
رمز (Password)
fwkkf
6.حتما گزینه Server Type را به CCCAM تعییر بدید .
7.اگر سرور شما 3 لاینه(سه خط)باشه در 3 صفحه و اگه دو لاینه(دو خط)باشه در دو صفحه وارد کنید کافیه.
8.اگر اکانت آیستار تموم نشده میتونین پس از انجام دادن مراحل بالا به صفحه 39 سرور ستینگ رفته و با زدن کلید F1 تنظیمات مربوط به شیرینگ رایگان را لود کرده و از شیرینگ رایگان آی استار و اکانت سیسکم خود بصورت همزمان استفاده کنید

kami 2015
4th November 2013, 12:49
دورد

موفق باشي

دوست عزيز دستگاه شما هيچ كدام از اينها نيست سري اول فول اچدي معمولي هست

naderfallah
6th November 2013, 02:20
با سلام من یک دستگاه ای استار20000مگا دارم با آخرین برنامه هم آپگریدش کردم ولی وقتی رسیور رو کوک میکنم برای نیم ساعت دیگه که خاموش شه بعد از 15 ثانیه شمارش معکوس 10ثانیه میده و خاموش میشه .مشکل از کجاست؟مرسی

rajeb khers
6th November 2013, 02:33
با سلام من یک دستگاه ای استار20000مگا دارم با آخرین برنامه هم آپگریدش کردم ولی وقتی رسیور رو کوک میکنم برای نیم ساعت دیگه که خاموش شه بعد از 15 ثانیه شمارش معکوس 10ثانیه میده و خاموش میشه .مشکل از کجاست؟مرسی

مشكل نرم افزاري هست

دوست عزيز ما دنبال بهبود وضعيت ماهواره اي رسيورها هستيم حل نميشه چه برسه به اين نوع مشكلات اين نوع مشكلات طبيعي هست

jalil896
6th November 2013, 15:32
درود راهی برای بازگشایی کانالهای کارتی در ایستارهای 30000 مگا که تاریخ شرینگ هوایشان به اتمام رسیده پیدا شده؟

kami 2015
6th November 2013, 16:14
درود راهی برای بازگشایی کانالهای کارتی در ایستارهای 30000 مگا که تاریخ شرینگ هوایشان به اتمام رسیده پیدا شده؟

دورد

شما ميتوني از سي سي كم استفــــــــاده كني

naderfallah
7th November 2013, 23:37
از g-shareجی شیر هم میتونی اکانت تهیه کنی .

poriya
8th November 2013, 20:47
سلام
پوریاهستم خسته نباشید
میخواستم بپرسم چطوری میتونم کانال های ضبط شده شیرینگی رو که با i star 30000 mega m8 2 tun ضبط شدهرو با کامپیوتر ببینم البته با km pl هم تستکردم باز نشد .mer30

NPS2014
8th November 2013, 21:04
سلام
پوریاهستم خسته نباشید
میخواستم بپرسم چطوری میتونم کانال های ضبط شده شیرینگی رو که با i star 30000 mega m8 2 tun ضبط شدهرو با کامپیوتر ببینم البته با km pl هم تستکردم باز نشد .mer30

دوست عزیز فعلا باهیچ نرم افزاری نمیشه فایل هارا پخش کرد

amir_1000
10th November 2013, 11:47
با سلام ، آیا برای انتقال نرم افزار بهتر است از usb جلوی دسنگاه استفاده شود یا از usb پشت دستگاه
و یک سوال دیگر هنگام اتصال فلش به usb جلو ، دستگاه هنگ میکند ولی با اتصال فلش به usb پشت ،
دستگاه هنگ نمی کند, علت چیست . ( istar x30000 mega) از نرم افزار 1.69 به بعد اینطوری شد .
در حال حاضر نرم افزار 1.73 بر روی دستگاه نصب میباشد . با تشکر

پروانه
10th November 2013, 11:57
با سلام ، آیا برای انتقال نرم افزار بهتر است از usb جلوی دسنگاه استفاده شود یا از usb پشت دستگاه
و یک سوال دیگر هنگام اتصال فلش به usb جلو ، دستگاه هنگ میکند ولی با اتصال فلش به usb پشت ،
دستگاه هنگ نمی کند, علت چیست . ( istar x30000 mega) از نرم افزار 1.69 به بعد اینطوری شد .

دوست عزيز پست تكراري نفرستيد پاسخ درپست قبلي داده شد.

amir_1000
10th November 2013, 16:49

با سلام خدمت مدیریت محترم ، شما فرمودید در پست قبلی پاسخ داده شده ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم
با تشکر

NPS2014
10th November 2013, 19:15

دوست عزیز برای انتقال نرم افزار فرقی نمی کند ولی بهتر است ازusb پشت استفاده گردد قبل از نرم افزار 1.69 چه نرم افزاری تزریق شده که این مشکل هنوز برای شما پیش نیامده از اون استفاده کن ببین مشکلت حل میشه اگه نشد دستگاه را به برگشتن تنظیمات کارخانه ریست کن و از آخرین آپدیت استفاده کن موفق باشی

amir_1000
10th November 2013, 20:13
مرسی از راهنمایی خوبتون

NPS2014
10th November 2013, 20:17
مرسی از راهنمایی خوبتون

خواهش می کنم دوست عزیز وظیفه است

پروانه
10th November 2013, 21:43
با سلام خدمت مدیریت محترم ، شما فرمودید در پست قبلی پاسخ داده شده ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم
با تشکر

سلام دوست عزيز برروي اي تايپينك كليك كن ببين تكراري فرستاده ايد يا نه؟
رسش و پاسخ درمورد رسیورهای Istar X20000 & X30000 OLD+1G فقط در این تاپیک ([Only registered and activated users can see links])

naderfallah
11th November 2013, 01:48
با سلام خدمت اساتید بزرگ .من رسیور آی استار20000مگا دارم و حالا اکانت جی شیر تهیه کردم حالا نمیدونم کجا مشخصات رو وارد کنم .خوشحال میشم کمکم کنید دقیق.)؟؟؟؟؟مرسی

پروانه
11th November 2013, 09:56
با سلام خدمت اساتید بزرگ .من رسیور آی استار20000مگا دارم و حالا اکانت جی شیر تهیه کردم حالا نمیدونم کجا مشخصات رو وارد کنم .خوشحال میشم کمکم کنید دقیق.)؟؟؟؟؟مرسی

دوست عزيز براي طرح سوال وآموزش به اين بخش مراجعه فرماييد.

نحوه شارژ اکانت G-Share رسیورهای ISTAR به صورت آنلاین ([Only registered and activated users can see links])

Mohammadaliii
24th November 2013, 00:28
دورد اخرين پـــــــچ و ســـــا فت كم را بزن سلام منم یه دستگاه سوپر لیزر 15000 دارم هنگام پخش فوتبال قطع میشود و مینویسد کارتی لطفا راهنمایی کنید ؟

Canalsat_HD
24th November 2013, 02:41
سلام.

من به تازگی یک رسیور Istar 20000 8mg خریدم. قبلا 9900Classic و 40000 داشتم که بخاطر مشکلاتی که داشتم دادمش رفت. الان این رسیور نسبت به رسیور های 30000 چقدر فرق داره؟ چون شنیدم این مدل جز بهترین های آی استار هست.

یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه آخرین نرم افزار این مدل رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ کل تاپیک ها رو زیر و رو کردم برای هر مدلی تاپیک بود غیر از این مدل!

NPS2014
24th November 2013, 02:59
سلام.

من به تازگی یک رسیور Istar 20000 8mg خریدم. قبلا 9900Classic و 40000 داشتم که بخاطر مشکلاتی که داشتم دادمش رفت. الان این رسیور نسبت به رسیور های 30000 چقدر فرق داره؟ چون شنیدم این مدل جز بهترین های آی استار هست.

یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه آخرین نرم افزار این مدل رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ کل تاپیک ها رو زیر و رو کردم برای هر مدلی تاپیک بود غیر از این مدل!

شیرینگ رایگان:
دارد/اینترنتی

موجود در بازار:
بله/جدید

کشور سازنده:
کره

شرکت سازنده:
ای استار

سال ساخت:
۲۰۱۳

مدل:
x 20000 full hd 8m

درگاه USB:
دارد/دارای ۲ جایگاه Usb پشت و جلو دستگاه

درگاه RS232:
دارد

درگاه شبکه:
دارد

خروجی HDMI:
دارد/فول HD

خروجی اسکارت:
ندارد

خروجی کامپونت:
دارد

خروجی AV:
دارد

خروجیRF:
ندارد

جایگاه کارتخوان:
دارد

جایگاه خشاب:
ندارد

ضبط تصویز PVR:
دارد

تصویر در تصویر:
ندارد

سایت منتشر کننده اطلاعات:
index.html ([Only registered and activated users can see links])

لوازم جانبی:
کابل HDMI/ریموت کنترل/باطری/دفترچه راهنما

تعویض کانال هنگام ضبط:
دارد

تیونر دوم:
ندارد

رنگ های موجود:
مشکی

فرمت ضبط:
MPEG/ts

پخش mp3:
دارد

full HD:
بله

EPG:
دارد

آپ گریت با USB:
دارد

امکان نصب هار د ۵ /۲ اینچی داخلی:
ندارد

ساپورت هارد:
دارد

خروجی DVI:
ندارد

مودم داخلی:
ندارد

Network Search:
دارد

ساپورت سویچ ۰٫۱,۱٫۱,۱٫۲,۰٫۱۲:
دارد

منوی زبان فارسی:
دارد

ساپورت تله تکست:
دارد

تایم شیفت:
دارد

قابلیت چند تصویر کردن:
دارد

جنس بدنه:
پنل جلو پلاستیک/بدنه فلزی

قابلیت بزرگ نمائی تصویر:
دارد

صدای دیجیتال( S.pdif):
دارد

S.video:
ندارد

e SATA:
ندارد

سیستم عامل:
ندارد

بله از مدل های دیگه بهتر است

از همین سایت دربخش آی استار میتونی دانلود کنی

amir_1000
25th November 2013, 00:01
با سلام . رسیور رو از قسمت پشت دستگاه خاموش کرده بودم وقتی روشن کردم ، کانالهای کارتی پاک شده بود سیستم را ریست فکتوری کردم و دوباره جستجوی کانال وقتی کانالها نصب شد ، کانالهای کارتی صدا ندارند و در ضمن در قسمت تاریخ اعتبار تاریخ به عقب برگشته یعنی به سال 2008 تغییر کرده است ( زمان شروع شرینگ برج 10 سال 2013 میباشد) لطفا راهنمایی بفرمائید باید چکار کنم . دستگاه istar x30000 mega نرم افزار 1.73 میباشد . با تشکر

پروانه
25th November 2013, 00:16
با سلام . رسیور رو از قسمت پشت دستگاه خاموش کرده بودم وقتی روشن کردم ، کانالهای کارتی پاک شده بود سیستم را ریست فکتوری کردم و دوباره جستجوی کانال وقتی کانالها نصب شد ، کانالهای کارتی صدا ندارند و در ضمن در قسمت تاریخ اعتبار تاریخ به عقب برگشته یعنی به سال 2008 تغییر کرده است ( زمان شروع شرینگ برج 10 سال 2013 میباشد) لطفا راهنمایی بفرمائید باید چکار کنم . دستگاه istar x30000 mega نرم افزار 1.73 میباشد . با تشکر

با سلام:یکبار با لودر وکابل RS232نرم افزار را انتقال دهید وتنظیم کارخانه نمایید.

amir_1000
25th November 2013, 06:08
با تشکر از راهنمایی شما

6512
25th November 2013, 16:26
با سلام ای استار 30000 دارم نرم افزار1.35 روش هست شرینگ دستگاه هم تموم شده الان به توصیه دوستم نرم افزار 1.55 میخواستم نصب کنم در حالی که نرم افزار جدید تری هم امده به نظر شما چه کار کنم:cool:

amir_1000
26th November 2013, 23:35
با سلام ، یکی از دوستانم به تازگی رسیور istar x30000 mega خریده است و هنوز روی دستگاهش نرم افزار نصب نکرده است.
میخواستم لطف بفرمائید و راهنمائی کنید اول کدام ورژن رانصب کند و کدام ورژن برای دستگاه بهتر میباشد . آیا میشود همزمان
هم شرینگ اینترنتی و شرینگ هوایی را استفاده کرد . ( اگر میشود کدام ورژن نرم افزار میباشد) با تشکر از لطف شما

NPS2014
27th November 2013, 00:18
با سلام ، یکی از دوستانم به تازگی رسیور istar x30000 mega خریده است و هنوز روی دستگاهش نرم افزار نصب نکرده است.
میخواستم لطف بفرمائید و راهنمائی کنید اول کدام ورژن رانصب کند و کدام ورژن برای دستگاه بهتر میباشد . آیا میشود همزمان
هم شرینگ اینترنتی و شرینگ هوایی را استفاده کرد . ( اگر میشود کدام ورژن نرم افزار میباشد) با تشکر از لطف شما

درود دوست عزیز شما از آخرین پچ ونرم افزار ارائه شده برای دستگاه استفاده کن ولی از شیرینگ اینترنتی استفاده نکن

شما ابتدا ازشیرینگ هوایی استفاده کنید وبعد از اتمام پایان شیرینگ هوایی به سراغ شیرینگ اینترنتی بروید چون که اگر شما شیرینگ اینترنتی را فعال کنید زمان شروع استفاده از شیرینگ اینترنتی آغاز می شود و اگر شما از آن استفاده نکنید به پایان می رسد فعلا فقط از شیرینگ هوایی استفاده شود تا مدت شیرینگ تمام شود موفق باشید

reza amin
27th November 2013, 16:34
سلام ودرود:خسته نباشید:میخواستم سوال کنم آیا امکان داره کانالهای سه بعدی در دستگاههای آی استار 20000 8 مگا ازطریق سرورها بازبشه ؟ اگه میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون.

vahid6630
27th November 2013, 16:46
سلام ودرود:خسته نباشید:میخواستم سوال کنم آیا امکان داره کانالهای سه بعدی در دستگاههای آی استار 20000 8 مگا ازطریق سرورها بازبشه ؟ اگه میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون.

اگر سی سی کم خریداری نمایید که سرورهای ان شامل کانال های فوق باشی اره