صفحه 24 از 178 نخستنخست ... 41415161718192021222324252627282930313233344474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1779

موضوع: آرشیو مشکلات رسیورهای STARSAT SR-2000HD ACE

تشکر ها
    53
    17 سپاس از6 پست

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ درمورد رسیورهای STARSAT SR-2000HD ACE فقط در این تاپیک

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط soheil_depor Click here to enlarge
    باسلام
    من اینترنت یک مگ دارم.
    مشکلم اینجاست که با وای فای که وصل میشم آی پی میگیره اما وصل نمیمونه.
    آخرین نسخه نرم افزار یعنی 1.32 را بریزید این مشکل حل میشه
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط majidkia Click here to enlarge
    سلام من از شرینگ رایگان استفاده میکنم چرا کانال spice باز نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید
    اکانت رایگان این رسیور همه شبکه ها را باز نمیکنه محدودیت داره
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط armen11 Click here to enlarge
    در رسیور استارست 2000کانال های +18چگونه باز کنیم ورژن1.30اصلاح شده است
    از نسخه 1.32 استفاده کنید بعضی کانالهای مزبور باز میشود
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط bax_065 Click here to enlarge
    سلام من میخوام ورژن یک سی رو وارد کنم باید چطور وارد کنم؟
    از آخرین نسخه 1.32 استفاده کنید بهترین ورژنه نرم افزار را از حالت زیپ دربیارید و بریزید روی فلش در شاخه اصلی و روش اوکی کنید ضمنا قبل و بعد از آپگرید هم ریست فکتوری کنید و از لیست آماده نرم افزار هم استفاده نکنید دوباره کانال یابی کنید
    سلام وقتی از اکانت خودم بجای شرینگ مجانی استفاده کردم تمام کانالهای +18 باز شد ولی نمیدونم چرا الجزیره 9 6 7 4 باز نمیشه mtv classic باز نمیشه قبل از این روی رسیور star max 5100 باز میشد خواهش میکنم کمک فوری :621221_LaieA_011:
    همونطور که گفتم این اکانت محدودیت داره با نسخه آخر 1.32 هم تست کنید

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mah_tor Click here to enlarge
    دوستان عزیز سلام :
    سال نو مبارک . با تشکر از زحمات شما مدیران وعزیزان زحمت کش. همونطور که قبلا گفتم رسیور استارست 2000 فول اچ دی ace دارم که متاسفانه روی بوت مونده وبالا نمیاد. هیچ برنامه ای هم تحویل نمیگیره. چراغ پنل و چراغ سیگنال روشن هست. لطفا راهنمایی کنید که غیر از مشکل آیسی چیکار میشه انجام داد و اگر با نرم افزارهای خاص میشه راهش انداخت که نرم افزار را برام بگذلرید به همراه راهنمایی نصب.
    با تشکر مجدد.
    منتظرم......
    نرم افزار نسخه آخر 1.32 رو با استفاده از لودر و کابل rs232 با کامپیوتر بریزید روش اگر مشکل حال نشه باید به تعمیرکار نشون بدید

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط saeedpm Click here to enlarge
    چطوری باید بفهمم شیرینگ رایگانم چقدرش مونده؟
    میرید در قسمت سرورها در سرور 40 اون پایین تاریخ شروع و خاتمه اکانت رایگان نوشته شده
    سلام از دوستان خواهش میکنم راهنمایی فوری بکنند میخواستم بدونم هر موقع که از کانال های کارتی بخام استفاده کنم باید دستگاه رو از پشت خاموش روشن کنم یا راه دیگری وجود داره کمک فوری نمیدونم چرا با شرینگ دستگاه کانال MTV Dance باز نمیشه ایا باید نرم افزار جدید رو بریزم
    از اخرین نسخه 1.32 استفاده کنید مشکل قطعی وای فای حل میشه و دیگه احتیاجی به خاموش روشن کردن نیست ضمنا همه کانالها را اکانت رایگان باز نمیکنه
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ssbangi Click here to enlarge
    درود به همگی من یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی از شیرینگ رایگان دستگاه استفاده میکنم کانالهای که با سیستم videogurd کد گذاری شده گیر میکه ولی بقیه ی کانالها اینجور نیست رسیورم 2000ace هست ممنون میشم راهنمایی کنید
    بعضی کانالهای اسکای ایتالیا فریز دارند راه حلی هم نداره شاید با سی سیکم بهتر بشه گرچه روی سی سی کم هم بعضی شبکه ها فریز دارند

2. 5کاربر از ariobarzan2 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmadrahim (27th March 2013),ALEDAVOD (25th March 2013),bisarzamin (26th March 2013),h7610 (25th March 2013),reza1485s (4th May 2013)

تشکر ها
    0
    0 سپاس از0 پست

Icon9 راه اندازی رسیور

با سلام
    من تازه starsat 2000hd ace گرفتم هیچکدوم از دکمه های ترکیبی که تد آموزشا هستش کار نمیکنه(f1+111 ,f1+333 , f1+666 ,...) وقتی میزنم کانال باز میشه .مثلا کانال شماره 111.ضمنا ورژن دستگاه من1.18 هستش.
    ضمنا روش دادن فرکانس دستی رو هم بهم بگین
    ممنون میشم اگه جواب بدین
    قبل از اینکه بخرم خیلی ازش تعریف شنیدم
    اما کم کم دارم پشیمون میشم

تشکر ها
    53
    17 سپاس از6 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی رسیور

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط donya5776 Click here to enlarge
    با سلام
    من تازه starsat 2000hd ace گرفتم هیچکدوم از دکمه های ترکیبی که تد آموزشا هستش کار نمیکنه(f1+111 ,f1+333 , f1+666 ,...) وقتی میزنم کانال باز میشه .مثلا کانال شماره 111.ضمنا ورژن دستگاه من1.18 هستش.
    ضمنا روش دادن فرکانس دستی رو هم بهم بگین
    ممنون میشم اگه جواب بدین
    قبل از اینکه بخرم خیلی ازش تعریف شنیدم
    اما کم کم دارم پشیمون میشم
    اول از همه با آخرین نسخه یعنی 1.32 آپگرید کنید
    برای فرکانس دستی هم به منو زیر برید
    menu-installation-antenna setting
    در قسمت transponder فرکانستون را وارد کنید در قسمت scan mode گزینه all channels و در قسمت start search گزینه transponder را انتخاب و ok کنید

5. نمایش تمام تشکر های ariobarzan2 در این پست:

ahmadrahim (27th March 2013)

تشکر ها
    0
    0 سپاس از0 پست

پیش فرض تاتا تی ام بکس

سلام به همگی میخواستم بدونم آیا نرم افزارای استرانگ 4622Xiiروی 4622Xiiiهم نصب میشن یا نه ممنون میشم اگه زود تر جوابو بذارید.در ضمن روش استفاده از شیرینگ رو هم اگه زحمتی نیست بذارین.

تشکر ها
    3,692
    13,646 سپاس از3,143 پست

پیش فرض پاسخ : تاتا تی ام بکس

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط tatatmbax Click here to enlarge
    سلام به همگی میخواستم بدونم آیا نرم افزارای استرانگ 4622Xiiروی 4622Xiiiهم نصب میشن یا نه ممنون میشم اگه زود تر جوابو بذارید.در ضمن روش استفاده از شیرینگ رو هم اگه زحمتی نیست بذارین.

دورد

دوست عزيز
    شما بايد به تيك دستگاه خودت بري

شما روي اين لينك
    كليك كن تمام پچ ها استرانك هر دو مدل و اموزها ي استرانگ هست

[لینک ها فقط برای اعضای ثبت نام شده قابل نمایش است. ]

8. 2کاربر از kami 2015 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmadrahim (27th March 2013),ariobarzan2 (27th March 2013)

تشکر ها
    0
    3 سپاس از2 پست

Icon16 شبکهsct

سلام چرا sctوhustler قطع شده؟چه کار کنم؟

تشکر ها
    0
    0 سپاس از0 پست

پیش فرض هنگ کردن استارست2000ایس

با سلام و تبریک سال نو به شما سروران گرامی . رسیوراستارست2000ایس دارم که بعد10دقیقه از زمان روشن شدن هنگ میکنه و با کنترل کار نمیکنه و باید از پشت دستگاه خاموش بشه متاسفانه بعد از روشن شدن مجدد اینبار بعد 2الی3 دقیقه هنگ میکنه لطفا جهت رفع مشکل راهنمایی بفرمایید
    ویرایش توسط alitanha0 : 27th March 2013 در ساعت 18:46

تشکر ها
    53
    17 سپاس از6 پست

پیش فرض پاسخ : هنگ کردن استارست2000ایس

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mehdi716 Click here to enlarge
    سلام چرا sctوhustler قطع شده؟چه کار کنم؟
    سرور شماره 8 را مشخصاتشو دستی وارد کنید
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط alitanha0 Click here to enlarge
    با سلام و تبریک سال نو به شما سروران گرامی . رسیوراستارست2000ایس دارم که بعد10دقیقه از زمان روشن شدن هنگ میکنه و با کنترل کار نمیکنه و باید از پشت دستگاه خاموش بشه متاسفانه بعد از روشن شدن مجدد اینبار بعد 2الی3 دقیقه هنگ میکنه لطفا جهت رفع مشکل راهنمایی بفرمایید
    با آخرین نسخه نرم افزار یعنی 1.32 آپگرید کنید قبل و بعد از آپگرید هم ریست فکتوری کنید از لیست آماده کانالها هم استفاده کنید دوباره کانال یابی کنید

تشکر ها
    1
    0 سپاس از0 پست

سلام به همه از اساتید محترم کمک میخواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید این رسیور فقط 4 تا فایو داره یا بیشتر من هر کار کردم نتونستم بیشتر از 4 تا فایو پیدا کنم اگه بیشتر داره لطفآ راهنمایی کنید.
    سوال دوم اینکه فایو بندی فقط از طریق وارد شدن به قسمت منو امکان پذیر هستش یا راه دیگه ای هم داره؟
    سوال سوم در قسمت نرم افزار شبکه و دانلود از قسمت ftp وارد یه سایت میشه اونجا فقط تا ورِژن 30 واسه دانلود داره و 1.32 رو نداره این سایت اصلی استارست هستش یا نه اگه نه لطفآ آدرسش رو بگید.
    سوال چهارم در قسمت یوتیوب هر کاری میکنم نمیتونم ویدئو پیدا کنم باید چکار کنم.
    سوال پنجم در قسمت اینستال و موقعی که میخواید فقط یه فرکانس رو سچ کنید گزینه ترانسپندر نداره بیاد رو چه گذینه ای بزارم تا بشه یه فرکانس رو جستجو کرد. و اینکه موقعی که میخوام جستجو بلیند رو بزنم همیه فایو بندی ها پاک میشه برای اینکه مشکلی پیش نیاد باید چکار کرد؟
    ببخشید طولانی شد ولی شاید سوال خیلی از دوستان باشه ممنون میشم راهنماییم کنید با سپاس

تشکر ها
    1,363
    282 سپاس از49 پست

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ درمورد رسیورهای STARSAT SR-2000HD ACE فقط در این تاپیک

سلام
    1:
    این ریسیور 8 تا فایو داره، 4 تای دیگه رو وقتی تو قسمت فایو هستی دکمه چپ یا راست را بزنی میبینیشون
    2:
    فایو بندی فقط از طریق وارد شدن به قسمت منو امکان پذیر هست و راه دیگه ای نداره
    3:
    نمیدونم!
    4:
    یوتیوب در ایران ف*ی*ل*ت*ر هست به خاطر اینه که چیزی نشون نمیده
    5:
    آخرین گزینه را روی TP Search قرار بده، و فرکانست را از لیست فرکانسها انتخاب کن (اگه نداره بهش اضافه کن). قسمت دومش را نمیدونم

صفحه 24 از 178 نخستنخست ... 41415161718192021222324252627282930313233344474124 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)